Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aby to zrobić, musieliby dostać czysty feed z Anglii, wtedy daliby własną grafikę meczową ;)

A taki feed dostaje się wraz z zakupionymi prawami czy do tego trzeba mieć inna prawa? :)

Kiedyś pamiętam, że ktoś pisał, czy tam mówił w wywiadzie - nie z Eleven- że dostają dwa przekazy - jeden czysty, a drugi z grafiką ekranową. Ciekawe, jak jest w przypadku Eleven :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopytam kolaga u siebie ma ten BT Sport w ULTRA HD :> oczywiscie jak wiemy dziś jest u nich przekaz w ULTRA HD tego meczu.

 

 

PS: Ludzie tu podnieta o naszym,tymczasem wyższe progi u niektórych w odbiorze tarczy w 4K na BT Sport 8)

Niestety to nie moje zdjęcie, a znalezione.

 

Najbliższe transmisje w BT SPORT ULTRA HD:

 

- 8 sierpnia: Manchester Utd v Tottenham (Barclays Premier League)

- 15 sierpnia: Southampton v Everton (Barclays Premier League)

- 22 sierpnia: Manchester Utd v Newcastle (Barclays Premier League)

- 19 i 20 sierpnia: MotoGP Silverstone

 

W porównaniu z Eleven ten BT ULTRA SPORT HD ma okropne logo a sam napis jest strasznie długi

Ano niestety BT tak sobie nadaje, z kolorowymi logotypami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież czerstwy trąbiło tu parę osób, że mamy XXI wiek i przez neta jest cacy. :lol2: Na lapku jest w miarę ok, ale jak zapodałem na tv, to już tak kolorowo nie ma. Dla mnie start kanału bez kanału w tv to nieporozumienie. Miało być tak kolorowo z mega za[beep]i... profesjonalizmem, a tam siedzi "Rozenek" :lol2: i przerywa Grzywce. :brawo:

Czekam na hejt antyncplusowców, w szczególności jakich, to C+ ma :censored: ekspertów. Zaznaczam, nigdy w nc+ nie byłem.

Dla mnie jest tylko mało profesjonalne trąbienie o nowej jakości na rynku "my pokażemy jak robi się telewizję sportową"... no i pokazali.

Życzę im jednak, aby udało się to ogarnąć w takim stopniu, aby kibice byli zadowoleni, a przede wszystkim mogli zobaczyć kanały w tv, jednak obecnie niesmak pozostaje.

Na chwilę obecną Nie dla LL w Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Przez internet nie da sie tego ogladac, przez tv w miare ok.

 

Tragedii nie ma ale do jakości z "Canal+Sport Online" trochę im brakuję 8)

 

Screeny z laptopa :

 

 

image.jpg

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się wypowiem co nieco na temat Eleven :) Z ciekawości Sb odpaliłem stream i muszę powiedzieć, że jakość na prawdę nie jest zła jak na darmowe udostępnienie w sieci, dobre SD, meczyk nawet dość ciekawy i bez przycinek na dość słabym łączu w pracy co najważniejsze :D Także jednym słowem start kanału oceniam na + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jaaa - dekoracja tylko na streamie Eleven? :D Co to ma byc?

===

Do tych co pisali, ze transmisje w necie sa super, stream Eleven jest super, mam beznadziejny sprzet itd. -> stream od Eleven DZIAŁA wspaniale teraz PO MECZU, gdy ogladam na moim VLC 2.2.1 dekoracje :crazy::censored: Wiec oczywistym jest to wina przycinania co 20-30 sekund jest to, ze Eleven ma beznadziejny stream, ktory nie przyjmie sporej ilosci ludzi ogladajacych ...

 

Napisalem, ze dekoracja na streamie Eleven i juz sie zaczyna ciac, czyli ludzie weszli z powrotem :lol2::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Grzywacza zawsze szanowałem. Chłop ma dużą wiedzę o angielskiej piłce i dobrze, że ktoś taki ma okazję podzielić się wiedzą z kibicami. Nie odstaje poziomem od innych komentatorów, a i tak jest lepszy niż Lach i Ekstraklasa. A co do "ekspertów" to temat rzeka - komentatorzy mają 100x większą wiedzę, potrafią mówić po polsku, a i tak się ciąga niby ekspertów po kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem duże nadzieje co do kanału, a wyszło jak zwykle. Nie tak to sobie wyobrażałem. Ciągle zacinający się stream, nawet w najgorszej jakości. Sprawdzałem ze wszystkimi przeglądarkami i w VLC. Mam w domu światłowód 30 Mbps. Jestem fanem Serie A i jeśli tak mają wyglądać transmisje to podziękuję. Wolę ruskie sopcasty. Jakość dużo lepsza i nie przycina co chwilę dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...