Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I może zainwestujcie w jakieś lepsze łącze. Ja mam raptem na starej umowie w UPC 6 Mb/s uploadu, a ogląda się całkiem przyzwoicie prosto z głównej strony. Wyraźny obraz, choć są czasem przycinki. Lepszy obraz niż na większości nielegalnych streamów.

Prędkość internetu odgrywa niewielkie znaczenie jeżeli stream ogląda dużo osób. Wiele zależy od tego, ile osób od danego dostawcy internetu ogląda transmisję w danej chwili. Overon ma zapewne kilka światełek od dużych hiszpańskich dostawców. Ich serwery też są zapewne w Hiszpanii, więc pomiędzy dostawcą w Polsce a Hiszpanią jest jeszcze kilka ścieżek routingu - przejść pomiędzy sieciami operatorów. Jeżeli któreś 'przejście' lub światełko do Overonu się zapcha mamy efekt, iż stream zacina, chociaż możemy mieć nawet 100Mb/s. Przy czym u jednego operatora stream może działać normalnie, a u innego nie. To tak w duuuuuużym skrócie, dlaczego niektóre osoby mają problem z oglądaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven jest dostępny w "Strefie T-Mobile" w TVN Player. Najwyraźniej TVN nawiązał współpracę z Eleven.

Mi jakoś nie brakuje obecności tego kanału na platformach satelitarnych. Zresztą to chyba nie dziwne, że Polsat i Canal+, które mają największe kanały sportowe w kraju nie chcą ich na swoich platformach a bynajmniej na pewno nie będą im ułatwiać zdobycia widowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wręczenie Tarczy Arsnealowi na stronie już i nic mi nie cięło. Potem oglądałem mecz Standardu, a teraz Anderlechtu oglądam i przy belgijskiej miałem po 30min jakiś mini przycięcie , ale zatrzymałem, odświęzyłem i znowu wszystko jak najlepiej działa. Jakość podobna jak w lidze argentyńskiej na stronie Futbol Para Todos więc jest git ;)

 

@nemoturtles, a czy będzie u Was na stronie możliwość oglądania meczów tak jak właśnie na stronie futbolparatodos.com.ar w sensie z archiwum? Czyli powiedzmy nie widziałem meczu Arsenal - Chelsea, ale chce go obejrzeć jutro o 16:00 i wchodzę na stronkę i odpalam sobie. Czy będzie trzeba zawsze czekać na powtórki tylko? Jest takie coś planowane ? Dzięki wielkie za odpowiedz ;)

 

Co do Michela Thiry to sto razy wolę takiego gościa, który MA POJĘCIE o czym mówi niż jakiegoś innego pseudo eksperta nie orientującego się w tym co dzieje się w danej lidze. Kimś takim jest np Majdan, który nie wiem co robił przy meczu o Tarczę Wspólnoty, takich ekspertów nie cenię zupełnie, poza tym niech sobie siedzi w TVP, a nie w poważnej stacji jaką ma być Eleven.

 

@Emil.1603 Ty serio z tym logiem ? O matko, macie problemy tutaj widzę, typowa Polska. Wszystko źle zawsze...

 

Eleven mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w Strefie T Mobile masz też AXNy, Filmboxy, Kino Polska itd. Zwykły biznes.

Niby tak, ale z drugiej strony kanał pojawił się w dniu swojego startu od razu w Player.pl, a także swój pierwszy mecz wyemitowali w TVN TURBO (wiadomo dlaczego, ale jednak).

 

@Emil.1603 Ty serio z tym logiem ? O matko, macie problemy tutaj widzę, typowa Polska. Wszystko źle zawsze...

Tak, ja na serio z tym logiem. Wtedy wyglądało bardzo dobrze, a teraz jak zwykły zaśmiecacz ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry komentator ligi Belgijskiej cyt:"On ma te dwie murzyny do pilnowania" :lol2:

"Michał" tylko czasami mieszka w PL. Pochodzi z Belgii

I kogoś takiego wpuszczacie do kabiny komentatorskiej?

 

Wstyd.

 

Może zatrudnijcie tłumacza :lol2:

Faktycznie wstyd. Miał powiedzieć " On ma tych dwóch murzynów pilnować" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu z logiem, tylko zapytałem z ciekawości. Myślałem ze jakiś kanał poszedł o krok do przodu w tej kwestii, ale widzę ze nadal musi być tak żeby logotyp byl widoczny z kilometra. Najważniejsza jest oczywiście zawartość kanału. Oglądałem mecz o tarcze i Grzywacz mnie bardzo pozytywnie zaskoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam bez konta na playerze działa Eleven

http://player.pl/eleven,22,s.html

Jeśli chcecie oglądać Eleven na smartfonie lub tablecie w aplikacji Player:

- musicie posiadać nr telefonu w T-mobile

- opłata za pakiet kanałów w tym Eleven - 14,99 zł miesięcznie

 

Szkoda, że póki co chyba nie ma opcji żeby oglądać Eleven w player.pl w smart Tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam bez konta na playerze działa Eleven

http://player.pl/eleven,22,s.html

Jeśli chcecie oglądać Eleven na smartfonie lub tablecie w aplikacji Player:

- musicie posiadać nr telefonu w T-mobile

- opłata za pakiet kanałów w tym Eleven - 14,99 zł miesięcznie

Jak na razie nie potrzeba ani jednego ani drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@figos, chyba się mylisz

 

Strefa T-Mobile będzie dostępna już od jutra jako część serwisu player.pl. Aby się do niej zalogować, trzeba podać swój numer telefonu i wybrać odpowiedni plan. Opłata zostanie dopisana do rachunku T-Mobile w przypadku numeru z umową na abonament, lub zostanie od razu pobrana z konta prepaid, w przypadku numeru na kartę.

 

Z płatnych pakietów mogą korzystać klienci którzy:

• Posiadają głosową ofertę abonamentową lub ofertę blueconnect lub telefon na kartę (zarówno Tak Tak jak i Heyah), bądź ofertę Mix.

http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/obs ... ugi/player

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...