Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wiadomo. Ale TVP 1 każdy zna a znajomość tp c+ niekoniecznie

Ma być zmienione oprogramowanie dekoderów wprowadzające nowe funkcje oraz styl graficzny taki jak jest w CANAL+, ale kiedy to nastąpi nie wiadomo. Jeśli chodzi o karty dekodujące, to najnowsze karty Crocodile mają nowy wizerunek CANAL+.


Coś mi się wydaje ze dodadzą cofanie z poziomu dekodera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w trakcie umowy i dzis dzwonili, ze moj dekoder nie jest juz wspierany i mam go jak najszybciej wymienic. model to ITI-2849ST. nie bardzo chce mi sie jechac 30km wymieniac, tym bardziej ze sami sprzedaja je na stronie. ktos sie ostatnio spotkal z takim telefonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część kanałów FTA jest na oficjalnej liście kanałów, która jest wspólna dla wszystkich dekoderów. Natomiast listy pozostałych kanałów z HB i Astry na Wifiboxy czy Ultraboxy nie ma, jest tylko ta na dekodery po n-ce czyli Mediaboxy czy Turboboxy. Swoją drogą układ powinien byc już jednolity od dawna.

 

P.S.

Z tego co się dowiedziałem, w nowej promocji od 1 kwietnia, będzie można uzyskać nawet 50zł miesięcznego zwrotu od abonamentu, maksymalnie 500zł, przez maksymalnie 24 miesiące. Warunkiem będzie zapewnienie wpływu na rachunek w wysokości min. 1000zł /mc oraz 300 zł płatności kartą. W nowej promocji od 1 kwietnia osoba polecająca dostanie 100zł a nie 50zł jak dotychczas! Ważne, od 1 kwietnia będą obowiązywały nowe kody poleceń, nawet jeżeli ktoś już ma kod, to nie da on bonusa 100zł, trzeba poprosić doradcę o wydanie nowego kodu, lub pobrać go w aplikacji.

Edytowane przez jupiter
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to niemal pewne, że osoba polecająca dostanie bonus 100zł a osoba polecona dostanie promocję na otwarcie (nawet 500zł) ale nie otrzyma premii dla poleconego.

Nie mniej jednak przy otwarciu konta polecony też dostanie swój kod poleceń i będzie mógł polecać inne osoby, za 5 poleconych osób, będzie można zyskać 500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli premię poleconego przekazano polecającemu. W sumie premia podobna do tej z poprzedniej edycji gdzie było 510 zl z programem poleceń.

Tylko zakładający konto nie będzie miał żadnego interesu by podawać kod polecenia. Zmiana in minus.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie https://pl.canalplus.com/kanaly-fta piszą "Do odbioru kanałów FTA niezbędna jest karta dekodująca".

Karta dekodująca do odbioru kanałów FTA na satelicie to jest jakaś głupota. Tak jest tylko na dedykowanych dekoderach PC+ i CP. Na własnych niezależnych tunerach można oglądać kanały FTA bez karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...