Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bugmenot, żal czytać Twoje wieczne narzekania na Canal+. Bo niby po co im cała La Liga potrzebna? Zapchaliby sobie anteny ogórkowymi meczami, albo pokazywaliby pięć meczów najciekawszych. Dla nich liczy się, że pokażą jakieś przyzwoite rozgrywki w 4K po utracie Ligi Mistrzów. I że utrzymają dzięki La Lidze część niezadowolonych abonentów. 

 

 

Żal czytać to straszliwe zadowolenie z byle ochłapów. Rozumiem, że Twoim zdaniem lepiej zapychać anteny trzech kanałów sportowych Kawaliadą, Pucharem Rosji, "Bundesliga Highlights Show" i "Magazynem WRC" 3 razy dziennie, zamiast La Liga na żywo.

 

@roberttosat abonenci NC+ to jednak mniejszość w stosunku do abonentów CP/UPC/Vectry itd ;). Ci, którym zależało na hiszpańskiej dotychczas mogli mieć tylko Eleven, a teraz zapłacą więcej i zarówno C+ i Eleven jest zadowolone.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal czytać to straszliwe zadowolenie z byle ochłapów. Rozumiem, że Twoim zdaniem lepiej zapychać anteny trzech kanałów sportowych Kawaliadą, Pucharem Rosji, "Bundesliga Highlights Show" i "Magazynem WRC" 3 razy dziennie, zamiast La Liga na żywo.

 

 

Do zachwytu daleko. Jeśli nie przedłużą Lotto Ekstraklasy, to się z nimi pożegnam. U mnie Liga Mistrzów na pierwszym miejscu, na drugim Lotto Ekstraklasa, bez lig zagranicznych można żyć, albo za grosze nabyć Eleven i jeden-dwa mecze w weekend obejrzeć. :) Także pewnie za niecały rok zweryfikujemy ile ten Canal+ będzie wart. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawali po kilkadziesiat milionow € za Lige Mistrzow, a nie stac ich wydac kilka-kilkanascie na La Lige? Watpie.

Dokładnie, trzeba zauważyć że prawa do Premier League czy Ekstraklasa są droższe a tej pierwszej nie da się kupić na spółkę, myślę że C+ spokojnie sobie to utrzyma, co obaliło by teze że obu nadawców nie było na to stać. Edytowane przez Globus903
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd pomysł że praw do ligi angielskiej nie da się na spółkę?

Druga sprawa że samo FA spodziewa się że przychody wzrosną o 40%(mowa o zagranicznych partnerach) więc wszystko możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, trzeba zauważyć że prawa do Premier League czy Ekstraklasa są droższe a tej pierwszej nie da się kupić na spółkę, myślę że C+ spokojnie sobie to utrzyma, co obaliło by teze że obu nadawców nie było na to stać.

Oczywiscie że Angielską da się podzielić, w Rumunii Eurosport odsprzedał sublicencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby po czym to sugerujesz ? Jesteś wróżką ?  Bo chyba nie uważasz, że ktoś wydaje 30 mln Euro (koło 20 było poprzednie więc pewnie tyle podrożało) po to aby wydać ? Nie, wydaje aby z tych 30 mln zrobić 50 mln. Ceny praw sportowych rosną ale ceny abonamentów tak proporcjonalnie do praw nie rosną. Stąd takie rozwiązania jak La Liga i dodatkowo płatne rzeczy u Solorza.  

Nie sugeruję że 11 czy Polsat Sport Premium będzie za free - jesli mam coś wróżyć to sezon ok 100zł kosztować będzie:) Jednak CP dla klientów przedłużających umowę daje bonusy w postaci darmowych miesięcy i extra dostępu do produktów "premium" za free. A po 2 czasem 7 miesiącach nie są w stanie dotrzymać warunków umowy jaką proponują. Sprawia to że ich oferta jest tania a treści premium są właściwie darmowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmowanie, że abonenci Eleven oglądający Real Madryt bądź Barcelone zakupią teraz C+ jest co najmniej naiwne. NC+ i Eleven zrobili sobie podział właśnie z taką myślą, ale mogą się przeliczyć. Eleven to była super opcja dla tych, którzy wcześniej posiłkowali się Internetowymi streamami. Lepiej było wydać 15zł miesięcznie i mieć transmisję niż niepewność i szukanie meczu po stronach z wirusami. Teraz wrócą do dawnej metody, a nie będą inwestować w Eleven i NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Teraz wrócą do dawnej metody, a nie będą inwestować w Eleven i NC+.

Niech wracają, uwierz mi że Eleven płakać z tego powodu nie będzie.

Tylko ludzie "obrażeni" na Canal+ zawsze będą mieli problem z tym. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zachwytu daleko. Jeśli nie przedłużą Lotto Ekstraklasy, to się z nimi pożegnam. U mnie Liga Mistrzów na pierwszym miejscu, na drugim Lotto Ekstraklasa, bez lig zagranicznych można żyć, albo za grosze nabyć Eleven i jeden-dwa mecze w weekend obejrzeć. :) Także pewnie za niecały rok zweryfikujemy ile ten Canal+ będzie wart. :)

Przybij piątkę, z tą różnicą że dla mnie najważniejsza jest ekstraklasa(czytaj Legia). Tam gdzie będą wszystkie mecze Wojskowych, tego kanału ja będę abonentem na 100 % i nieważne czy będzie miał znaczek C+, 11 czy Polsatu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejście Eleven na polski rynek spowodowało mini wojnę.Tyle że jej ofiarą pada klient.To samo w UK gdzie chcąc mieć całą ligę trzeba dopłacić.Eleven w Polsce oferowany jest za śmieszne pieniądze..problem w tym iż zbyt tanie by zarobić kupując niszowe ligi.W Polsce mamy...3 kanały sportowe.Więc pozostało albo się pozbyć kogoś co niemal niemożliwe lub ze sobą współpracować.Widać Eleven i Canal+ lepiej się dogadują i to może bardzo odbić się na Cp,który wydał mnóstwo pieniędzy na LM ale został sam na placu boju przeciwko dwóm,badzo mocnym graczom.Zobaczymy następne ich ruchy bo napewno nie jest to ostatnie słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja jednego nie rozumiem, jak można brać Eleven w CP, wiedząc o współpracy i bliskich relacjach tych dwóch podmiotów i mieć teraz pretensje?

Wydaje mi się, że jesteście świadomi swoich wyborów i każdy z was wiedział jak podchodzi Eleven do abonentów CP?
 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednego nie rozumiem, jak można brać Eleven w CP, wiedząc o współpracy i bliskich relacjach tych dwóch podmiotów i mieć teraz pretensje?

Wydaje mi się, że jesteście świadomi swoich wyborów i każdy z was wiedział jak podchodzi Eleven do abonentów CP?

 

Nikt nie potraktował chyba jeszcze swoich widzów w taki sposób, że reklamują się całą Bundesligą na 4 lata, a po kilku miesiącach oddają dwa z czterech najciekawszych meczów do konkurencji... :) Tak więc do tego feralnego momentu można było abonować Eleven w Cyfrowym Polsacie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś szczególnie nie jara mnie La Liga, mam obydwie platformy, więc dla mnie to bez różnicy czy jest podział, czy też nie. Generalnie abonenci Cyfrowego Polsatu mogą czuć się lekko oszukani, ale też z drugiej strony nikt nie obiecywał, że Eleven będzie miał wszystko na wyłączność na wieczność. Grunt, że Serie A zostaje w całości, bo ta liga bardziej mnie interesuje i na dodatek w Eleven jest odpowiednia oprawa tych rozgrywek. 

 

Co do Ligue 1 - mam jakoś przeczucie, że Eleven nie przedłuży tych rozgrywek. Nie wydaje mi się też, żeby nc+ było nimi zainteresowane. Bardziej bym obstawiał, że francuską piłkę od przyszłego sezonu będziemy oglądać na Eurosporcie - w innych krajach ta stacja już nadaje te rozgrywki. 

Edytowane przez lukas_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...