Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości przeglądałem dziś stronę C+ i próbowałem przejść konfigurację oferty. Zaciekawił mnie fakt że mogłem dobrać do multiroomu dekoder Wifi Premium Box z dyskiem, opłata miesięczna 12 zł. Zapewne jest to opcja dla nowych abonentów, obecni nie mogą z niej skorzystać?

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy WDR to jest w zasadzie kwestia zmiany parametrów, bo do połowy grudnia ten kanał był dostępny w jakości HD. Zresztą przy ARD Alpha też. Ale faktycznie mogliby się tym zająć, a już pewne ruchy są wykonywane, bo nieco poprzestawiano na tej liście (choć na 538 jak widniało N-24 tak widnieje, mimo że stacja od prawie 4 lat nadaje pod nazwą Welt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi podpowiedzieć, dlaczego przy jakimkolwiek opadzie |(deszczyk czy śnieżenie) nie da się oglądać TVN-u? Zakłócenia występują wyłącznie na kanałach TVN. Antenę usiłowałem poprawiac kilkukrotnie, ale nie przyniosło to jakiejkolwiek poprawy. Dodam, że w najbliższej okolicy nie ma niczego, co mogłoby mi zakłócać odbiór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że niebawem kończą się umowy na dystrybucję wielu kanałów w c+. Niegwarantowane są kanały:

  • BBC
  • TVN Discovery (w tym Eurosport) - za wyjątkiem TVN24 i TVN24 BIS
  • FOX/Disney/NG
  • Universal
  • AXN (z wyjątkiem głównego AXN)
  • AETN Networks (?) (Tutaj Lifetime wypada, CI Polsat niegwarantowany, nie wiem co z History)

Zdaje się że w ostatnim półroczu doszły kanały Universala, odeszły kanały AMC (i dawne CBS) - są już gwarantowane

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko niech ujmują. Miesiąc wypowiedzenia i papa. Jeszcze trochę i Zyga kupi ich za symboliczną złotówkę.

 

Ps. U mnie eurosporty i BBC są gwarantowane więc chyba było by to samobójstwo dla  c+ pozbycie się tych programów....

Edytowane przez andjaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że umowa przedłużona tylko na 12 miesięcy i już w tym roku się kończy :D 

 

Jestem już w tej platformie jakiś czas i jakoś tak dziwnie. Cicho, głucho i ciemno :D

 

Żadnych jakiś "ciekawych" ruchów ze strony C+. Ani otwartych okien na święta, ani nawet życzeń - (a zawsze takie dostawałem w strefie canal+ co roku). 

 

Konsultanci jacyś tacy mniej ogarnięci - nic nie wiedza, za bardzo się nie znają się i nic nie mogą. W tym roku utrata PL. Większość abonentów o tym nie wie.  Aby patrzeć jak Polsat się dogada w sprawie kanału Viaplay tak jak kablówki i będą mieć PL. 

 

Jakoś z każdym miesiącem dziwnie w tej platformie. Oddają kanały które nigdy miały nie trafić do Polsatu. 

 

W umowie kilka kanałów gwarantowanych przy reszcie (1) - czyli niegwarantowane. Zaledwie cztery "swoje" kanały "premium" gwarantowane - Canal+, Film, Sport i Sport 2. Oddają już te kanały za 20zł a może i zaraz za 15 zł. W kablówkach dalej ceny po 50 zł  za canal+ ^^

 

W dalszym ciągu Canal+ nadal oczekuje zgody na nabycie udziałów w SPI International. 

 

I tak dalej.... jedyna nowość to aktualizacja dekodera 4K. Której do dziś nie dostałem :D

 

Jeżeli będzie tak dalej to już nie ma tego czegoś - tego premium. 

 

 

 

Godzinę temu, rotalplus napisał:

Wygląda na to, że niebawem kończą się umowy na dystrybucję wielu kanałów w c+. Niegwarantowane są kanały:

  • BBC
  • TVN Discovery (w tym Eurosport) - za wyjątkiem TVN24 i TVN24 BIS
  • FOX/Disney/NG
  • Universal
  • AXN (z wyjątkiem głównego AXN)
  • AETN Networks (?) (Tutaj Lifetime wypada, CI Polsat niegwarantowany, nie wiem co z History)

Zdaje się że w ostatnim półroczu doszły kanały Universala, odeszły kanały AMC (i dawne CBS) - są już gwarantowane

Wcale bym się nie zdziwił gdyby canal+ przynajmniej z jednym z dystrybutorów nie przedłużył umowy. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...