Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety polski C+ obecnie jest w fazie stagnacji i wyczekiwania na niewiadomo co. Zawartość kanałów premium platformy już od jakiegoś czasu z premium ma niewiele wspólnego, rozwój technologiczny platformy od długiego czasu stoi praktycznie w miejscu (jeden kanał 4k z powtórkami powtórek), nawet proces wysyłania aktualizacji do najlepszych dekoderów rozciągnęli tak, że może w tym roku uda się zaktualizować wszystkie dekodery 4K. 

Jak ktoś twierdzi inaczej proszę sobie przypomnieć ile trwało w tej platformie zmienianie szaty graficznej z nc+ na Canal+ :) a obecnie wciskając przycisk VOD na pilocie wita nas napis: Witamy w nc+... Ile to już nie ma nc+? 🤣

Tak dla przypomnienia jak wiele, wiele lat temu postępował w sposób dynamiczny rozwój platformy n: https://satkurier.pl/news/42636/6-konferencja-platformy-n.html

Wtedy się dało, konferencje, Maciej Sojka, rewolucja technologiczna, teraz jest wprost przeciwnie... Szkoda

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja z aktualizacją wyszła im najlepiej, pierw przechwałki że aktualizacja softu i możliwości jakie wnosi a potem ups, sorry tylko dla wybranych. A mieli okazję pokazać się z dobrej strony przed Bożym Narodzeniem, cóż nie wyszło. Sportu nie oglądam ale akcja, właściwie jej brak z Eurosportem z okazji igrzysk też nie podbudowuje ich wizerunku. Pod tym względem podoba mi się podejście Polsatu, zero przechwałek tylko ni z gruszki ni z pietruszki bum np. dekoder 4K. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@5azik Obecnie Platforma Canal+ posiada aż cztery gwarantowane kanały premium które nie są dostępne dla abonentów Polsat Box.

 

Są to kanały Canal+ Premium, Film, Sport i Sport2 :D

 

Ptaszki ćwierkają że będzie można wypowiedzieć umowę w związku z HBO MAX :P Oczywiście Ci co mają dostęp do HBO GO.

 

Że niby ma nastąpić jakaś zmiana regulaminu a każda zmiana regulaminu to możliwość wypowiedzienia.

 

 

Edytowane przez Vaniliovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, kingofsouth napisał:




 

 


No właśnie, co z aktualizacja Technikolor dekodera , będzie do września? Umowa mi się kończy default_wink.png
 

 

Do końca marca planowi

 

 

 

38 minut temu, Ozzy666 napisał:

.... Pod tym względem podoba mi się podejście Polsatu, zero przechwałek tylko ni z gruszki ni z pietruszki bum np. dekoder 4K. 

I ni z gruszki  i ni  z pietruszki dali gniota :-)

 

Jak Tak Ci źle w C+ to nie przedłużającego umowy i idz do Polsatu cieszyć się wypasionym dekoderm. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Vaniliovsky napisał:

 

 

Ptaszki ćwierkają że będzie można wypowiedzieć umowę w związku z HBO MAX :P Oczywiście Ci co mają dostęp do HBO GO.

 

Że niby ma nastąpić jakaś zmiana regulaminu a każda zmiana regulaminu to możliwość wypowiedzienia.

 

 

Nie bardzo rozumiem po co wypowiadać skoro dostanie się coś lepszego i to bez podnoszenia ceny? Chyba że ktoś szuka okazji do szybkiego zakończenia umowy bez ponoszenia kar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, ircios napisał:

Jak Tak Ci źle w C+ to nie przedłużającego umowy i idz do Polsatu cieszyć się wypasionym dekoderm. 

A czy ja narzekam? Świadomie podpisywałem umowę. Forum jest od wymiany zdań oraz spostrzeżeń.

 

@Vaniliovsky

Jeśli HBO MAX ma wystartować w marcu to o zmianie regulaminu i o ewentualnej furtce powinni nas w nie długim czasie poinformować, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem czy zdążę zobaczyć nowe oprogramowanie na ADB, w tym tępie aktualizacji to chyba się nie wyrobią do stycznia  a Ty marzysz o Technicolorze  

Ja nie zdążyłem nowego softu zobaczyć na JADA. Dziś koniec umowy sygnał odcięty. Nic w sobotę podjade zdać sprzęt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś platforma n - cały czas wprowadzali jakieś innowacje, byli pionierami nowych rozwiązań, jakości. Myślałem że Canal+ po fuzji z nimi zyskał ten wigor. Bo wiadomo jaką padaką była Cyfra+. xD Wziąłem po umowie z CP na próbę platformę premium z dekoderem 4K. No i się zawiodłem - dramat jednym słowem. Dekoder i jego oprogramowanie, internetowe centrum abonenta - to jakieś cofnięcie się w czasie do przeszłości. Nie tego spodziewałem się po platformie premium.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, zostaje. Miałem 2 umowy. Tak szybko. 2 lata temu „wyszarpałem” umowę z modułem. Bawiłem się trochę softem tv i wgrałem od nie tego (świadomie bo był lepszy) uwaliłem przy okazji obsługę modułu. Pisałem kiedyś o tym w innym watku. Zmuszony byłem wymienić moduł na dek bo zostałem bez tv. W międzyczasie (po roku Sony zsaclił soft i moduł zaczął działać. Oczywiście powrotu z deka na moduł juz nie było. Wziąłem drugą z modułem a pierwsza dobiegła końca. Nie pomyślałem by zamiast deka od C+ kupić vu+ co uczyniłem zaraz po wzięciu drugiej umowy.

45 minut temu, ircios napisał:

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Niestety CANAL+ osiadł na laurach jak dawniej CYFRA+ - tam też rozwój technologii i oferty był bardzo sporadyczny. Niczego się nie nauczyli, pomimo tego, że byli zmuszeni do przejęcia nki, by nie zwinąć się z rynku, a teraz powtarzają te same schematy. Jeszcze te zgrzyty z udziałowcem - TVN Discovery. Szkoda.

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, stonka napisał:

... internetowe centrum abonenta - to jakieś cofnięcie się w czasie do przeszłości. Nie tego spodziewałem się po platformie premium.

Zapytam z ciekawości z jakiego dotąd ICA korzystałeś,że to od C+ to krok wstecz ?Bo ja mam dostęp równolegle do centrum Polsatu oraz Multimedia Polska. Polsatowskie funkcjonalnie daleko do Canal+ w centrum MM można co najwyżej sprawdzić do kiedy masz umowę i pobrać fakturę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Aktualnie w CANAL+ nastała największa stagnacja od początku fuzji C+ i nki. Leżą także marketingowo. Tak dalej to będzie dla nich ostatnia prosta.

Ale wydaje mi się, że marketingowo to zawsze było kiepsko.  

10 godzin temu, mara68 napisał:

Francuski C+ już zapowiada start Eurosport 4K na swojej platformie. Będzie on dostępny na kanale Evenement Sport 4k na sat.  12728 V 23500 2/3 DVB-S2 8PSK.

Kanał ten jest odkodowany już ze dwa tygodnie.

Może Polski C+ też się na to zdecyduje ?

0c2462ede83b0.jpg

We Francji mają umowę na wyłączność z Eurosportem, więc to zupełnie inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ozzy666 napisał:

Sam nie wiem czy zdążę zobaczyć nowe oprogramowanie na ADB, w tym tępie aktualizacji to chyba się nie wyrobią do stycznia ;) a Ty marzysz o Technicolorze ;) 

Mnie nurtuje ta sama myśl, też mam  umowę do końca stycznia. Tylko niestety Technicolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dali ciała, tylko idą po najmniejszej linii oporu. Zresztą ZIO jakoś bardzo nie przyciągną uwagi - różne są ku temu powody: mało przyjazna pora do transmisji, niezbyt wiele szans medalowych Polaków (a tam gdzie to możliwe, to i tak będzie można zobaczyć u publicznego nadawcy).

 

Koneserzy sportów zimowych i tak zapewne od początku sezonu oglądają poszczególne dyscypliny w innych miejscach (np. z wykorzystaniem Player.pl). Nowych klientów dzięki temu zbyt wielu się pozyska, a niekoniecznie zadowoli się również zbyt wielu obecnych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...