Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eleven nie kupi wszystkiego, chyba, że będzie miało dobrą (dla nich!) cenę :D

 

Ekstraklasy raczej nie kupią "na wyłączność". Za droga (na obecny model biznesowy)! Ewentualnie w grę może wchodzić współpraca, jak kiedyś C+/Orange Sport oraz C+/Cyfrowy Polsat czy obecnie C+/Eurosport. Kiedyś mówiono, że Ekstraklasa może być i na trzech (różnych) antenach.  :P

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż muszę przyznać, że ja jestem za tym aby Eleven kupił cały sport z rynku i pokazywał to za 14 zł miesięcznie. Bo tak! Bo ich stać. Bo kto bogatemu zabroni  :mrgreen:

Za 14zł, to powinni pokazywać wyścigi wielbłądów - kiedyś w końcu będą musieli zacząć zarabiać :) No chyba, że 3/4 wizji będzie zajęte przez bukmacherów na reklamy, a my będziemy oglądali mecze na małej części ekranu...  :mrgreen:

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

Wychodzi, że w przyszłym sezonie będą pokazywali ligę niemiecką, hiszpańską, włoską, francuską oraz Puchar Anglii. Po sezonie kończy im się puchar ligi angielskiej i championship (2. poziom rozgrywkowy w Anglii). Nie wiadomo co z belgijską czy szkocką piłką. Mają F1 na sezon 2017, 2018, 2019 oraz LM w piłce ręcznej (mężczyzn i kobiet) do końca sezonu 2018/2019 (wraz z C+). Ładnie to wygląda.

 

Choć z drugiej strony pamiętajcie, że hiszpańska, włoska i francuska liga kończy im się właśnie w maju 2018. Tak samo FA Cup. Mogą zostać z Bundesligą, F1 oraz szczypiorniakiem jeśli nie przedłużą tych praw. Przyszły rok będzie ciekawy, bo oprócz wspomnianych praw będą przetargi na ligę mistrzów, ligę europy, żużlową ekstraligę czy piłkarski Puchar Polski. Spore przetasowanie się szykuje.

 

Moim zdaniem NC+ podąży w stronę niemieckiego SKY, czyli priorytetem będzie Ekstraklasa (MP&Silva nie sprzedał jeszcze 2 z 6 sezonów, czyli 2019/2020 oraz 2020/2021) oraz liga mistrzów (w nowej odsłonie, z dwoma porami rozgrywania spotkań, tj. 19:00 i 21:00, oraz z większą liczbą klubów z topowych lig po reformie, będzie łakomym kąskiem na rynku). Może włączą się w walkę o piłkarski Puchar Polski i pewnie będą chcieli obronić żużlową ekstraligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotne jest, żeby był 4 kanał na start sezonu, żeby nie było tak jak z Eleven Extra kiedy ten kanał wystartował z opóźnieniem. Nie da się pokazać nic z Bundesligi zachowując obecne standardy na 3 kanałach. Bo wszystkie mecze BL się nakładają na inne ligi, dosłownie wszystkie. Przyjdzie ręczna i pozamiatane. Nie wyobrażam sobie ograniczenia ligi francuskiej do 2, czy Włoskiej do 4 spotkań bo to będzie powrót do tego co było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni tez pisali ze kupują wszystko od MP& Silva oprócz La Ligi, no to kolejny mit obalony czekam co teraz wymyślicie.

MP&Silva (których wykupują Chińczycy)

Wcześniej jakieś deale z beIN Sports odnośnie La Ligi

 

Koniec Canal+ w tym kraju jest blisko. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pewnie ta informacja już padała ale naprawdę nie chce mi się przeszukiwać tego tematu, zbyt wiele mało merytorycznej rozmowy, do kiedy nc+ ma prawa do Premier League i Ligi Mistrzów? Patrząc na to, jak prawa wykupuje Eleven to może być ciekawie. 

No i ciekawe, kiedy podniosą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłodnym okiem: lubię Bundesligę, ale regularnie jej nie oglądam i w sumie to dla mnie bez różnicy czy będzie w Eleven, czy w Eurosporcie. Jestem tylko ciekawy jak poradzą sobie z tą ilością transmisji wszystkich lig i czy po prostu nie uruchomią czwartego kanału. Zapewne będą też nowe twarze do tej ligi i mam nadzieję, że sprowadzą nie tylko nowe twarze, ale też i kogoś już znanego.

 

Czekam na obiecane studio, zobaczymy co nam przygotują (zwłaszcza pod kątem technologicznym). Żeby zrobić jeszcze większe boom to powinni podkupić z innej stacji jakiegoś komentatora z nazwiskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pewnie ta informacja już padała ale naprawdę nie chce mi się przeszukiwać tego tematu, zbyt wiele mało merytorycznej rozmowy, do kiedy nc+ ma prawa do Premier League i Ligi Mistrzów? Patrząc na to, jak prawa wykupuje Eleven to może być ciekawie. 

No i ciekawe, kiedy podniosą cenę.

do końca sezonu 17/18 LM a Premier League do końca 18/19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pewnie ta informacja już padała ale naprawdę nie chce mi się przeszukiwać tego tematu, zbyt wiele mało merytorycznej rozmowy, do kiedy nc+ ma prawa do Premier League i Ligi Mistrzów? Patrząc na to, jak prawa wykupuje Eleven to może być ciekawie.

No i ciekawe, kiedy podniosą cenę.

UEFA Champions League mają do 2018 r., a Premier League do 2019 r. Ekstraklasę również do 2019 r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nc+ ma Premier League ma do sezonu 2018/19, a Lm do 2017/18. Premier League do jeszcze melodia przyszłości sporej dla Eleven, ale już ani trochę się nie zdziwię się jak przejmą Lm i Le w przyszłym roku. Mało tego C+ sport musi bronić Nba i SGP na żużlu ktore mają do końca 2017 roku. Moze sie okazax ze za rok C+sport bedzie jechalo tylko i wyłącznie na lidze polskiej i angielskiej. Dla mnie już teraz mają najlepszą ofertę piłkarską w kraju z kanałów sportowych, ale w przyszłym roku już nikt im nie podskoczy. Tak marginesie to dzisiejszy zakup Bundesligi to świadczy że mają kupę kasy z różnych źródeł i wcale nie przedza słabo jak tu dużo osób mówi. Tak więc ja się nie zdziwię jak w przyszłym roku zgarnął do siebie też Nba i żużlowe Grand Prix :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej Bundesligę skomentują: Mierosławski, Janisz, Gazda (zna niemiecki), Grzywacz, Ćwikała (kiedyś napisał książkę o BVB, pewnie nie przypadek), Kowalski, Święcicki (on komentuje wszystkie ligi), przyjdzie jakiś ekspert myślę, że może to być Gilewicz i wszyscy spekulują że Tomasz Urban. I wystarczy.          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro NBA mają w Belgii, to może i na Polskę będą zainteresowani kiedyś tam. A sportów amerykańskich raczej się nie boją, skoro mają w końcu przecież NFL, które cieszy się mniejszą popularnością w porównaniu do NBA.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...