Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Vaniliovsky napisał:

Dobrze że umowa przedłużona tylko na 12 miesięcy i już w tym roku się kończy 

Ja na szczęście mam ofertę TNK, z której mogę zrezygnować w każdej chwili, także mogę spać spokojnie.

 

5 godzin temu, rotalplus napisał:

Wygląda na to, że niebawem kończą się umowy na dystrybucję wielu kanałów w c+. Niegwarantowane są kanały:

  • BBC
  • TVN Discovery (w tym Eurosport) - za wyjątkiem TVN24 i TVN24 BIS
  • FOX/Disney/NG
  • Universal
  • AXN (z wyjątkiem głównego AXN)
  • AETN Networks (?) (Tutaj Lifetime wypada, CI Polsat niegwarantowany, nie wiem co z History)

Ja na Twoim miejscu poczekałbym na rozwój sytuacji związanej z wycofaniem kanałów z oferty C+, w sensie chodzi mi o komunikat od C+ związanej z w/w sytuacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że raczej nie dojdzie do jakiegoś exodusu programów z PC+. Szczególnie jeżeli mówimy o tak "grubych rybach" jak chociażby Eurosporty. Brak takich kanałów mógłby tworzyć pewną barierę psychologiczną wśród potencjalnie nowych klientów. O Da Vinci learning pewnie wiele osób, w ogóle nie słyszało, ale brak Eurosportu czy Discovery w sytuacji gdzie Polsat Box ma te kanały w swoim portfolio a PC+ nie ma już zbyt wielu innych silnych argumentów, na pewno nie działało by na korzyść tejże platformy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rotalplus napisał:

Exodusu wszystkich kanałów nie będzie ale w takim pakiecie Superpremium to blisko 60 niegwarantowanych kanałów. Chodzi o zasadę. Operator leci sobie w kulki. Ma umowy z nadawcami

Operator owszem ma umowy z nadawcami, mnie tylko zastanawia jakie są to umowy skoro nie są gwarantowane na umowach. Może co rusz przedłużają z nadawcami umowy, a tylko te długoterminowe są gwarantowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kanały niegwarantowane to praktyka którą operatorzy telewizyjni stosują od dłuższego czasu. Choć moim zdaniem, nie powinno to wyglądać tak jak obecnie, to znaczy powinien być ustalony, odgórny limit kanałów świadczonych promocyjnie (tzw niegwarantowanych)  maksymalnie 10-15 %  wszystkich kanałów dostępnych w pakiecie klienta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio umowę mają na 2-3 lata niektóre dłuższe. Operator wzorem kanałów PSP powinien określić datę graniczną gwarancji dostępności kanałów. I tak kupuje paczki programów od nadawców, jedynie kilka kanalow to pojedynczy nadawcy z jednym programem. A te programy rzekomo testowe i tak są dostępne przez cały czas umowy. Wymienię chociaż jeden kanał który wyleciał przed końcem umowy. Operator powinien wyraźnie oddzielić te programy w materiałach reklamowych no bo przecież Abonent nie płaci za kanały testowe

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator że być dać gwarancje na kanał musi tez taka posiadać, że właściciel nie podniesie mu opłaty lub nieda wypowiedzenia tak z niczego, Kontrakty biznesowe działają na tej samej zasadzie co konsumenckie.

na nieokreślonym mogą dawać podwyżki, zmieniać warunki emisji. itd, najwyżej kanał jest wycofany z oferty i po ptokach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, _Artek_ napisał:

Mnie bardziej interesuje czy będą dodatkowe eurosporty czy nie podejrzewam że nie bo będą chcieli żeby wykupić pakiet w player.pl....... więc znowu dostanie pewnie polsat i iptv.  a w c+ nie będzie. 

 

Po co kolejne kanały Eurosportu, skoro oni działają tak, że jak coś może interesować kibiców Polsce, to tego na Eurosportach w Polsce nie pokażą, tylko zaproponują płatne transmisje na Playerze.

 

Dziś nad ranem gdy zaczynał się mecz Hurkacza na Australian Open, Eurosport wybrał dla nas transmisję meczu Berrettiniego, a komentator poinformował, że mecz Hurkacza się własnie zaczyna i aby sobie wykupić dostęp do playera. Szczyt bezczelności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Jacek3 napisał:

Dziś nad ranem gdy zaczynał się mecz Hurkacza na Australian Open, Eurosport wybrał dla nas transmisję meczu Berrettiniego, a komentator poinformował, że mecz Hurkacza się własnie zaczyna i aby sobie wykupić dostęp do playera. Szczyt bezczelności!

Już się rozpędzam i wykupuje wszystkie serwisy bo w każdym jest coś... Nie ma to nie ma nich się pan Hurkacz martwi że nikt go nie ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zaczął się mecz Światek, no i na obu Eurosportach powiedzieli żeby sobie wykupić Playera, bo Eurosporty w Polsce pokażą w tym czasie mecze innych zawodniczek: Kontaveit z Tauson i Muguruzy z Cornet. Jaja sobie robią z widzów w Polsce.

 

 

Edytowane przez Jacek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...