Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stream w VLC pokazuje wartosci bliskie 3000 kbps w dynamicznych momentach.

Umkwatata: wymien komputer na cos nowozytnego i juz nie pisz bzdur.

 

Cos nowozytnego? -> Intel Core2 Duo E7300 @ 2.66 GHz, 2 GB RAM, ATI Radeon HD4670 512 MB DDR3

To NIE JEST kwestia komputera geniuszu i tylko beznadziejnego streama od Eleven :censored:

 

Czlowieku - Ja nagrania w HD sobie na tym PC obrabiam a Ty mi mowisz, ze komp za slaby na stream w SD? Wez sie zastanow najpierw i nie gadaj glupot :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden Miodek, po prostu chciałem poprawić kolegę, bo jednak nazwiska powinno się pisać poprawnie. Szkoda, że ktoś tego nie skumał, widać trzeba tu pisać wszystko czarno na białym. Pomyłki tak, ale pomyłka kto zgarnął mistrza w ostatnim sezonie to sorry. Komentarz Grzywacza dobry, ale Majdana nie widzę w roli eksperta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emirates: tak wiem, i najlepiej porownasz to z tym co daja userzy ogladajacy to w 360p :D. Ja daje sobie siana i wreszcie poogladam mecz bo o to chyba chodzi. Mozecie sie dalej onanizowac cyferkami.

 

Ukwatata: procesor sprzed 8 lat. no super.. Wiedzmin 3 pewnie tez smiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN Turbo SD -> http://s5.ifotos.pl/img/vlcsnap-4_wqxrsnw.png

Stream Eleven Sports -> http://s10.ifotos.pl/img/vlcsnap-3_wqxrsnh.png

 

Roznica jest kolosalna :D Prosze przestac gadac glupoty, ze przyszlosc TV jest w internecie ...

 

Emirates: do wersji SD TVN Turbo spokojnie moge to porownac. Jakosc jest nawet lepsza.

TYLKO okulary koledze pomoga!

 

Nie narzekam na moj dwurdzeniowy Intel 2.66 GHz i nigdy nie mam z nim problemow - wiec nie ma szans, zeby to byla kwestia procesora. Co Ty wymyslasz?

 

Streamy z sopcast w lepszej jakosc mi chodza wiec o czym tu mowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie logo kiepskie.Podobno jestemy w Polsce więc powinno być napisane na żywo a nie live.

Tak bardzo Ci to przeszkadza? Skoro jesteśmy w Polsce, to na Eurosporcie też w każdym kraju zamiast "LIVE" powinno być napisane w lokalnym języku... -.- Ale macie problemy. Słowo "live" jest już dosyć powszechne na świecie i moim zdaniem lepiej to wygląda, niż miałoby być "NA ŻYWO".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajniej byłoby jeszcze, jakby Eleven zastosowało własną grafikę przy tym meczu. Byłoby bardziej oryginalnie :) Tak jak to robi BT Sport.

 

CLaSsFuW8AA1UYV.jpg

 

Dopytam kolaga u siebie ma ten BT Sport w ULTRA HD :> oczywiscie jak wiemy dziś jest u nich przekaz w ULTRA HD tego meczu.

 

 

PS: Ludzie tu podnieta o naszym,tymczasem wyższe progi u niektórych w odbiorze tarczy w 4K na BT Sport 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...