Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjemnie się go słucha. To fakt. Sam Eleven ma potencjał. Mniejsza z tym kto tym naprawdę steruje i skąd mają pieniądze. Rozwój portfolio spory. Jedynie właśnie pod względem technicznym, realizacyjnym trochę odstępują. I też niestety często widać ten brak dodatkowych anten. Ale z czasem powinno się jeszcze lepiej rozwinąć :)

Jeżeli rzeczywiście siedzibę mają mieć w Q22, to racja, że jest bliżej, niż dalej. Bo budynek jest na wykończeniu i już pojawiają się kolejni najemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja się napaliłem na to 11, ale nawet go nie mogę normalnie oglądać. w Playerze jakość jest bardzo słaba a w moim mieście nie ma UPC, niepotrzebne we wrześniu wyleciałem z nc+, chociaż teraz płacę 50 zł mniej w cp. Gadają o jakiś dziwnych negocjacjach a wszyscy wiedzą, że jak kanały trafią do cp to nc+ straci 50% abonentów zainteresowanych sportem. I to się nazywa hipokryzja      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadają o jakiś dziwnych negocjacjach a wszyscy wiedzą, że jak kanały trafią do cp to nc+ straci 50% abonentów zainteresowanych sportem. I to się nazywa hipokryzja      

 

Sorry, ale co CP obchodzi kogo straci nc+.

Zresztą nc+ od trzech lat regularnie notuje spadek abonentów na rzecz CP, więc to nie jest nowość :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Piszecie, że 14 PLN promocyjnie ;) No to akurat drogo ;)

Naprawdę sądziłeś że będzie taniej? Nie przesadzaj ;)

 

 

Player mnie zniechęcił do korzystania z usług.

@Intermario zachwyca się playerem a ty nie ?Cena jak widać go interesuje a o jakość chyba nie dba ?Dobrze to interpretuje ;)

Bez urazy Intermario napisałem jak to ja odbieram :D

 

Gadają o jakiś dziwnych negocjacjach a wszyscy wiedzą, że jak kanały trafią do cp to nc+ straci 50% abonentów zainteresowanych sportem....

Nie martw się o to bo to się nie stanie :P Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UPC dla abonentów cena 11PLN, znając UPC myślałem, że będzie drożej. Podsumowując. Za cały sport , łącznie z PS + Cinemax + Filmbox + HBO + C+Select (bez k37) + Eleven + multiroom pvr i do tego internet płacił będę 133,89, więc czy ja wiem czy tak drogo. W tej cenie mógłbym mieć jeszcze telefon, którego nie potrzebuję. Wygodnie... i cena do zniesienia. Za sam internet 30Mb/s musiałbym u lokalnego operatora z 5 dyszek wysupłać. 

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 @Intermario zachwyca się playerem a ty nie ?Cena jak widać go interesuje a o jakość chyba nie dba ?Dobrze to interpretuje ;)

Bez urazy Intermario napisałem jak to ja odbieram :D

 

 

Pisałem już w tym wątku o tych przyczynach. Po prostu Player.pl nie wywiązuje się z zobowiązań. Z niezrozumiałych dla mnie do dziś przyczyn wszystkie kanały na tym playerze mi chodziły oprócz kanałów Eleven, czyli jedynych, które mnie interesowały. Nie wiem dlaczego tak jest, ale to jest fakt. Inni nie mają takich kłopotów, ja nie będę ryzykował moich pieniędzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie godziny i to jeszcze najsłabszy dziś mecz :crazy: co z takiego tenisa, dlaczego w nocy Nadala nie pokażą?!

 

Pokażą. Mówił o tym Sikora przed rozpoczęciem  meczu Cuevasa.  W ogolę trochę [beep] się z tym tenisem zrobił bo wczoraj w epg nc+ została wieczorna transmisja która została zdjęta a był i Isner i Tsonga na korcie więc coś się działo.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety  też kiedyś byłem entuzjastą ESN na żywo legalnie w necie, ale prawda jest taka, że jakość się nie poprawiła, chociaż mam wkupione do 31.05 za 50 zł, to nie korzystam zbyt często. Nie zdarzyło się mi że kanał nie włączył się, ale jakość obrazu jest fatalna, gorsza od niektórych pirackich, darmowych stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Urok telewizji w internecie. NIGDY nie przebije satelity.

Z tym co napisałeś bym polemizował przy łączu takim ja mam 80 Mb/s i do tego konkretny serwis jakość obrazu jest hd  :P

 

Urok telewizji w internecie. NIGDY nie przebije satelity.

Może na myśli miałeś "światłowód"? Z tym to się zgodziłbym ale nie satelita ;) Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...