Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mecze numer dwa, cztery. Marketingowy bełkot. BVB na wyłączność w C+, który to jest klub pod względem popularności w Polsce? Pierwsza piątka. 

To jest beznadziejny deal, dla widza Bundesligi. Mecz 2 wyboru, jeśli Bayern jest pierwszego - to jest hit kolejki.

 

Ja ma C+, ale za rok chciałem iść za LM do Polsatu, a BVB to dla mnie jedna z ważniejszych drużyn.     

 

 Schalke - BVB, rewanż to macie 2. Reszta to BVB z aktualnym w danej porze czołowym klubem. 

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Od tego weekendu do końca rozgrywek 2020/21 CANAL+ będzie transmitował na wyłączność 2 mecze podczas 30 kolejek i 3 mecze podczas 4 kolejek w każdym pełnym sezonie Bundesligi.

Te wspomniane 3 mecze podczas 4 kolejek, to nie jest przypadkiem Bayern Monachium? I teraz pytanie czy to NC+ wybiera sobie kolejki, w których pokaże 3 mecze i czy np. nie oznacza to, że mecz Bayern-BVB będzie na C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rację, bo niestety:

 

 


sobota, 14 października
15:30 TSG 1899 Hoffenheim - FC Augsburg, CANAL+ SPORT
18:30 Borussia Dortmund - RB Lipsk, CANAL+

9. kolejka

sobota, 21 października
15:30 Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund, CANAL+ SPORT

niedziela, 22 października
13:30 FC Koln - Werder Brema, CANAL+ SPORT2

10. kolejka

sobota, 28 października
15:30 Hannover 96 - Borussia Dortmund, CANAL+ SPORT

niedziela, 29 października
18:00 VfB Stuttgart - SC Freiburg, CANAL+ SPORT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony te info z niemiecką jest super. Bo 11 bez Bundesligi było lepsze

 

Mecze nr. 2 i 4 dla c+, proszę czytać ze zrozumieniem. 

ok tyle że te info wynika nie z oficjalnego komunikatu rzecznika nc+ czy 11 w branżowym portalu a z nieformalnego kanału komunikacji jakim jest  twittera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się liczy te mecze, że ten jest 2 a inny 3, 4 czy 6 wyboru? Nigdy nie mogłem tego ogarnąć. Może ktoś byłby tutaj na tyle uprzejmy ;)

przed każdą kolejka podmiot uprawniony nadaje rangę spotkaniom o mistrzostwo spadek itd. i szereguje je według rangi od 1 do 9 gdzie 9 to mecze ogórków.... pytanie kto jest podmiotem uprawnionym do rangowania?  bo tego też nie wiemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz numer 1 wybiera Eleven, mecz numer 2 wybiera nc+ i tak dalej, tak samo jest przy Ekstraklasie i Lidze Europy.

Ale na jakiej podstawie to jest wybierane? Jest jakichś schemat? Na zasadzie miejsca w tabeli, dnia, czy jak? ;)

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sensowny skrót myślowy ale myślę za w 11 obejrzymy ok 10 spotkań BVB na sezon - wynika to z faktu że mecz BVB - Bayern zawsze będzie nr 1  no i 4 mecze Bayernu muszą być w nc+ więc wówczas mecze BVB bedą w 11 (tak domniemuje)..... do tego nie wyobrażam sobie aby mecz BVB - Lipsk czy BVB - Schalke nie miał rangi 1 w sytuacji gdy Bayern grać będzie z Wolfsburgiem. 

Jak dla mnie to dobre wieści - oby na 4 antenie nie zabrakło miejsca dla ogórków kochanych z Wysp Kanaryjskich w laliga :P:D

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirosławski potwierdził oficjalnie 4 kanał. Deal z C+ nie przypadkowy i pewnie nie ostatni bo Elevenowi partner z takim zapleczem jest potrzebny(bo pewnym rzeczy nie są w stanie przeskoczyć dlatego potrzebują partnera który jest operatorem). Pisałem już kiedyś obie stacje są skazane na siebie i współpraca pomiędzy nimi koniecznie, C+ doskonale też o tym wie bo działa w "duopolu" we Francji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba działa to w ten sposób, że taki Mirosławski kontaktuje się z kimś z C+ i co tydzień dzielą między sobą te mecze. Mirosławski wybiera mecz najciekawszy, potem ktoś z Canal+ ten drugiego wyboru itd. ;)

Dokładnie. Najpierw Eleven wybiera mecz, który według nich jest najlepszy. Potem C+ wybiera jeden mecz z tych co zostały. Potem Eleven i znowu C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie zostali załatwieni klienci CP kibicujący BVB. Już w ten weekend ciekawe spotkanie BVB-Lipsk i nie będą mogli tego obejrzeć na kanałach Eleven. Jak dla mnie to skandal...

ja jestem od lat kibicem Bundesligi i ta wiadomość mnie doszczętnie załamała... :cry: Nie daruję im tego! :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menkena to nie wszyscy znają, ba większość pewnie kojarzy Eleven z Mirosławskim a zresztą on mówił, że 4 kanał jest potrzebny już teraz ale bez konkretów teraz mamy konkret bo kanał ma być w tym roku.

W wypowiedzi Menkena również jest informacja, że czwarty kanał zostanie uruchomiony jeszcze w tym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...