Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ta zapowiedź dotyczyć czegoś innego niż Eleven? Coś, na co abonenci bardzo czekają i co jest godne takich szumnych zapowiedzi? Pytam, żeby się potężnie nie rozczarować, bo człowiek się napali, a potem dół...

Powiem że to jest bardzo realne bo dają  furtkę wypowiedzenia umowy wycofując kanały gwarantowane.A tu byłby bardzo mocny argument dla abonentów by z tego nie korzystać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako wieloletni użytkownik UPC, nie nastawiam się za bardzo, gdyż te kanały nie interesują mnie za bardzo po za tenisem, lecz jeżeli nie miały by to być Eleven to może kilka innych brakujących kanałów jak H2 czy MGM HD

Edytowane przez tyniecdg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak i gdyby mieli taką ligę chińską i brazylijską to Mirosławski miałby kolejny chwytliwy slogan na swojego Twittera.

 

"Piłka nożna przez cały weekend i całą dobę tylko w Eleven"  :D

 

Nawet mógłby wspomnieć o gwiazdach, bo i takowe grają w lidze chińskiej. W Brazylijskiej też pewnie jakieś się znajdą. 

Tylko... nie wiadomo, kto miałby to komentować. Nawet bez ligi chińskiej i brazylijskiej komentatorzy Eleven nie mogą narzekać na brak pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja w takie dni wybieram internet i Calcio Show na Sky Calcio, czyli tamtejszą multiligę. Nawet kosztem jakości obrazu. Dziś tyle dobrze zapowiadających się spotkań, plus korespondencyjny pojedynek między Juve i Napoli, że nie sposób mi przejść obojętnie obok tylu meczów. 

 

Czyli przynajmniej oszczędziłeś sobie słuchania głupot Dumanowskiego... Oglądałem retransmisje meczu Juve - Genoa o 23:00 dopiero bo wcześniej futsalowe ME na Eurosporcie wybrałem. Nie dośc, że Juve i Genoa nie stworzyły ciekawego widowiska to jeszcze Dumanowski ehh, to jest jednak beznadziejny komentator. 

Miałem ostatnio już wspominać o tym po derbach Mediolanu, ale jakoś brakowało czasu z rożnych względów i natłoku meczów to na forum nie wchodziłem. 

 

Ale przypomnę kwiatki z derbów. 

1) Rozgrzewa się Felipe Melo i Jovetić, Święcicki powiedział o tym. A po 2-3 min Dumanowski widząc Melo wypalił z tekstem "Widzimy rozgrzewa się Maicon, pewnie za chwile Mancini wprowadzi zmianę na bokach obrony"  :roll:

 

2) Sędziował Damato, a Dumanowski wypalił "Pan Daniele Doveri..."

 

3) Nie patrzy nawet kto kartki dostaje i co się dzieje w meczu! Pokazywali jak byk, że Jovetić kartka, a on podsumowuje przed przerwą "Gra czysta. nie ma kartek..."

 

4) Była sytuacja w której Niang był na spalonym co ewidentnie pokazał sędzia liniowy,a Dumanowski upierał się oczywiście, że był faul... 

 

 

A teraz Juventus - Genoa, "Dumanowski show" parafrazując jego słowa o calcio show haha

 

1) Dowiedziałem się przede wszystkim, że w bramce Genoi stał Mattia... Destro!!  :mrgreen: (powtórzone dwukrotnie)

 

2) Sytuacja sam na sam Zazy co zaraz po wejściu strzelał. Powtórka pokazana gdzie nie ma mowy o spalonym, a Dumanowski nawet nie patrzy i dopiero po kilku chwilach "Nie jestem pewny czy nie było spalonego" haha, no myślalem, że padnę. 

 

3) Jeżeli ktoś tutaj twierdził, że Święcicki naśladuje Borka (hahahha co za głupota!!) to Dumanowski naśladuje Święcickiego bezczelnie, dwukrotnie powtórzone po Święcickim "Jakby to powiedział Jose Mourinho DŻUVE" (Napisałem tak jak trzeba przeczytać Juve)

 

 

Dałem mu szansę, miał kilka meczów co mnie nie irytował, ale no ostatnie dwa mecze to tragedia!! Gość jest słaby, udaje, że jego pasją jest Serie A, może  w sumie i jest, ale tyle pomyłek, nie potrafi sprzedać się na wizji by jakiś widz go polubił, ja go sympatią nie darzę na pewno. 

 

PS. Cieszę się również z zakupu kwalifikacji MŚ ze strefy CONMEBOL, nie będę musiał już streamów odpalać  :>

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie pisaliby na fb tekstów typu "zdradzić nie możemy, ale będą państwo zadowoleni" jeżeli miałoby to być coś innego niż Eleven.

Ekstra jakby dodali do pakietu MAX, bądź dołączyli np. do pakietu C+.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 czyli Eleven

02 czyli dwa kanały.

 

 

Tak wracając do tematu. Odnośnie studia, to niech ktoś rozjaśni bo wydaje mi się że kojarzę mini studio. Był na tapecie oby log Eleven bodajże Dominik Guziak i zapowiadał jakis mecz. Wydaje mi się że Serie A, ale nie mogę sobie przypomnieć o jaki mecz chodziło. Tak więc mini studio było, zapowiedź. Może w następną sobotę uruchomią coś, mecz wyjątkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio to ma sens w jakimś programie publicystycznym w środku tygodnia. Przed meczami nie ma zwyczajnie sensu.Jest taki natłok transmisji że nawet nie byłoby gdzie go wlepić.Poza kilkoma przypadkami.

 

Natomiast były zakusy na stworzenie programu coś a'la futbol raportu z orange sport i taki przegląd piłkarsko sportowy tygodniowy.

Przecież po to mają być Zarzeczny i Kręcina by program był barwny.Jest święcicki,pewnie wykorzystają Majdana.

On na pewno się pojawi ale już pewnie na wiosnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 czyli Eleven

02 czyli dwa kanały.

 

 

Tak wracając do tematu. Odnośnie studia, to niech ktoś rozjaśni bo wydaje mi się że kojarzę mini studio. Był na tapecie oby log Eleven bodajże Dominik Guziak i zapowiadał jakis mecz. Wydaje mi się że Serie A, ale nie mogę sobie przypomnieć o jaki mecz chodziło. Tak więc mini studio było, zapowiedź. Może w następną sobotę uruchomią coś, mecz wyjątkowy.

Prawie jak "illuminati confirmed" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 czyli Eleven

02 czyli dwa kanały.

 

 

Tak wracając do tematu. Odnośnie studia, to niech ktoś rozjaśni bo wydaje mi się że kojarzę mini studio. Był na tapecie oby log Eleven bodajże Dominik Guziak i zapowiadał jakis mecz. Wydaje mi się że Serie A, ale nie mogę sobie przypomnieć o jaki mecz chodziło. Tak więc mini studio było, zapowiedź. Może w następną sobotę uruchomią coś, mecz wyjątkowy.

 

Było było, przed meczem Juventus - Milan jak dobrze się nie mylę. To w ten sam dzień co El Classico leciało. 

 

Studia mi nie brakuje przed meczami bo nie ma kiedy go oglądać nawet, mecz za meczem leci live więc szkoda czasu na studia. 

Co innego w środku tygodnia jakiś program z ciekawą dyskusją itp. to jest do rozważenia opcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio to ma sens w jakimś programie publicystycznym w środku tygodnia. Przed meczami nie ma zwyczajnie sensu.Jest taki natłok transmisji że nawet nie byłoby gdzie go wlepić.Poza kilkoma przypadkami.

 

Natomiast były zakusy na stworzenie programu coś a'la futbol raportu z orange sport i taki przegląd piłkarsko sportowy tygodniowy.

Przecież po to mają być Zarzeczny i Kręcina by program był barwny.Jest święcicki,pewnie wykorzystają Majdana.

On na pewno się pojawi ale już pewnie na wiosnę

Okey, tylko o czym niby Panowie Kręcina, Zarzeczny i Majdan mieliby rozprawiać? O lidze hiszpańskiej i włoskiej? Przecież byłoby to groteskowe  :lol2:

 

Bo tworzenie kolejnego programu piłkarskiego z gadającymi głowami rozprawiającymi o Lewandowskim, reprezentacji Polski i polskiej Ekstraklasie mija się z celem. Szczególnie w Eleven, które nie ma praw do tego kontentu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie byłby program super poważny i merytoryczny tylko taki lekko śmieszny i z przymrużeniem oka.

Coś podobnego do futbol raportu którego brakuje.

Mogliby poruszać wątki związane z naszymi piłkarzami których nie brakuje w tych ligach. A także mówić o zakazie transferowym w hiszpani, jak to jest na serio z tym transferem lewego co dzień właściwie jest takiś temat.

 

Akurat Zarzeczny to są wszystkie głowy razem wzięte. Mało jest takich osób. To byłby przynajmniej humor na poziomie a nie taki jak PPP w nsport na żenującym poziomie pod każdym względem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest pasek na Eleven Sports  :) :) Początek o 21.30. No gratki Eleven nawet skrócić retransmisji nie umieją żeby zdążyć na mecz :)

Jest mecz :) Chyba przerwali tenis (nie widziałem momentu przełączenia)  :) Jak tak to już mogli w zaparte iść i dać do końca :lol:

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...