Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przetarg rusza we Włoszech czy na całym świecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam z niesmakiem, szczególnie jak komentuje Mirosławski, czyli niemal wszystkie hity La Liga. Dlatego cały czas piszę o tym, że to wcale nie jest zmiana na plus, przynajmniej nie dla wszystkich. Nie zawsze ilość ma znaczenie- dla mnie ważna jest jakość i komentatorzy. Tu, według mnie oczywiście, wygrywa Canal+. Nawet u Ciebie na belce przeważają Ci z konkurencyjnej stacji. :) Ale i tak będzie gorzej jak Polsat przejmie LM. Tego sobie nie wyobrażam.

 

Czyli wszystko rozbija się o to, że jesteś kibicem jednej z tych klubów, które i tak miały gwarantowane wszystkie mecze ligowe na antenach C+. W tym wypadku rozumiem twój żal, nie potrzebnie musisz wydawać 8/15 zł za to samo. Ale w przypadku kibiców np. Napoli, Romy, Juventusu, Sevilli, PSG, Monaco itd. te parę złotych miesięcznie robi sporą różnicę.

 

 

Masakra, jak za chwilę Eleven straci Serie A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, jak za chwilę Eleven straci Serie A.

 

A stracili coś? 

 

Canal+ miał tą ligę, a to nie chciał całej  to się podzielił z Polsatem, a to się podzielił z Orange. A nawet oddał całkiem nSportowi - kiedy była jeszcze n. 

 

I co teraz biorą, bo co nastukają licznik abonentów. Raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie to La Liga i Bundesliga stanowią podstawę oferty piłkarskiej Eleven, natomiast Serie A jest traktowana bardziej jako dodatek, więc opcja z przepłacaniem za przedłużenie praw raczej odpada, chociaż z pewnością ESN będzie brał udział w przetargu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy możemy poznać wyniki tego przetargu? Bo w kwietniu koñczy mi się umowa i myślami jestem już w CP, a jakby Serie A wróciła do C+ to wszystko zmienia.

Nie wyobrażam sobie, aby tak się stało - pokażemy na żywo dwa mecze, a skomentują Olbrycht i Milko. Do tego brak magazynów z panią Laurą, tylko skróty bez komentarza.

Jeszcze gorzej, jakby liga trafiła do Polsatu w ręce Romana, yyyy, Kołtonia. Jest taka możliwość, bo oni lubią ligi z Polakami w składzie.


Obecnie to La Liga i Bundesliga stanowią podstawę oferty piłkarskiej Eleven, natomiast Serie A jest traktowana bardziej jako dodatek, więc opcja z przepłacaniem za przedłużenie praw raczej odpada, chociaż z pewnością ESN będzie brał udział w przetargu.



Na razie Eleven będzie testował oglądalność Bundesligi dając sporą liczbę spotkań. Potem zejdą na ziemię, bo liga wcale nie jest taka atrakcyjna, ale nastąpił wcześniej " efekt zasięgu Eurosport 2".

Po jakimś czasie Serie A wróci na drugie miejsce, bo jest ciekawsza i gra tam więcej Polaków.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Serie A staje się coraz bardziej "polska", a więc i coraz bardziej wartościowsza dla polskich kanałów. Warto również wspomnieć o atrakcyjności czysto piłkarskiej, a ta, już w tym sezonie, zapowiada się najciekawiej od wielu, wielu lat. Odradzający się Milan, Juventus, Napoli, Roma, Lazio, Inter. Za rok może być tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie w C+...błagam. Eleven robi taki dobre magazyny, komentarz i klimat Serie A.

 

Już nie wspominam o tym, ze były tylko 2 mecze bez żadnej otoczki i magazynu, ale C+ nawet angielska olewa pod tym katem, a co dopiero Serie A...

 

Nie wiem czy C+ utrzymałby mnie przy sobie Serie A, bo nie ma sensu dla takiej ilości i trzeba obejrzeć w inny sposób. Tez powoli skłaniam się do CP po umówię, szczególnie ze mam już ich deka na podstawie ;)

Edytowane przez Electrixxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Serie A pamiętajmy, że teraz ta liga wystrzeli do góry bowiem od tego sezonu 4 zespoły z tej ligi mają pewne miejsce w Lidze Mistrzów, ostatnio bywało tak, że raptem 2 kluby Serie A grały w CL a teraz pewne będą 4. 

To się na pewno przełoży na renomę oraz pieniądze a co za tym idzie coraz ciekawsze transfery w tej lidze (co już teraz widać, próbują odradzać się Milan czy Inter) więc teraz to będzie prawdziwy TOP lig obok 3 innych czołowych lig.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serie A powinna zostać w Eleven. Zaangażowanie Święckiego, Kapicy, Dumanowskiego (który coraz bardzie mi się podoba), "nowy kazek" - czyli Czachowski, Guziak.....Oby ta liga została w Eleven! Do tego świetne magazyny, aż chce się w sb, ndz czy pon ogladać, ciekawie z polotem, bez publiki no i zapraszają ludzi spoza redakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Eleven skróty lig macie szybciej? Łaskawie w poniedziałek. :P Twaro było mówione już dużo razy że ogarnia też Ekstraklasę do Ligi+ Extra i dlatego bierze mecze w sobotę o 13:25. Sobotnie mecze są opakowane super, w niedzielę owszem może i brakuje jakiejś publicystyki oprócz 10 minut w L+E. I co Wy macie z tym brakiem świeżości, tak samo jak w przypadku Ekstraklasy co mają zrobić jeszcze lepiej, co mają dać nowego? Wolski nie zajmuje się Premier League i nie chce widocznie robić tego na siłę, woli komentować Ekstraklasę, nie robi tak jak komentatorzy w Eleven co są ekspertami od 4-5 lig... (żeby nie było ekipę Eleven lubię).

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja wtrącę co nie co. Jeśli chodzi o skróty to będzie od przyszłego weekendu Eleven Gol Live-sobota i niedziela, a w C+ łaskawie tylko w sobotę. A co do świeżości to w 11 są zapraszani inni goście, jak np. z Przeglądu Sportowego, portali internetowych, czy radia, a w C+ jedno i to samo, czyli Kazek,Kosowski czy Mielcarski. Mam ich serdecznie dość! Niedługo powinna być jesienna ramówka Eleven i więcej publicystyki, bo to zapowiedzieli. Dodam, że teraz oprócz Eleven Gol Live jest #F1 magazyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...