Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Trochę słabo, że tylko tydzień otwartego okno

To na zachętę dostajesz żebyś go wykupił w nc+ nie wszyscy mieli możliwość się z nim zapoznać więc nie narzekaj :>

Otwarte okno było dla tych co mają canal+

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj się nie mogę zgodzić. Bo ile razy był przypadek, że nie pokazywali np starcia Bilbao - Villareal? Albo przykład najdobitniejszy to kolejki w czasie których odbywało się El Classico i liczba transmitowanych meczów spadała do TRZECH w cały weekend! 

 

Ćwiąkała jest w porządku ekspertem, C+ miał w swoich szeregach np Marcina Gazdę, przypomnę, że przygotowywał on kiedyś przegląd prasy w Sport+Extra gdy ten jeszcze istniał, nie dali mu szansy, a jak widać w Eleven potrafi się odnaleźć i jest ekspertem w czasie meczów. 

 

Grzywacz jest dobrym komnetatorem, mnie wcale nie denerwuje, w parze z Tomkiem Zielińskim dobrze się ich słucha, ma swoije zdanie na wiele tematów, ale jest wyrazisty, oczywiście nieraz pochopnie ocenia zawodników, np wczoraj Deulofeu, ale to jedyna wada jaką podczas jego komentarza dostrzegam to właśnie doczepianie się do piłkarzy technicznych i chcących coś zademonstrować pod publiczkę acz niemających jeszcze statusu dobry gracz. Za to chwali typowych angielskich piłkarzy jak Barry itp. 

 

 

A to jak czytam powyższe wypowiedzi dyskredytujące Mateusza Święcickiego to od razu widzę, że rozmowa jest prowadzona na zasadzie wszystko co z Eleven to trzeba wytknąć i jest be... 

 

Ludzie Mateusz Święcki to ma pasję, a tego nie ma większość dziennikarzy/komentatorów w tym kraju! 

 

No, ale nie wiedziałeś, że Eleven jest do....? Nie będzie nam przecież nikt udowadniał ile to meczy można pokazać na dwóch kanałach, bo pokazuje się 2, bo się nie opłaci - wiesz jaka to strata dla stacji jak emituje więcej niż dwa? Chłopie przez to i gospodarka upadnie i PKB się skurczy. Ponadto w ogóle jak widz śmie wymagać przynajmniej połowę kolejki i po co ? Przecież nie zobaczysz wszystkich meczy? Ponadto wybór mógłby nas przerosnąć to stacja ma wybrać Ci mecz! Żebyś przypadkiem nie musiał męczyć się z podjęciem decyzji. Ponadto kto by tam oglądał mecz Levante - Las Palmas albo jakieś Carpi - Sampdoria, przecież to żenujący poziom...Jeszcze byś dostał konwulsji z nudów - doceń, że stacja chciała Cię przed tym chronić.

 

Ponadto jak jakiś komentator bezczelnie może skomentować więcej niż jeden mecz? Przecież to się w głowie nie mieści...tyle etatów się przecież marnuje, a ile ludzi można by zatrudnić na kontrakt...tyle miejsc pracy, a tutaj jeden śmie komentować wszystkie mecze faworytów - taki nie może być dobry, bo dobry komentator komentuje jeden mecz na weekend, co by się nie zmęczył. W innym przypadku jest już do....

 

 

 

@Obiektywny1 - tak tak - ja zaraz napiszę, że bedą w CP, UPC a jutro wchodzi SKY do nc+ i będzie to tyle samo warte ile ta Twoja wierszówka ;)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Pisząc premium chodziło mi o to,że prawdopodobnie będą dodatkowo płatne.

Mnie o to samo chodziło,a czy twoja kablówka jest poważnym graczem na rynku?Niie sądzę.... a na razie takie nie chcę opłat za taki kanał "premium" z mnogością lig i meczy ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mnie obchodzą ceny praw? Obiektywnie mnie jako konsumenta końcowego to nie interesuje i jest to argument, który nie ma żadnej racji bytu. Idąc tym tokiem to kolejnym razem Eleven kupi prawa 10 razy drożei i będzie mógł rządzać 150 PLN i też to usprawiedliwisz?

 

Studio powiadasz - ok, a jak to jest, że jedni pokazują z danej ligi dużo spotkań, a inni pokazywali mało. Dalej się będziemy na to licytować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven nie ma żadnych droższych praw które by wygrali w przetargu :lol2: La Lige dostali tylko dlatego by to nie wylądowało w C+ reszta to mało istotne prawa jeśli chodzi o zainteresowanie w naszym kraju.Oglądalność z poprzednich sezonów sama mówi za siebie.A i tak to co maja to po znajomości i za to jak to co niektórzy twierdzą dziadostwo na Player żądają ok.16 zł.Porównywanie jednej i drugiej paczki jest żałosne w jednej sport z górnej półki jeśli chodzi o zainteresowanie w naszym kraju +oferta filmowa.Natomiast w drugiej to praktycznie La Liga bo reszta to znikome zainteresowanie.Jak twierdzisz inaczej podaj wyniki oglądalności pozostałych lig w Eleven.

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Intermario, Ale ja się na to nie licytowałem nigdy, C+ walił w ch... czasami z transmisjami, mecze ogórków mnie nie interesowały. Ty mi chyba nie zarzucasz, że nie chwaliłem Eleven za ilość transmisji? Przecież to jedyny plus tej stacji.

Wiesz co determinuje cenę praw? Ich jakość i chęć oglądania przez widza. Im większa tym prawa droższe. Dlatego w Eleven są praw jakie są i cena jest jaka jest.

Twoim to tokiem rozumowania jeśli Eleven za prawa zapłaciło przykładowo 30 mln i pokazuje 18 meczów, a C+ 100mln i pokazuje 7 meczów w weekend, to C+ powinien kosztować 7,50, a Eleven 15?

Edytowane przez eLBeG
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam ramówkę tą do 12 lutego i co z tego że jest bardzo dużo transmisji?Jak dla mnie to max godnych uwagi to 7 a gdybym chciał się czepiać to nawet mniej.A teraz najzabawniejsze  to najwięcej transmisji które wybrałem osobiście  to z Ligi francuskiej choć i włoskiej i hiszpańskiej wybrałem coś ciekawego dla siebie.A tu chcę odpocząć od sportu czy nie mam co oglądać to wybieram coś ciekawego z filmu.Ale mnie też podobnie jak innych mecze ogórków nie interesują tylko teoretyczne hity poszczególnych lig.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven nie ma żadnych droższych praw które by wygrali w przetargu :lol2: La Lige dostali tylko dlatego by to nie wylądowało w C+ reszta to mało istotne prawa jeśli chodzi o zainteresowanie w naszym kraju.Oglądalność z poprzednich sezonów sama mówi za siebie.A i tak to co maja to po znajomości i za to jak to co niektórzy twierdzą dziadostwo na Player żądają ok.16 zł.Porównywanie jednej i drugiej paczki jest żałosne w jednej sport z górnej półki jeśli chodzi o zainteresowanie w naszym kraju +oferta filmowa.Natomiast w drugiej to praktycznie La Liga bo reszta to znikome zainteresowanie.Jak twierdzisz inaczej podaj wyniki oglądalności pozostałych lig w Eleven.

 

Uwielbiam te dywagacje, że ktoś dał Eleven jakieś prawa za darmo.

Tak, oczywiście. Dystrybutorzy odpuścili sobie pieniądze, żeby zniszczyć wielkie Canal+ Sport z oglądalnością w grupie 16-49 na poziomie 0,25% i jego brata Canal+ Sport 2, który notuje wyniki na poziomie 0,04%, mniej niż Extreme Sports ;D.

Oczywiście brak tych praw w C+ nie może wynikać z tego, że platforma traci abonentów, oglądalność spada, ogranicza się własną produkcję i wprowadza się zapchajdziury w rodzaju C+ Seriale i C+ Discovery, to byłoby zbyt logiczne :crazy:...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...