Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siedzę od piatku przed tv,11 odpalone i jeszcze nie bylo dobrego meczu imo

 

same dla "koneserów" a Milan-Roma to juz "truskawka na torcie"

 

terminarz tak napięty,że ja się nie dziwię że pilkarzom biegac sie nie chce,no ale z punktu widzenia 11 to niekorzystna tendencja,która zreszta od lat widac wyraznie,niech jeszcze jakies rozgrywki uefa dorzuci  :crazy:

 

Ja osobiscie placilem za 11,bo obok pilki mialem moj ulubiony żużel.Teraz dla mnie oferta uboga,zwlaszcza że wola pokazywac kolejne nudne mecze Serie A i LaLiga kosztem ciekawych z Championship.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo nie jest winą Eleven, że nad Kuala Lumpur jest burza, jak i to że nad Paryżem jest burza i Eurosport nie może dawać normalnie Ekstraklasy.

 

Ja to doskonale rozumiem, że można mieć problemy techniczne niezależne od nich.

Zwracam natomiast uwagę, że na Elevenach nie ma tygodnia bez zerwanej transmisji. Na innych kanałach zdarza się to sporadycznie(raz na kilka tygodni, jeśli nie miesięcy). Nawet zachowując proporcje ilości transmisji, to i tak Eleven ma te problemy dziwnie często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minus dla Eleven nie tylko za brak meczu Nicea-Marsylia, ale i za brak meczu Valencia -Bilbao!! Zamiast tego hitu dali kiczowaty Koln - Lipsk!! To sa jaja. Z 10 osób oglądało ten mecz pewnie a Valencia jednak uznana marka i w dodatku w super formie a tu taka wpadka ehh...

 

Nawet jak Marsylii w niedziele nie bylo to przecież liga brazylijska znierza ku końcowi i są ciekawe mecze, jakoś teraz jak przerwa reprezentacyjna to mecz dadza a jak antena wolna to juz nie. Dziwna logika

 

No i ciągle problemy z brakiem powtórek. Np oglądam mecz Juve wczoraj live a o23 bym chciał obejrzeć Real z Espanyol ale akurat na Eextra leca jakieś setny rsz magazyny sprzrd pol roku albo o północy wczorsjszy mecz Udinese-Sampdoria.

 

Kuleje im budowa programu i to bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzę od piatku przed tv,11 odpalone i jeszcze nie bylo dobrego meczu imo

 

same dla "koneserów" a Milan-Roma to juz "truskawka na torcie"

 

terminarz tak napięty,że ja się nie dziwię że pilkarzom biegac sie nie chce,no ale z punktu widzenia 11 to niekorzystna tendencja,która zreszta od lat widac wyraznie,niech jeszcze jakies rozgrywki uefa dorzuci  :crazy:

 

Ja osobiscie placilem za 11,bo obok pilki mialem moj ulubiony żużel.Teraz dla mnie oferta uboga,zwlaszcza że wola pokazywac kolejne nudne mecze Serie A i LaLiga kosztem ciekawych z Championship.

 

Trzeba było na Bundesligę przełączyć - 3 świetne mecze wczoraj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie uczta Calcio :) Za to należy Eleven chwalić, fajne mecze i emocjonujący mecz ATL - JUV na koniec. Z jednej strony Eleven ma coraz więcej praw i problem z kanałami, ale nie chce, żeby Serie A wróciła do C+. Nie wyobrażam sobie powrotu do braku otoczki i komentarza. Co do ilości transmisji, myślę, że aktualnie C+ z włoskiej dawałby ile wlezie, bo i tak już ich ramówki świecą pustkami, więc z tym pewnie problemu by nie było.

 

Niestety co raz bardziej mam przeczucie, że C+ spróbuje wyrwać 11 jakieś ligi i stawiałbym najbardziej poza Ligue 1 na włoską, bo Eleven będzie ze wszystkich sił może bronić LL i na Serie A już nie starczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...