Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eleven ma 2,5 miesiąca na uruchomienia nowego kanału. Pierwszy wyścig, który będzie kolidował z piłką nożną to GP Rosji 29.04-01.05.

Mogliby też pomyśleć, żeby komentować niektóre wyścigi prosto z toru tak jak kiedyś Borowczyk z Sokołem, albo tak jak podczas wyścigu 24h Le Mans w ES.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka ręczna czy tenis też kolidują z piłką nożną, czy utworzyli z tego powodu trzeci kanał?? Ludzie naprawdę nie przeżywajcie tak tego. Utworzenie kanału to nie jest bułka z masłem. Po prostu będą emitować to co ma większą oglądalność, czyli F1 zamiast meczu np. Ligi Francuskiej z niedzieli o 14.00 . Wcale tak dużo tych spotkań piłkarskich nie wypadnie, jakoś nie tak dawno wiele osób ne wyobrażało sobie La Ligi gdzie indziej niż w NC+ gdzie było 3-4 mecze max, a teraz będą rozpaczać jak tych spotkań zamiast 8-9 będzie 7-8. Także fani ligi włoskiej niech nie histeryzują. Pewnie wypadną jakieś mecze ligi włoskiej, ale to nie tak,że F1 będzie kosztem wyłącznie włoskiej piłki. Raz wypadnie włoska, raz jak wspomniałem Lique1 czy jakiś mecz La Liga. Takie życie.  Nabywając F1 czy ligę żużla chcą przyciągnąć innego kibica niż tylko futbolu. Tenis jest zbyt słaby,a LM w piłce ręcznej oddali NC+ za miejsce na transponderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie są ci, którzy nie wierzyli w F1 w Eleven?

Artek, chyba portal SatKurier też do końca nie wierzył, że Formuła 1 w Eleven, gdy na portalu TakSięGra 5 grudnia pojawił się artykuł w tej sprawie.

 

Przy ich możliwościach (oczywiście finansowych) trzeci czy nawet czwarty kanał to żaden problem. Szkoda mi tylko słów Patryka Mirosławskiego na początku startu 11 o nowym pokoleniu komentatorów, a wyszło jak wszyscy wiemy. W Polsce jest naprawdę jest dobry poziom komentatorów o czym świadczy np. kadra RadioGol.pl, a przy powiększeniu kanałów operacja w postaci pozyskania nowych komentatorów by się przydała.

Edytowane przez agyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utworzenie kanału to nie jest bułka z masłem. Po prostu będą emitować to co ma większą oglądalność, czyli F1 zamiast meczu np. Ligi Francuskiej z niedzieli o 14.00 . Wcale tak dużo tych spotkań piłkarskich nie wypadnie, jakoś nie tak dawno wiele osób ne wyobrażało sobie La Ligi gdzie indziej niż w NC+ gdzie było 3-4 mecze max, a teraz będą rozpaczać jak tych spotkań zamiast 8-9 będzie 7-8. Także fani ligi włoskiej niech nie histeryzują. Pewnie wypadną jakieś mecze ligi włoskiej, ale to nie tak,że F1 będzie kosztem wyłącznie włoskiej piłki. Raz wypadnie włoska, raz jak wspomniałem Lique1 czy jakiś mecz La Liga. 

Jak będzie studio to przy większośći GP będzie to kolidowało w niedzielę z La Liga o 12:00 i 16:00, Ligue 1 o 14:00, Serie A o 12:30 i 15:00. Jak wyścig będzie około 17:00 to koliduje z La Liga o 16:00 i 18:15, Ligue 1 o 17:00, Serie A o 15:00, 18:00, a jak wyścigi będą w Ameryce to z La Liga z 18:15, 20:30, Ligue 1 z 17:00, 20:00,21:00, Serie A z 18:00,20:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka ręczna czy tenis też kolidują z piłką nożną, czy utworzyli z tego powodu trzeci kanał?? Ludzie naprawdę nie przeżywajcie tak tego. Utworzenie kanału to nie jest bułka z masłem. Po prostu będą emitować to co ma większą oglądalność, czyli F1 zamiast meczu np. Ligi Francuskiej z niedzieli o 14.00 . Wcale tak dużo tych spotkań piłkarskich nie wypadnie, jakoś nie tak dawno wiele osób ne wyobrażało sobie La Ligi gdzie indziej niż w NC+ gdzie było 3-4 mecze max, a teraz będą rozpaczać jak tych spotkań zamiast 8-9 będzie 7-8. Także fani ligi włoskiej niech nie histeryzują. Pewnie wypadną jakieś mecze ligi włoskiej, ale to nie tak,że F1 będzie kosztem wyłącznie włoskiej piłki. Raz wypadnie włoska, raz jak wspomniałem Lique1 czy jakiś mecz La Liga. Takie życie.  Nabywając F1 czy ligę żużla chcą przyciągnąć innego kibica niż tylko futbolu. Tenis jest zbyt słaby,a LM w piłce ręcznej oddali NC+ za miejsce na transponderze.

 

 

No pewnie raz wypadnie mecz ligi francuskiej, transmitują teraz 2-3 to pokażą 1 w piątek. Wpadnie puchar Anglii grają w piątek, dadzą równolegle hiszpańską w piątek to nie pokażą wcale. Francuska okazjonalnie jak w szkocka.

O 12 w niedzielę zagra Barcelona i Juventus to darują sobie Juventus i mecz o 15 bo spadnie deszcz i wyścig się przeciągnie, będzie nie 5, a 3 mecze włoskiej.

 

Mają 3 ważne ligi, które się na siebie nakładają dojdzie F1 które też się nakłada. Trzeba 3 kanał, bo większość abo to ludzie nc+ którzy F1 nie oglądają i wolą w południe oglądać Milan. Albo będzie 3 kanał, albo powrót do tego co było w Canal+. Trochę oczywiście lepiej, ale kwalifikacje F1 i co się okaże, 5 spotkań Hiszpańskiej, 3 Włoskiej i 1-2 Francuskiej.      

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego własnie F1 w Eleven mi się nie podoba, bo brak studia.. Polsat robił kapitalną atmosferę przed wyścigiem, nikt nie zastąpi w tym Zientarskiego, który budował emocje, eksperci, Borowczyk i Jędrzejewski super. Mam nadzeje, że jakoś Polsat odkupi sublicencje i też będzie pokazywał F1 bo naprawdę jestem totalnie zawiedziony. 
A co do kolizji z meczami to mi akurat to nie przszkadza, bo jak jest weekend z F1 to wybieram zawsze F1 ;)

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie raz wypadnie mecz ligi francuskiej, transmitują teraz 2-3 to pokażą 1 w piątek. Wpadnie puchar Anglii grają w piątek, dadzą równolegle hiszpańską w piątek to nie pokażą wcale. Francuska okazjonalnie jak w szkocka.

O 12 w niedzielę zagra Barcelona i Juventus to darują sobie Juventus i mecz o 15 bo spadnie deszcz i wyścig się przeciągnie, będzie nie 5, a 3 mecze włoskiej.

 

Mają 3 ważne ligi, które się na siebie nakładają dojdzie F1 które też się nakłada. Trzeba 3 kanał, bo większość abo to ludzie nc+ którzy F1 nie oglądają i wolą w południe oglądać Milan. Albo będzie 3 kanał, albo powrót do tego co było w Canal+. Trochę oczywiście lepiej, ale kwalifikacje F1 i co się okaże, 5 spotkań Hiszpańskiej, 3 Włoskiej i 1-2 Francuskiej.      

Rozumiem,że przeanalizowałeś dokładnie już terminarz i wiesz,że wtedy jak jest Puchar Anglii wypada także weekend z F1?? Naprawdę jak wypadnie mecz weekendu Carpi- Empoli czy jakiś mecz Caen- Monaco czy Levante- Getafe to świat się nie zawali- przez tyle lat się nie zawalał, to i teraz się nie zawali.  Będą emitować to co przyciągnie więcej widzów. Jakoś nie słyszałem by Ci co płaczą o mecz Getafe-Levante ubolewali,że nie ma meczu czołowej polskiej ekipy w LM piłkarzy ręcznych bo "musi" być pokazany każdy mecz Sewilli. Te płacze o ligę francuską- darujcie sobie, naprawdę widać te setki tysięcy osób zasiadających by oglądać mecze Lique1(ironia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Oglądam tvn 24 a tam pokazują widać zresztą kogo ;) jak jest zafascynowany karnym jaki strzeliła Barcelona...
To przypadek czy jest tak jak mówiłem że jest... deal "11" z nc+ ? :D

DSC_0288.jpg

 

Nadal twierdzę że nawet takie małe nieistotne kwestie ;) pokazują że "eleven" w "słoneczku" nigdy się nie pojawi

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że przeanalizowałeś dokładnie już terminarz i wiesz,że wtedy jak jest Puchar Anglii wypada także weekend z F1?? Naprawdę jak wypadnie mecz weekendu Carpi- Empoli czy jakiś mecz Caen- Monaco czy Levante- Getafe to świat się nie zawali- przez tyle lat się nie zawalał, to i teraz się nie zawali.  Będą emitować to co przyciągnie więcej widzów. Jakoś nie słyszałem by Ci co płaczą o mecz Getafe-Levante ubolewali,że nie ma meczu czołowej polskiej ekipy w LM piłkarzy ręcznych bo "musi" być pokazany każdy mecz Sewilli. Te płacze o ligę francuską- darujcie sobie, naprawdę widać te setki tysięcy osób zasiadających by oglądać mecze Lique1(ironia)

 

Tu nie chodzi o samą L1. I ja też nie jestem zwolennikiem pokazywania słabszych meczy, chodzi mi o zachowanie klimatu i pokazywania 4-5 meczy danej lig. Bo wtedy czujesz, że oglądasz ligę, anie np. PSG co kolejkę. Ja zawsze byłem za tym, że ukrócić hiszpańską do 5 spotkań i dać więcej francuskiej, szkockiej, belgijskiej. F1 ok, ale niech będzie kosztem Levante, Getafe.    

  

Wyobraźmy sobie taką sytuację: 16:00 kwalifikacje F1, mecz Real - Celta i 17:00 PSG-Nantes. Z czego można tu zrezygnować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą jeszcze wykonać inny manewr. 

 

Z tego co pamiętam to NFL mogli pokazyać tylko drogą satelitarną i w necie nie można było tego oglądać.

Więc ramówka wersji na sat może się różnić od tego co pokazują przez neta.

 

Ale docelowa też sądzę ,że musi się pojawić 3 kanał. Już teraz muszą rezygnować z pewnych rzeczy Ligue 1 czy tenisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven ma 2,5 miesiąca na uruchomienia nowego kanału. Pierwszy wyścig, który będzie kolidował z piłką nożną to GP Rosji 29.04-01.05.

Mogliby też pomyśleć, żeby komentować niektóre wyścigi prosto z toru tak jak kiedyś Borowczyk z Sokołem, albo tak jak podczas wyścigu 24h Le Mans w ES.

Ale masz fantazje :) ci z Eleven to wywiadów udzielają po korytarzach bo nie maja gdzie.

Trudno będzie nawet marzyć  o jakimś studiu przed wyścigiem i po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...