Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze wiele kablówek mniejszych nie ma Eleven np Jambox i jeszcze sporo ich zostało ;)

 

 

Takie kablówki się nie liczą - najważniejsze są te największe... I chyba brakuje tylko tej Vectry. Jambox (i działające mniejsze kablówki z ich telewizją, bo formalnie to oni są coś jak EVIO, czyli operatorami IPTV) ma chyba tylko 25tys. Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Eleven był w CP to pewnie przeniósłbym się z fullem do CP. Jednak nie wierzę w te historie, przecież Polsaty wpychają reklamy gdzie popadnie w transmisje sportowe, a tutaj wpuszczą do 3 mln (?) abonentów Elevena, który ich kontent bije na głowę. Wiem, wiem w CP są kibice siatkówki, ale ja stawiam, że więcej jest Januszów, którzy chętnie przełączą na F1, mecz Barcy, Realu czy derby Mediolanu (mam takich w rodzinie, którzy na sporcie się nie znają, ale na dobrym zawieszą oko - teraz robili to na F1)....a tego już CP by pewnie nie zniosło ;)

 

Jak wejdą to UPC to i tak będzie dość duży cios dla nc+, bo ludzie z dużych i większych miast, szczególnie fanboje Realu i Barcy zaczną rezygnować z C+ na rzecz UPC czy samego Elevena - oczywiści jeszcze wszystko zależy od pakietyzacji.

 

 

W sumie to ja już teraz nie rozumiem polityki C+ z tym łączeniem, przecież to nie ma kompletnie sensu, tylko stracą klientów. W sumie już się Elevenami tak nie chwalą, ale może to przymiarka, że jak się pojawią w UPC to odpuszczą łączenie z paczką C+. Być może ten komunikat, o którym na forum się rozpisywano i nawet podobno potwierdzali konsultanci o niełączeniu był przedwczesny, a teraz jakby pojawili się w UPC to wejdzie życie...kto wie ;)

 

 

EDIT:

To już jasne Eleveny w UPC => http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/eleven-i-eleven-sports-w-upc-polska

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki słaby ten SB na Eleven. Samo spotkanie także nie porywające, ale zdecydowanie bardziej wolę komentarz P.Bery i M.Rosiaka. Powiem więcej, lepiej mi się słuchało duetu Rosiak&Kostyra na Polsacie Sport. Niemal zero interakcji, emocji w komentarzu Stęszewski&Cebulewski, choć wiedzy im odmówić nie można. Ot, zwykły mecz. Posiedzieli, skomentowali i do domu. Do poprawy ta część.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC - ok. 900 tys. klientów cyfry, wcześniej Multimedia ok. 400 tys. Czyli Eleven w tym miesiącu powiększył sobie zasięg o ok. 1,3 mln potencjalnych widzów.

A C+ zyskał konkurencję, dzięki której będzie trzeba dwa razy przemyśleć kasowanie ludzi 60 zł+ za pełen pakiet ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Eleven był w CP to pewnie przeniósłbym się z fullem do CP. Jednak nie wierzę w te historie, przecież Polsaty wpychają reklamy gdzie popadnie w transmisje sportowe, a tutaj wpuszczą do 3 mln (?) abonentów Elevena, który ich kontent bije na głowę. Wiem, wiem w CP są kibice siatkówki, ale ja stawiam, że więcej jest Januszów, którzy chętnie przełączą na F1, mecz Barcy, Realu czy derby Mediolanu (mam takich w rodzinie, którzy na sporcie się nie znają, ale na dobrym zawieszą oko - teraz robili to na F1)....a tego już CP by pewnie nie zniosło ;)

 

Jak wejdą to UPC to i tak będzie dość duży cios dla nc+, bo ludzie z dużych i większych miast, szczególnie fanboje Realu i Barcy zaczną rezygnować z C+ na rzecz UPC czy samego Elevena - oczywiści jeszcze wszystko zależy od pakietyzacji.

 

 

W sumie to ja już teraz nie rozumiem polityki C+ z tym łączeniem, przecież to nie ma kompletnie sensu, tylko stracą klientów. W sumie już się Elevenami tak nie chwalą, ale może to przymiarka, że jak się pojawią w UPC to odpuszczą łączenie z paczką C+. Być może ten komunikat, o którym na forum się rozpisywano i nawet podobno potwierdzali konsultanci o niełączeniu był przedwczesny, a teraz jakby pojawili się w UPC to wejdzie życie...kto wie ;)

 

 

EDIT:

To już jasne Eleveny w UPC => http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/eleven-i-eleven-sports-w-upc-polska

Przecież Ty i tak oglądasz Eleven w Player a nie na NC+ :lol2: Więc w czym problem?Przenoś się do CP :lol2:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dla osób czekających na Eleven w Orange TV

https://twitter.com/Orange_Polska/status/696699015845511168

 

Kanał? Przecież to są dwa kanały. Nieźle tam mają w tym Orendż.

 

Jakiś użytkownik pisał, że ESN dołączą do UPC i się sprawdziło. A konto jego zostało zablokowane. Teraz pewnie wypadałoby odblokować i przeprosić :)

Edytowane przez Emil.1603
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki słaby ten SB na Eleven. Samo spotkanie także nie porywające, ale zdecydowanie bardziej wolę komentarz P.Bery i M.Rosiaka. Powiem więcej, lepiej mi się słuchało duetu Rosiak&Kostyra na Polsacie Sport. Niemal zero interakcji, emocji w komentarzu Stęszewski&Cebulewski, choć wiedzy im odmówić nie można. Ot, zwykły mecz. Posiedzieli, skomentowali i do domu. Do poprawy ta część.

 

Dokładnie, ja nie wytrzymałem i przełączyłem na SAT.1 chociaż nic nie kumam z niemieckiego :) Tym z Eleven  jedynie co wychodzi to "naszional futbol lig" powtarzane do znudzenia. Wiedzę mają, ale do komentowania kompletnie się nie nadają.

Co do samego meczu to Newton wyszedł po prostu "os.rany". Spalił się. Przed finałami konferencji obstawiałem SB na Patriots-Panthers. Po meczu Denver - New England pomyślałem, że tym razem Peyton nie odpuści, no i udało mu się na zakończenie kariery zdobyć kolejny Super Bowl.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...