Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje ,że przyszło mi dożyć czasów telewizji Eleven!

Siadam w niedzielę kiedy chcę , mam ochotę na meczyk La Liga to wiem ,że tam go znajdę i obejrzę.

Pięknie się kanały rozrastają. Oby zgarnęli wkrótce Premier League oraz Bundesligę. Uruchomili ze dwa nowe kanały i jazda bez trzymanki.

NC+ poleci z torbami.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premier League mieli niedawno możliwość  kupienia a jednak tego nie zrobili :lol2: Bo niestety MP&Silva nie sprzedawała tych praw.Podobnie zakupią Bundesligę :lol2: Na dzień dzisiejszy i tak ich oferta jeśli chodzi o transmisje na żywo  jest bogata i to aż za bardzo jak na dwa kanały.Dojdą nowe kanały będą i większe opłaty więc nie pozostanie jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ niedawno wygrał przetarg na Premier League w sez. 2016/17 - 2018/19, więc wkrótce to ta liga nie trafi do Eleven.

 

A co do samego Eleven i F1, to niech kupują jeszcze więcej praw przy zaledwie dwóch kanałach, dziś nie pokazują ciekawego meczu Leeds - Middlesbrough bo puszczają tenisa. Ciekawe co wypadnie z ramówki jak się zacznie F1.

Edytowane przez lukaszo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego ma niby żartować?Poczytaj ilu jest niezadowolonych w CP więc może część z nich przejdzie do NC+ by zyskać dostęp do opcji Eleven.

Pewnie trochę osób by przeszło, gdyby nie ceny. Ludzie tak pomstowali na Cyfrę, ale tam wszystkie kanały własne były w pakiecie za 40 zł, a w nc+ trzeba wydać 89,90...  

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kanały tematyczne własne są tylko w promocji do 2 miesięcy i to w dodatku bez nSport+. Chcąc mieć wszystkie kanały własne z CANAL+ normalnie, to rzeczywiście wyłożyć 89,90 zł/mies. co jest pewną paranoją. Tak wysoko pozycjonują nSport+, który jest non-premium w pakietach z CANAL+. Bez sensu trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby, że co szósty abonent CP wykupi Eleven i co miesiąc byłaby duża sumka :) Pół miliona gospodarstw mających dostęp do  Eleven z samego Cyfrowego Polsatu, to już robiłoby wrażenie ;) Mieliby też w końcu dla kogo puszczać reklamy i z tego też by się uzbierało trochę kasy. Pytanie brzmi czy w ogóle którakolwiek ze stron jest zainteresowana tym, żeby te kanały trafiły do CP...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak, jak pisałem. Formuła 1 w Eleven. Czyżby kosztem kolejnego meczu? No chyba, że zdecydują się zrobić to samo co Formułą E, bo stwierdzą, że nie ma już gdzie tych transmisji upychać....

Sprzedali Eurosportowi, a czy ten wyemitował jakieś wyścigi u nas, bo nie kojarzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny abonent CP nie jest przyzwyczajony do płacenia dużo i niewielu przejdzie do nc+, ewentualnie abonenci z miast mogą odchodzić do kablówek. Eleveny w CP to odebranie części widowni Polsatom Sport i utrata części wpływów z reklam. Wg mnie szanse na Eleven w CP są niewielkie, ale chciałbym się mylić...

Edytowane przez focus1224
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...