Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czyja to wina ale jestem zawiedziony działaniem tej strony (Anglicy lub Eleven), która dostarczyła nam tak naprawdę wybrakowany produkt.

 

Magazyn Championship oglądałem raz i wtedy też odniosłem wrażenie, że nie było bramek ze wszystkich spotkań w miejsce których pokazali gole z kilku najciekawszych meczów League One i Two, co samo w sobie jest fajne ale nie jeśli odbywa się kosztem bramek z Championship.

 

Brak transmisji z Champiosnhip wczoraj i dziś też dziwny. Może wychodzą z założenia, że jak w tym samym czasie są ciekawe mecze Premier League w C+ to i tak nikt by nie oglądał Championship ale w ten sposób to mogliby w ogóle nie pokazywać żadnego meczu bo obie ligi grają o tej samej porze.

Edytowane przez lukaszo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Championship to druga liga angielska, przecież to normalne, że nie będą robili przekazu do Tv z każdego meczu. Nie rozumiem tych Waszych dywagacji na ten temat. 

Fajnie, że kilka meczów w kolejce są w stanie dać z tej ligi, ale przecież na Polsacie jak była ta liga było podobnie. 

Poza tym magazyn z bramkami jak pamiętam to na Polsacie by równie szybki, czyli gol gol gol, czasami jakiś replay, ale ogólnie pędzili z nim. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że nie chce?CP zawsze ma wygórowane wymagania najlepiej gdyby kanały dawali im za darmo a kanały FTA płaciły za to by dostać się na listę.

Nie tyle co Cyfrowy Polsat, ale też ESN chcą dużo.

 

Szansą chyba będzie podzielenie się Formułą 1, MotoGP czy czymś innym jeszcze. Tak jak z nc+ się dogadali w zamian z połowę EHF VELUX CL. Ale znając życie, to pewnie podziału nie będzie i taka F1 albo trafi, albo tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Championship nie jest produkowany sygnał z każdego meczu. Dla kogo oni by to robili ? Co innego z Premier League. Stacje zagraniczne pokazują te mecze, które Sky Sports + dwa mecze (max) o 16 w sobotę, gdzie są niedostępne w Anglii wiadomo z jakich powodów.

Edytowane przez pawel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Championship nie jest produkowany sygnał z każdego meczu.

to twoje domysły czy masz na to dowód?

@bugmenot sygnał jest produkowany choćby dla tych co pokazują Championship na świecie np. Bein

Ja wiem, że dla was to sci-fi ze ktoś robi sygnał z meczów zaplecza BPL, ale to już nie moja broszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sygnał z angielskiej Championship nie jest produkowany z każdego meczu (w co nie wierzę) to Włochy biją pod tym względem Anglię na głowę.

 

Dość powiedzieć, że oferta włoskiego Sky oparta jest m.in. na ekskluzywnych prawach do wszystkich meczów Serie B na żywo...

 

sky-sport-esclusive.jpg

 

...w tym multiligi:

 

original.jpeg

 

I te transmisje produkowane są nie od wczoraj tylko przynajmniej od dobrych kilku lat. 

 

Kamery są też na wszystkich meczach Lega Pro (trzeciej ligi) i prawie wszystkich spotkaniach Primavery: meczach ligowych, pucharowych i superpucharu (rozgrywek młodzieżowych) i Serie D (czwarta liga). Transmisje meczów na żywo z tych trzech rozgrywek przeprowadza Rai Sport 1/2 (Lega Pro/Serie D) oraz Sportitalia (Primavera). Skróty ze wszystkich bramek Lega Pro można oglądać od kilku sezonów w kanałach Mediaset. Także w niekodowanym TGcom24. 

 

Stacji Rai Sport zdarza się nawet pokazywać mecze Coppa Italia Lega Pro, czyli tego pucharu dla pół-amatorów. 

 

 

W Niemczech wygląda to podobnie, więc nie chce mi się wierzyć żeby Anglia miała tym dwóm krajom pod tym względem ustępować. 

Edytowane przez Project_ALF
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem... wcześniej też na tych regionalnych kanałach hiszpańskich widywałem mecze drugiej albo trzeciej ligi hiszpańskiej (dokładnie już nie pamiętam) więc mnie to nie dziwi. 

 

Za dzieciaka wciągałem rocznie po kilkadziesiąt meczów z niemieckich lig regionalnych na tych ich regionalnych kanałach, których było i pewnie jest od zarąbania na Astrze. Pamiętam też doskonale mecze drugiej ligi tureckiej na jakimś tam tureckim kanale więc nawet nie dopuszczam myśli, że Anglicy nie pokazują wszystkich spotkań z Championship.

 

PS. To co napisałem wyżej o transmisjach w Italii to też przecież nie wszystko (zapomniałem napisać choćby o ofercie Mediaset) także pewnie mnie ktoś jeszcze uzupełni.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W Niemczech wygląda to podobnie, więc nie chce mi się wierzyć żeby Anglia miała tym dwóm krajom pod tym względem ustępować. 

Mądrzejszym od papieża nie przetłumaczysz. Championship gdzie gra sporo znanych drużyn które spadły z BPL miałoby nie mieć produkowanego sygnału haha. I to w tych czasach gdzie kamery są wszędzie praktycznie.

Proponuję nie ciagnąć tego tematu bo się ośmieszacie.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłkarski weekend w Eleven 22-24.01.

 

22.01 20:30 E  Stade Rennes - AC Ajaccio (Ligue 1)

22.01 20:30 ES  Sporting Gijon - Real Sociedad San Sebastian (La Liga)

23.01 13.30 E  Queens Park Rangers - Wolverhampton Wanderers (Championship)

23.01 16:00 E  Malaga CF - FC Barcelona (La Liga)

23.01 17:00 ES  Paris Saint-Germain - Angers SCO (Ligue 1)

23.01 18:15 E  Deportivo La Coruna - Valencia CF (La Liga)

23.01 20:30 E  Granada CF - Getafe CF (La Liga)

23.01 20:45 ES  FC Empoli - AC Milan (Seria A)

23.01 22:20 E  Rayo Vallecano - Celta Vigo (La Liga)

24.01 12:00 E   Athletic Bilbao - SD Eibar (La Liga)

24.01 12:30 ES   ACF Fiorentina - AC Torino (Seria A)

24.01 14:00 E   AS Monaco - FC Toulouse (Ligue 1)

24.01 15:00 ES   Sampdoria Genua - SSC Napoli (Seria A)

24.01 16:00 E   Atletico Madryt - Sevilla FC (La Liga)

24.01 18:00 E   Standard Liege - KAA Gent (Jupiler League)

24.01 18:15 ES  Espanyol Barcelona - Villarreal CF (La Liga)

24.01 20:30 E   Betis Sewilla - Real Madryt (La Liga)

24.01 20:45 ES  Juventus Turyn - AS Roma (Seria A)

24.01 22:30 E   Olympique Lyon - Olympique Marsylia (Ligue 1) - retransmisja

Edytowane przez tyrla
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven w INEA

 

Od piątku (22 stycznia 2015 roku) kanały Grupy Eleven Sports Networks będą dostępne dla abonentów sieci kablowej INEA, którzy posiadają pakiet Super HD. Dodatkowo, w ramach okna otwartego do końca lutego mogą je oglądać również klienci INEA z wykupionym pakietem Standard HD. Dedykowany piłce nożnej kanał Eleven zajmuje na dekoderze pozycję 75, natomiast pokazujący różne dyscypliny sportowe Eleven Sports - 76.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jutro się kończy jakaś forma wyłączności dla nc+? Bo tak akurat w jednym czasie się zbiegła ta informacja o Inei i o udostępnieniu tych kanałów wszystkim abonentom nc+. Może dali sobie trochę czasu na wyciągnięcie maksimum kasy od ludzi, kto miał wziąć to wziął bo nie miał wyjścia, a jak nie wziął to raczej nie weźmie, więc wiele nie tracą, a znów może zawsze weźmie ktoś kto nie miał "premium".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...