Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jak będzie można płacić wspólną fakturę za usługi Canal+ I Viaplay to finalnie i tak dopłacicie za PL.

Plus taki, że będzie prawdopodobnie  dostęp do wszystkich meczów w kolejce.

Lepsza możliwość wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał:

Nawet jak będzie można płacić wspólną fakturę za usługi Canal+ I Viaplay to finalnie i tak dopłacicie za PL.

Plus taki, że będzie prawdopodobnie  dostęp do wszystkich meczów w kolejce.

Ciekawe ile by musieli wypuścić kanałów? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lakiman napisał:

Nawet jak będzie można płacić wspólną fakturę za usługi Canal+ I Viaplay to finalnie i tak dopłacicie za PL.

Plus taki, że będzie prawdopodobnie  dostęp do wszystkich meczów w kolejce.

Lepsza możliwość wyboru.

To jest mniejsze zło. Lepiej dopłacić czy nie mieć. Jak nie dodadzą przed startem ligi angielskiej to będzie kompromitacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że będzie możliwość połączenia viaplay z fakturą c+ być może nawet z lekkim rabatem, dlaczego? deal może być prosty my wam damy ludzi( czytaj komentatorów) wy nam dacie viaplay (taniej dla klienta ze stałym zobowiązaniem)  to jest sytuacja "Win Win"  a ten nowy test na satelicie to może po prostu link do viaplay na dekoderze podobnie jak z netflix-em. 
Póki co jest fajna promocja na viaplay 3 miesiące w cenie 1 a do tego czasu powinno się coś wyjaśnić.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa znikają, nowości jak na lekarstwo a płacić tą samą stawkę do końca umowy trzeba.

Warto się 2 razy zastanowić moim zdaniem  czyvpodpisywać umowy  na 24 miesięcy.

Potem są różne niespodzianki 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kisiel95 Ale tu nawet nie chodzi o kanał Viaplay na satelicie, ale o dołączenie samej apki, tak jak zrobili z Netflixem. Zresztą, kiedyś czytałem wywiad z jednym z dyrektorów Canal+, który powiedział, że platforma będzie rozwijała się w kierunku bycia agregatorem treści. To oznacza, że oprócz swojej oferty programowej, będą chcieli dołączać inne serwisy. Teraz po wgraniu nowego software'u pojawiła się nawet zakładka z aplikacjami, w której na razie siedzi tylko Netflix ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba po prostu robić tak żeby jak największą liczbę  subskrybcji powiązać z umowami albo innymi pakietami które już posiadamy (żeby było taniej) c+ z netflix i np abonament komórkowy z viaplay, ewentualnie dzielenie kont, jeśli chodzi o subskrypcje to obecnie moim najlepszym przyjacielem jest pepper.pl tam co chwila są jakieś rabaty na różne svod, bardzo czekam na możliwość połączenia c+ z player+ oczywiście w rozsądnej cenie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cambos Trudno jest dołączyć Viaplay na dobrych warunkach, w Polsce jedynie Play/UPC (jest tak, że płacimy 1 zł drożej niż za sam Viaplay i dostajemy również w tym boxa w najem i pakiet podstawowy TV, jest to szeroko dostępne dla abonentów od tego pakietu) i Vectra/Jambox ma w ofercie Viaplay. Może dodadzą bliżej startu Premier League, ale jak Canal+ będzie chciał kanał na SAT to się to nie uda.

4 minuty temu, _Artek_ napisał:

abonament komórkowy z viaplay

W Play jest box, pakiet podstawowy TV z Viaplay Total, nie ma chyba oferty na abonament na telefon i Viaplay, jest oferta internet domowy + Viaplay.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cambos napisał:

....Zresztą kiedyś czytałem wywiad z jednym z dyrektorów Canal+, który powiedział, że platforma będzie rozwijała się w kierunku bycia agregatorem treści. To oznacza, że oprócz swojej oferty programowej, będą chcieli dołączać inne serwisy. Teraz po wgraniu nowego software'u pojawiła się nawet zakładka z aplikacjami, w której na razie siedzi tylko Netflix ;)

Taaa....słowa słowa i tylko słowa na słowach kończąc. Taki wielki agregator treści,  że do dziś nie ma aplikacji HBO Max i raczej nie będzie.

A tu marzenia o Viaplay,  który nawet nie jest zainteresowany współpracą z C+, bo dokładnie wie, że fani kopanej i tak wykupią subskrypcję za cenę jaką ustali sobie Visplay. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ircios napisał:

Taaa....słowa słowa i tylko słowa na słowach kończąc. Taki wielki agregator treści,  że do dziś nie ma aplikacji HBO Max i raczej nie będzie.

Ale ma w swojej ofercie HBO MAX ? ma.

Rozumiem, że masz informacje potwierdzające w jakis sposób, że viaplay nie jest zainteresowany współpracą ? Czy to tylko pogląd 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Taaa....słowa słowa i tylko słowa na słowach kończąc. Taki wielki agregator treści,  że do dziś nie ma aplikacji HBO Max i raczej nie będzie.

 

 

Przecież HBO Max można mieć w Canal+. Fakt, że na razie nie ma apki w dekoderze, ale konkurencyjny Polsat Box także NIE MA aplikacji HBO Max w swoich dekoderach. Także podejrzewam, że HBO nie ogarnęło apek na dekodery operatorów na start swojej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Bloo411

Ja wiem, że można mieć HBO Max osobno.

 

 

1 godzinę temu, Vaniliovsky napisał:

 ...Podobno tym ruchem chcą jak najwięcej zebrać klientów bezpośrednio a nie przez pośredników. 

A teraz jak większość ma HBO Max w C+?

Za pośrednictwem C+ I innych operatorów 🤣🤣

Argument nic nieznaczący,  jak większość bredni od konsula.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kisiel95 napisał:

Już jest.

 

Nie liczcie na Viaplay na satelicie (szczególnie Canal+), nawet na jeden kanał, jeżeli nie będzie porządku z zabezpieczeniami kanałów jak np. na Ukrainie, to nie ma szans, że wejdą.

A co jest nie tak z zabezpieczeniem treści na 1884?😂Zablokować tylko trier na stary moduł . Masz w ogole jaką kolwiek wiedzę jak to jest zabezpieczone czy opowiadasz bajki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bloo411 napisał:

@ircios, ja mam HBO Max (wcześniej HBO GO) w Canal+ i nigdy nie używałem go przez dekoder Canal+, tylko przez aplikację w smart TV.

Ja nawet nie korzystam z Netflixa w dekoderze. Raz czy dwa odpaliłem dla sprawdzenia czegoś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bloo411 napisał:

Fakt jest taki, że dekoder Canal+ ma stałe załączony HDR, nawet gdy ma się plan Netflixa tylko w Full HD. Przez apkę w smart TV HDR na Netflixie jest tylko przy najwyższym pakiecie za 60 zł, tj. 4K.

Aż poszedłem sprawdzić z ciekawości, bo też nie używam apki Netflixa  przez dekoder. Nic takiego na Technicolorze nie ma miejsca. Włączyłem jakiś polski film bez HDR i telewizor nie zasygnalizował włączonego na stałe HDR, więc nie do końca jest tak jak piszesz. Ofc zapodałem również materiał w HDR i ten poprawnie się odtworzył.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...