Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę ale jaja retransmisję pokazują zamiast meczu na żywo. :lol2: Ciekawe o tej 21.30 to druga połowa na żywo czy retransmisja.EDIT napisali na pasku że transmisja o 21.30 i za 5 minut nadają mecz  :lol2:

 

Jaja to były niejednokrotnie w Canal+Sport. Zamiast meczu na żywo, albo z wejściem pare minut później, szła retransmisja pierwszej połowy... bo ważniejsze było 5 minut reklam. Już pomine sytuacje sprzed kilku lat, jak to Canal+ przerwał film i zaczął emitować reklamy, by za chwile jak nigdy nic dalej wyemitować film od przerwanego momentu

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja to były niejednokrotnie w Canal+Sport. Zamiast meczu na żywo, albo z wejściem pare minut później, szła retransmisja pierwszej połowy... bo ważniejsze było 5 minut reklam. Już pomine sytuacje sprzed kilku lat, jak to Canal+ przerwał film i zaczął emitować reklamy, by za chwile jak nigdy nic dalej wyemitować film od przerwanego momentu

O tej sytuacji z filmem nigdy nie słyszałem.O meczu opóznionym owszem było tak i to nie raz ale z tego co pamiętam to przedłużyła się poprzednia transmisja na żywo.A nie jak w tym przypadku retransmisja i piszą że mecz o 21.30 a po 5 minutach zmieniają zdanie i o 21.05 puszczają jednak mecz.W przerwach meczy mogą puścić pasek że jest  przerwa takiego i takiego meczu.W tym przypadku prawie 15 minut bez żadnej informacji.A tak na koniec  te mecze co były z poślizgiem na C+ były nie wiem czy zawsze ale te co oglądałem od początku na serwisie 38 ostatnio z tego co pamiętam to LE gdy przedłużyło się poprzednie spotkanie.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej sytuacji z filmem nigdy nie słyszałem.O meczu opóznionym owszem było tak i to nie raz ale z tego co pamiętam to przedłużyła się poprzednia transmisja na żywo.A nie jak w tym przypadku retransmisja i piszą że mecz o 21.30 a po 5 minutach zmieniają zdanie i o 21.05 puszczają jednak mecz.W przerwach meczy mogą puścić pasek że jest  przerwa takiego i takiego meczu.W tym przypadku prawie 15 minut bez żadnej informacji.A tak na koniec  te mecze co były z poślizgiem na C+ były nie wiem czy zawsze ale te co oglądałem od początku na serwisie 38 ostatnio z tego co pamiętam to LE gdy przedłużyło się poprzednie spotkanie.

tu chyba mówimy o kanałach Eleven a nie o Canal +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim poście piszę i o Eleven czyli o wczorajszej wpadce i masz co do tego postu obiekcje.A do osoby która piszę tylko o o C+ już nie :lol2: Swoją drogą Twoja wypowiedż jest jak najbardziej na temat i wnosi wiele do wątku.Będąc tyle lat na forum powinieneś wiedzieć co się robi gdy masz  obiekcje co do jakiegoś postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że się opóźniła transmisja i weszliby z kolejną na styk to by było zrozumiałe. Ale nie... woleli wyemitować reklamy i puścić retransmisje. I takie sytuacje były nagminne do czasu, aż stracili lige hiszpańską, bo to głównie z nią były takie przypadki. Widać kto jest dla nich ważniejszy... reklamodawca płaci i wymaga, abo płaci i ma się go w d*pie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra turniej w Buenos Aires m.in z udziałem: Rafa Nadala, J.W. Tsonga, Dolgopolov, Verdasco, Isner, Almagro czy Davida Ferrera.

Relacje od wtorku (o dziwo) na Eleven. Chociaż powinni dać na Eleven Sports i więcej transmisji na żywo niż dwie godziny na dzień.

Parodia z tymi transmisjami tenisa. Jak mają w ten sposób pokazywać, to niech lepiej skupią się tylko na piłce nożnej. Z ramówki wynika, że w piątek pokazywany będzie tylko 1 ćwierćfinał, w sobotę żadnego półfinału (?!), nawet retransmisji, a w niedzielę obcięty finał. Nie mam jeszcze dostępu do Eleven, ale jak pojawi się w UPC 11.02 i będzie płatny, nie mam zamiaru jako fan tenisa bulić na takie śmieszne relacje. Skupię się na ATP 500 i ATP 1000 w Polsatach i WS w ESP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll::shock: :shock: :shock: Przecież to jak na razie plotka wymyślona przez ludzi, którzy warczą o brak kanału na ich FP. 

 

 

Jeśli to plotka o dlaczego UPC akurat sobie wybrało ten dzień? Nie ma wtedy urodzin - zwykył czwartek - ani początek ani koniec miesiąca ani pierwszy dzień postu, nowej pory itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak multimedia włączyła to teraz z górki wszystko leci.

 

Jak eleven nie podpisał z nc+ jakiejś wyłączności czasowej na sat to pewnie i w cp będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...