Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mówię o zwykłym streamie w internecie. A mając internet nawet 15 Mbps mogą być cięcia. Wszystko zależy też od sprzętu. A nie każdy ma najlepszy internet i komputer. Ja się nigdy nie przekonam do tego. Nawet jeśli mam dostęp do C+, HBO czy Eleven z pewnej strony za darmo. Jak telewizja, to z dekoderem przy telewizorze. Co do IPTV, to wiadomo, że t trzeba mieć duże łącze, a takie jest chyba od razu sprzedawane z pakietem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę sądziłeś że będzie taniej? Nie przesadzaj ;)

 

 @Intermario zachwyca się playerem a ty nie ?Cena jak widać go interesuje a o jakość chyba nie dba ?Dobrze to interpretuje ;)

Bez urazy Intermario napisałem jak to ja odbieram :D

 

Nie martw się o to bo to się nie stanie :P

 

No jak się komuś zacina no to zrozumiałe jest, że player.pl nie będzie ok. Ja mogłem zawsze grać w sieci bez lagów z całą Europą - po prostu szybkość i inne parametry. To też przekłada się, że player.pl zacinał mi się czasami tylko jak był za free. Ten aktualny player.pl na oko podobny jakościowo do Ipli - w sensie obrazu, bo player sam w sobie słabszy. Jednak nie zacina się i działa bez zarzutu. Oczywiście to nie jest to jakość SAT...ale mnie wystarcza. 

Ponadto chyba nie zrozumiałeś o co mi chodziło - DROGO jak na PROMOCJĘ ;) nc+ miało za 7,95 PLN, a tutaj za 14 PLN.....i serio tych minusów kompletnie tutaj nie rozumiem ;)

 

 

@kocik89 - jak Ty to wykupiłeś na 5 miesięcy? Ja nie mogę na dłużej niż miesiąc. Gdzie jest taka opcja??

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że za włączenie Elevenów UPC życzy sobie opłaty aktywacyjnej 29.90? Przecież to jest *!*&% skandal. Nie dość, że człowiek chce im płacić dodatkową kasę, to jeszcze zdzierają od niego aktywacje jakieś. Po rozłożeniu tej opłaty na rok wychodzi 16.50 miesięcznie, najdrożej na rynku. I oni jeszcze bezczelnie piszą, że to cena promocyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja się napaliłem na to 11, ale nawet go nie mogę normalnie oglądać. w Playerze jakość jest bardzo słaba a w moim mieście nie ma UPC, niepotrzebne we wrześniu wyleciałem z nc+, chociaż teraz płacę 50 zł mniej w cp. Gadają o jakiś dziwnych negocjacjach a wszyscy wiedzą, że jak kanały trafią do cp to nc+ straci 50% abonentów zainteresowanych sportem. I to się nazywa hipokryzja      

Ciężko pojąć dlaczego Eleveny przez player.pl lecą w tak kiepskiej jakości. Lata świetlne za C+Sport Online i Ipla Live. Sam player potrafi oferować przyzwoitą jakość o czym świadczą serialiki TVNu i inne materiały wideo dostępne z odtworzenia. Dostępne za darmo, a za Eleveny trzeba płacić 16zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że za włączenie Elevenów UPC życzy sobie opłaty aktywacyjnej 29.90? Przecież to jest *!*&% skandal. Nie dość, że człowiek chce im płacić dodatkową kasę, to jeszcze zdzierają od niego aktywacje jakieś. Po rozłożeniu tej opłaty na rok wychodzi 16.50 miesięcznie, najdrożej na rynku. I oni jeszcze bezczelnie piszą, że to cena promocyjna.

 

Rzeczywiście na fb potwierdzili tę informację. Czyli nie ma żadnej niespodzianki - UPC to najdroższy Operator w Polsce. Ich negocjatorzy są do d... albo po prostu narzucaja niebotyczne marże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisał że ma ją do terminu który już minął.Nie wiem o co chodzi ale pewnie się pomylił.A czy ma taniej?Opcja włącz wyłącz i ma w takiej samej średniej i bez zobowiązania.Ja teraz np włączyłem w Lutym i mam za darmo bo kończy mi się umowa.Od marca nowa i znowu za darmo a opłata dopiero w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych dziwnych opłat aktywacyjny. Za zwykłe parę kliknięć w komputerze tan u nich trzeba płacić, aby włączyli jakieś kanały. Bezczelny skok na kasę. To samo kiedyś w CYFRZE+ z kanałami AB Groupe. Za opcję RelaXXX sobie życzyli jakieś 49 zł za aktywację, a opłata miesięczna to chyba było 29,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, użytkownik pomylił się i napisał Vectra, zamiast UPC to teraz powstanie 2 posty na temat tego błędu?? Eleven ma świetną ofertę, gorszą dystrybucję i dobiera sobie nie najlepszych partnerów. No nic, ja póki co muszę przerzucić się na streamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażą. Mówił o tym Sikora przed rozpoczęciem  meczu Cuevasa.  W ogolę trochę [beep] się z tym tenisem zrobił bo wczoraj w epg nc+ została wieczorna transmisja która została zdjęta a był i Isner i Tsonga na korcie więc coś się działo.

To mnie zaskoczyłeś, słuchałem i mówił o tym meczu że będzie w nocy, ale nie słyszałem żeby była mowa o transmisji. Chyba że w drugim secie.

Tylko dlaczego od razu nie ustawią programu na więcej tenisa, sprawdzałem ramówkę i to mnie też przekonało w myśleniu że nie pokażą. Przecież wiedzieli jakie są planowane godziny rozgrywania meczów w każdej fazie.

 

 

Patrzę na ramówkę i dlaczego przewidywalnie Święcicki - Dumanowski na hit weekendu? :(

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszanie z tymi transmisjami tenisa. Przed chwilą retransmitowali spotkanie Nadala, zamiast pokazywać na żywo mecz Almagro-Tsonga. Co ciekawe, mecz Almagro-Tsonga trwa dalej i jest miejsce w ramówce, żeby to pokazać. Kibice tenisa nie lubią takich transmisji po łepkach. Jutro mają być półfinały, w ramówce nie ma żadnych relacji. Parodia.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...