Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no  prosze  cala   liga  hiszpanska   puszczana   jeszcze  zeby  tak  o NHL   sie  postarali   to  bylo  super :>


Nie masz prawa, bo to opcja dodatkowa, która doszła później ;) Też nie wierzyłem, że mi ze 140 PLN abo każą płacić, a jednak....

rozumiem  dzieki  za  odpowiedz   troche  sie  wkurzylem   bo  place  ponad  150 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja wolałbym normalną reklamę np. mleka zamiast tego ciągłego powtarzania, chyba ze 150 raz przygotowań do El Classico Mirosławskiego i Ćwiąkały? Czy to jest śmieszne, szefa muszą pokazywać, czy jak? Kompletnie do mnie nie docierają takie wstawki, podobnie jak te skróty z darciem komentatorów :/

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemiła informacja dla posiadających Eleven w Player.pl dot. transmisji Super Bowl: "Ze względu na ograniczenia ze strony właściciela praw te rozgrywki mogą być transmitowane w kanale Eleven Sports tylko wyłącznie dla odbiorców kablowych i satelitarnych."

Na szczęście mnie już to ograniczenie nie dotyczy. Zrezygnowałem z Playera, bo teraz Eleveny mi śmigają w kablu z 11-12 Mb/s. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja wolałbym normalną reklamę np. mleka zamiast tego ciągłego powtarzania, chyba ze 150 raz przygotowań do El Classico Mirosławskiego i Ćwiąkały? Czy to jest śmieszne, szefa muszą pokazywać, czy jak? Kompletnie do mnie nie docierają takie wstawki, podobnie jak te skróty z darciem komentatorów :/

 

Ja już wolę te "zagraniczne" jak kiedyś na Eurosporcie, polskich się dość człowiek na ogląda, że już zna je na pamieć....To co mają powtarzać, jak nie skróty? Mnie się to podoba lepszy z komentatorem niż bez jak na C+....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem z Playera, bo teraz Eleveny mi śmigają w kablu z 11-12 Mb/s. :)

Bardzo dobrze zrobiłeś ostatnio miałem nie/przyjemność oglądania u kumpla i stwierdziłem że szkoda pieniędzy na taką jakość

Edytowane przez lacoste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość jest nieporównywalna. Na dynamicznych scenach nie ma już zupy pikseli, logo nie zlewa i nie zmienia się pod wpływem tła, a ludziki przy banerach to już nie rozmazane kreski. Nalepsza poprawa zauważalna w dynamice obrazu. Sygnał idzie po światełku, dlatego oba Eleveny nie ustępują (według mnie) Canal+ Sport HD. Na TV 4K dobrze widać wady, dlatego brawa dla ESN.

No i, nie ma ograniczeń przy NFL. :)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja zawsze oglądałem NFL na Playerze więc to bujda, Pro-Bowl też był bez problemu, a jakby coś to zostaje SAT 1

To nie jest mój wymysł, a odpowiedź Eleven Sports na jedno z pytań. Nie korzystam już z Playera odkąd mam Eleven w NC+, ale z racji sympatii dla tych rozgrywek wkleiłem ich posta, aby ktoś czasem nie zaryzykował dla tego meczu i nie wykupił, aby potem się ewentualnie rozczarować.

 

@czerstwy - mają prawa do gal MMA: M-1 Challenge i gal Kickboxingu: Einfusion Live

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja w takie dni wybieram internet i Calcio Show na Sky Calcio, czyli tamtejszą multiligę. Nawet kosztem jakości obrazu. Dziś tyle dobrze zapowiadających się spotkań, plus korespondencyjny pojedynek między Juve i Napoli, że nie sposób mi przejść obojętnie obok tylu meczów. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...