Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tymczasem poro na kompletną rozpiskę:

 

Polecamy w piątek, 13 października:

02:25, Eleven Sports, NFL: Carolina Panthers – Philadelphia Eagles

komentarz oryginalny

18:25, Eleven Sports, Bundesliga 2: FC St. Pauli – 1. FC Kaiserslautern

komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:25, Eleven Sports, Bundesliga: VfB Stuttgart – 1. FC Köln

komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała

20:40, Eleven, Ligue 1 Conforama: Olympique Lyon – AS Monaco

komentarz: Dominik Guziak, Mateusz Majak

20:55, Eleven Extra, LaLiga Santander: RCD Espanyol – UD Levante

komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda

 

Polecamy w sobotę, 14 października:

12:55, Eleven, Bundesliga 2: Arminia Bielefeld – Fortuna Düsseldorf

komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

12:55, Eleven Sports, LaLiga Santander: Athletic Club – Sevilla FC

komentarz: Dominik Guziak, Marcin Gazda

15:25, Eleven Sports, Bundesliga: Bayern Monachium – SC Freiburg (studio od 15:00)

komentarz ze stadionu: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

15:25, Eleven Extra, Bundesliga: Hertha BSC – FC Schalke 04

komentarz: Patryk Mirosławski, Filip Kapica

16:10, Eleven, LaLiga Santander: Getafe CF – Real Madryt

komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda

17:20, Eleven Extra, Ligue 1 Conforama: Dijon FCO – Paris Saint-Germain

komentarz: Julian Kowalski, Stefan Białas

17:55, Eleven Sports, Serie A TIM: Juventus FC – S.S. Lazio (studio od 17:30)

komentarz: Piotr Dumanowski, Dominiak Guziak

18:25, Eleven, Sky Bet Championship: Wolverhampton Wanderers – Aston Villa

komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

18:55, Eleven Extra, VELUX EHF Champions League: RK Celje Pivovarna Laško – Mieszkow Brześć

komentarz: Kacper Merk

20:40, Eleven, Serie A TIM: AS Roma – SSC Napoli

komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:40, Eleven Sports, LaLiga Santander: Atlético Madryt – FC Barcelona (studio od 20:00)

komentarz ze stadionu: Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała

22:00, Eleven Extra, sporty walki: Cage Warriors: 87: Walia, Newport

komentarz: Jacek Adamczyk, Michał Mitrut

22:45, Eleven Sports, Eleven GOL LIVE magazyn

 

Polecamy w niedzielę, 15 października:

11:55, Eleven Extra, LaLiga Santander: SD Eibar – Deportivo La Coruña

komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda

12:25, Eleven Sports, Serie A TIM: ACF Fiorentina – Udinese Calcio

komentarz: Dominik Guziak, Piotr Dumanowski

13:25, Eleven, Bundesliga 2: 1. FC Heidenheim – Holstein Kiel

komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

14:55, Eleven Extra, Serie A TIM: UC Sampdoria – Atalanta Bergamo

komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski

14:55, Eleven, LaLiga Santander: Girona FC – Villarreal CF

komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

15:25, Eleven Sports, Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen – VfL Wolfsburg (studio od 14:30)

komentarz: Patryk Mirosławski, Filip Kapica

17:55, Eleven Sports, Bundesliga: Werder Brema – Borussia Mönchengladbach (studio od 17:30)

komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:25, Eleven Extra, LaLiga Santander: Málaga CF – CD Leganés

komentarz: Julian Kowalski, Marcin Pawłowski

18:55, Eleven, VELUX EHF Champions League: PGE Vive Kielce – Telekom Veszprém HC

komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

20:40, Eleven, LaLiga Santander: Real Betis Balompié – Valencia CF

komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała

20:40, Eleven Sports, Serie A TIM: Inter Mediolan – AC Milan (studio od 20:00)

komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

22:45, Eleven Sports, Eleven GOL LIVE magazyn

 

Polecamy w poniedziałek, 16 października:

02:25, Eleven Sports, NFL: Denver Broncos – New York Giants

10:00, Eleven Sports, tenis: ATP 250: VTB Kremlin Cup

15:30, Eleven Sports, tenis: ATP 250: VTB Kremlin Cup

20:25, Eleven, Bundesliga 2: SV Darmstadt 98 – 1. FC Nürnberg

20:55, Eleven, LaLiga Santander: UD Las Palmas – Celta Vigo

20:55, Eleven Extra, Serie A TIM: Hellas Verona – Benevento Calcio

22:30, Eleven Sports, Eleven GOL LIVE magazyn

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tyle że te info wynika nie z oficjalnego komunikatu rzecznika nc+ czy 11 w branżowym portalu a z nieformalnego kanału komunikacji jakim jest  twittera

Zapraszam tutaj. Już oficjalnie. :P

http://www.canalplus.pl/sport/aktualnosc-mecze-bundesligi-w-canalplus_15078126785825

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ja bym się nie pogniewał jakby Eleven "oddał" nc+ Bundesligę, ale tę drugą... a nie tak jak zostało zrobione. 

Z 4-tym kanałem będzie podobnie jak z Extra - najpierw w nc+, a może za kilka miesięcy łaskawie u innych operatorów. Słabe podejście, jeżeli bardziej niż widz liczy się pieniądz. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest hitem ale meczem pierwszego wyboru dla Eleven jest Bayern

To co wykombinowali z C+ nie jest takie jednoznaczne, bo jakoś dziwnie brzmi zapis z komunikatu Canal+ o tych 3 meczach w czterech kolejkach. Można rozumieć to tak, że Eleven nie będzie miał pierwszego wyboru w 4 kolejkach wybranych przez C+ i nie zobaczymy największych szlagierów w ''11''. Albo będą to jakieś mniej ciekawsze mecze Bayernu. Tego nikt nie pisze, bo tak im wygodnie. A może taki mecz Bayern-BVB będzie na obu antenach.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i oficjalnie ale z treści brak szczegółów mówiących o 2 i 4 wyborze a jedynie o ilości spotkań na wyłączność w nc+, a tego aspektu tyczyła się moja polemika w kontekście oficjalnego komunikatu prasowego

Szczerze ja bym się nie pogniewał jakby Eleven "oddał" nc+ Bundesligę, ale tę drugą... a nie tak jak zostało zrobione. 

Z 4-tym kanałem będzie podobnie jak z Extra - najpierw w nc+, a może za kilka miesięcy łaskawie u innych operatorów. Słabe podejście, jeżeli bardziej niż widz liczy się pieniądz. :(

pieniadze pieniędzmi ale to rozsądna zapłata za prawa do mijesca na transonderze - jak dla mnie mogli by nawet oddać całą Bundesligę byle podnieśli jakość przekazu do 10Mbk/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven zarobił na sublicencji z Bundesligi, uruchomi 4 kanał ale nie podniesie też abonamentu, deal wydaje się też interesujący w perspektywie przetargu na ekstraklase.

A po co mi czwarty, piąty i ewentualnie szósty, siódmy i ósmy Eleven jak straciłem dostęp do części meczów mojej ulubionej ligi??? :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla sympatyków Bundesligi deal ma pozytywne i negatywne konsekwencje. Minusem jest to ze aby moc zobaczyc wszystkie transmitowane mecze w polskiej tv trzeba bedzie miec nie tylko Eleven ale rowniez nc+, co oczywiscie przeklada sie na cene dostepu do Bundesligi. Ale jest tez plus - w polskiej tv bedzie transmitowanych wiecej meczow Bundesligi i czesc z nich bedzie w lepszej jakosci.

 

https://media2.pl/media/145577-Canalplus-zyskal-Bundeslige-stracil-abonent-Eleven-Sports.-Coraz-drozszy-dostep-do-sportu-przed-TV.html

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby chcą więcej pokazywać a mimo, że w niedziele extra wieczorem jest wolne to jednak Ligue 1 wciąż nie ma uznania więc jej nie ma, ciekawe po co mu ten 4 kanał jak nawet mają 3 pomija wydarzenia sportowe i nie ukrywajmy extra też zwykle świeci pustkami a jak można np. pokazać Ligue 1 to i tak nie pokazują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Bundesligi to tylko Wolfsburg (Błaszczykowski) wole włoską (Juventus. Milan, Inter, Sapdoria (Polacy), Genua (Brlek)) Francuska (PSG, Monaco, Lyon i Marsylia) angielska (MU, MC, Chelsea) Hiszpania (Barcelona, Atletico). I widzę ze dużo z tego będzie na Eleven Sport (tylko ten mam) w ten weekend. Canal+ Sport okienko 14-22.10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujący news. Dla mnie jako abonenta cp z eleven z jednej strony lekka irytacja, z drugiej ciekawość czy zaskoczą nas jeszcze raz ? Kluczowe jest pierwsze zdanie z komunikatu: "w efekcie umowy o długoterminowej współpracy .... ". Eleven oddaje całkiem fajny kawałek tortu w zamian za co ? Co przyniesie "długoterminowa współpraca" ? Po stracie Ligi Mistrzów jedyne czym może się dzielić c+ to Premier League i Lotto Ekstraklasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Po stracie Ligi Mistrzów jedyne czym może się dzielić c+ to Premier League i Lotto Ekstraklasa...

Niedlugo nowy przetarg na Ekstraklase na ktorej strate nie moze sobie pozwolic nc+ a z rynku plyna wiesci ze o polska lige ostro walczyl bedzie CP chcac po euopejskich pucharach zadac kolejny cios konkurencyjnej platformie. Sojusz nc+ z Eleven jest szansa by nie dac pokonac platformie Solorza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...