Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z wielkich planów wzbogacenia oferty C+ Online o dodatkowe kanały tematyczne z Polsatu wyszła ... lipa, gdyż ostatecznie stwierdzono, że byłoby to ... nieopłacalne (konkurentowi za dostęp do kanałów trzeba byłoby zapłacić, a zmiany cen pakietów w górę nie wchodzą w grę).

 

P.S. O Polsacie Sport w ogóle nie było mowy. Co innego Polsat News czy Wydarzenia24 (oczywiście nie tylko). Wygląda na to, że w sprawie wzajemnej współpracy, to Polsat był bardziej zdeterminowany niż C+.

Edytowane przez grreg2084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grreg2084 napisał:

Z wielkich planów wzbogacenia oferty C+ Online o dodatkowe kanały tematyczne z Polsatu wyszła ... lipa, gdyż ostatecznie stwierdzono, że byłoby to ... nieopłacalne.....

Nic nie stwierdzono, bo nie było żadnych planów wzbogacenia oferty C+ Online, o wprowadzenie nowych kanałów od Polsatu.

Naczytałeś się tu postów bajkopisarzy i uwierzyłeś w te bzdury.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pawel6666 napisał:

Już 3 raz dostałem z różnymi datami , że wyłączą mi nc+go. Co to znaczy. Teraz napisali , że przypominamy 14 grudnia wyłączamy dostęp . To na dekoderze już nie będę miał.

Tu jest mówa o mobilnej wersji nc+ go. Nic nie ma dobtego nc+ go z poziomu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniam Pace bo mam go już dość, nie dam rady dłużej skacząc z Vu+ Uno 4K na Pace bez uszczerbku dla zdrowia😄

Powiedzcie na co wymienić?

Który z tych deków co mają jest najszybszy no i dobrze by było aby z wi-fi?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ircios napisał:

@tracer10

Jak nie lubisz dekoderów od operatora, to moduł CI+ by pasował. 

Mam już moduł z ECP na drugiej umowie ( siedzi w Vu )

Dlatego nie zależy mi na dekoderze z 4K bo na tej umowie nie mam C+4K.

W sypialni moge mieć sprzęt operatora byle nie ślimaka Pace.

 

Ten wi fi premium box szybki jest w miarę?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni sami mi zaproponowali, a ja przystałem.

Z tym, że propozycja jest tylko na ten 4K za 5 zeta.

Żeby było śmieszniej to w strefie mam 3 propozycje na ten sam dekoder, dwie z nich za 5 zł, jedna za free.

Niczym innym sie nie różnią, dziwi mnie to deko tak jak konsultantkę też😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także JADA zacina się na dłuższą chwilę przy timeshift'cie, gdy ustawimy szybkość przewijania bodaj 4x albo 8x i więcej. Jeżeli jest np. mecz i chcemy szybko cofnąć 30 sekund do tyłu, to lepiej sobie darować. Działa jak w starych dekoderach Cyfry+. Jak miałem jeszcze tę wersję dekodera, to obraz na ułamek sekundy zastygał przy przełączaniu i w ogóle kanały wolniej się przełączały. Tych wad było więcej, podobno niektóre zostały naprawione.

 

Z kolei ITCA, jeżeli mamy zwykłą podwójną instalację TWIN Hotbird+Astra, zawiesza się na dłuższy moment przy przełączaniu kanałów z różnych ćwiartek/połówek sygnału (dużo dłużej niż każdy "zwykły" dekoder), np. TVP1 => TVP2 => TVP HD. Naiwnie liczę, że zostanie to naprawione wraz z nowym oprogramowaniem. Jak ktoś nie używa Astry, to wszystko jest w porządku. Przy instalacji unicable lub wideband już w ogóle jest super.

 

Zdecydowanie ITCA.

Edytowane przez WebMat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...