Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem, że ten Mirosławski jest trochę :crazy: , ale żeby przez TT wylewać żale do Przeglądu Sportowego, że w artykule było o Czachowskim "ekspert ligi włoskiej" zamiast ekspert Eleven, to już na serio :roll::crazy: . W jakim celu ta pokazówka, tak jakby nie mógł zadzwonić przykładowo do Pola i pogadać w "4 oczy". Co on myśli, że takimi idiotyzmami reklamę na TT zrobi?

Edytowane przez eLBeG
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne sam Czachowski czy jak mu nie powiedział by napisac przy nim ekspert eleven, więc nie napisali tak i nie ma problemu. Przecież jakby czachowski sobie tak zażyczył to na pewno by mu napisali, że jest ekspertem eleven :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirosławski poniekąd ma trochę racji bo przy ludziach np. z C+ zawsze jest podawane w PS z jakiej stacji są.

Wyniki oglądalności Elevenów nigdzie nie są podawane.

Na wiosnę będzie tak jak na jesień głównie piłka włoska i hiszpańska na żywo pewnie a reszta w retransmisji.

Ale mi nie chodzi o to czy ma rację, bo pewnie ja ma, tylko takich rzeczy nie załatwia się przez TT. Przynajmniej ja mam takie zdanie w tej kwestii, taki foch gimbusowy na TT. :roll:

 

@Mr. Chiquita  W samo sedno...

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o to czy ma rację, bo pewnie ja ma, tylko takich rzeczy nie załatwia się przez TT. Przynajmniej ja mam takie zdanie w tej kwestii, taki foch gimbusowy na TT. :roll:

 

@Mr. Chiquita  W samo sedno...

 

Dlaczego nie przez TT? Chodzi o to by być słyszanym. Jak TVN pokazuje ludzi z nc+ to podpis "Ekspert nc+", tak samo w innych mediach. Ja popieram w pełni Mirosławskiego, bo ma rację, powinno być "ekspert Eleven"....

 

Mnie się Mirosławski swoich zachowaniem podoba, łamie konwenanse, widać, że ma siłę przebicia. W takim wieku stać się szefem redakcji - podejrzewam, że to dzięki właśnie takiemu konfrontacyjnemu stylowi, który mi baardzo odpowiada ;)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że ten Mirosławski jest trochę :crazy: , ale żeby przez TT wylewać żale do Przeglądu Sportowego, że w artykule było o Czachowskim "ekspert ligi włoskiej" zamiast ekspert Eleven, to już na serio :roll::crazy: . W jakim celu ta pokazówka, tak jakby nie mógł zadzwonić przykładowo do Pola i pogadać w "4 oczy". Co on myśli, że takimi idiotyzmami reklamę na TT zrobi?

Pewnie boli go pewna część ciała z powodu zawstydzających wyników oglądalności. Postaw się na jego miejscu. Naobiecywał gruszek na wierzbie, większość z tych pobożnych życzeń się nie spełniło, a te co się spełniły i którymi mógłby się pochwalić są dla ponad 90% Polaków niewidoczne. Okazuje się, że nawet dla tych Polaków, którzy opłacają Player.pl pisząc z przekąsem ;)  

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

jestem bardzo ciekawy kto teraz.Mam nadzieje że to CP o ile to możliwe.

Na 99% nigdy nie będzie w CP....

Można się nie zgadzać z tym co napisałem ale tak wygląda rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oni już uruchomili to studio? Nie mam Eleven i pewnie nie będę miał, no chyba że za free :) Jeśli dobrze kojarzę to już pod koniec sierpnia miało być gotowe studio i to tylko dlatego że w jakimś wierzchowcu w Warszawie budowa się opóźniła. O 5 miesięcy się opóźniła? Mieli być eksperci, Kręcina, Zarzeczny. Już wszystko miało startować.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie przez TT? Chodzi o to by być słyszanym. Jak TVN pokazuje ludzi z nc+ to podpis "Ekspert nc+", tak samo w innych mediach. Ja popieram w pełni Mirosławskiego, bo ma rację, powinno być "ekspert Eleven"....

 

Mnie się Mirosławski swoich zachowaniem podoba, łamie konwenanse, widać, że ma siłę przebicia. W takim wieku stać się szefem redakcji - podejrzewam, że to dzięki właśnie takiemu konfrontacyjnemu stylowi, który mi baardzo odpowiada ;)

To jest dziecinada, a nie łamanie konwenansów. Intermario kiedy to studio co budowali, bo sie interesujesz bardzo tym kanałem więc pewno wiesz? Chłopaki sie na forum dopytują.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...