Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

piotrek.prz: TVN Turbo jakością nie powala - nienaturalne kolory, prześwietlony obraz jak na pokazówce w supermarkecie. Ale owszem, pikseli nie ma.

To oglądaj w internecie tam jest zdecydowanie lepiej i nie zacina :lol2::lol2::lol2:

 

Mam stream odpalony od 30 minut w celach "badawczych", dropped frames: 3. Masz [beep]iane łącze/komputer to już nie mój problem ;).

 

rotalplus: ja właśnie piszę o nienaturalnie podkręconych barwach. TV skalibrowany ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek.prz: jakość jak na darmowy stream jest świetna i nie ulega to wątpliwości.

Trolle dalej będą pisać, że coś tnie itd, na szęście można już to sprawdzić na własne oczy ;).

 

Właśnie, dobrze to ująłeś - jak na darmowy stream to jakość jest w porządku, ale mnie jako kibica interesuje najwyższa możliwa jakość jaka jest, a tego stream w sieci mi nie zagwarantuje, dlatego konieczne jest aby dostali się do normalnej dystrybucji.

 

piotrek.prz: TVN Turbo jakością nie powala - nienaturalne kolory, prześwietlony obraz jak na pokazówce w supermarkecie. Ale owszem, pikseli nie ma.

No proszę Cię... Przecież kolory będą te same, skoro źródło sygnału jest identyczne... Żeby to porównywać to musiałbyś mieć skalibrowany TV i monitor, bo aktualnie to Ty porównujesz jak Twoje nieskalibrowane urządzenia wyświetlają obraz, a nie jakość materiału.

Różnica między TVN Turbo HD (HD, a nie zwykłym) a streamem w sieci jest widoczna gołym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek.prz: A myślisz, że obraz wychodzi z enkodera na satelitę bez żadnej korekcji, 1:1 to co ze studia?

 

Geble, PiPoLiNiO: no co Wy, przycięcia we wspaniałej tv satelitarnej? :DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dreamslon
piotrek.prz: A myślisz, że obraz wychodzi z enkodera na satelitę bez żadnej korekcji, 1:1 to co ze studia?

 

Geble, PiPoLiNiO: no co Wy, przycięcia we wspaniałej tv satelitarnej? :DDD

I co najgorsze na BT Sport 2 HD taki sam obraz...toz to kompromitacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś dziwne zacięcia obrazu na TVN Turbo (NC+).

 

Co prawda mam CP, ale myslalem ze to tylko u mnie. Wiec przerzucilem sie na transmisje w necie i... jak na darmowy stream jakosc ok. Placic bym za taka nie placil. Swego czasu jak ogladalem Canal + Sport w necie to bylo duzo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek.prz: TVN Turbo jakością nie powala - nienaturalne kolory, prześwietlony obraz jak na pokazówce w supermarkecie. Ale owszem, pikseli nie ma.

To oglądaj w internecie tam jest zdecydowanie lepiej i nie zacina :lol2::lol2::lol2:

 

Mam stream odpalony od 30 minut w celach "badawczych", dropped frames: 3. Masz [beep] łącze/komputer to już nie mój problem ;).

 

rotalplus: ja właśnie piszę o nienaturalnie podkręconych barwach. TV skalibrowany ;).

Tak łącze mam takie jak to ująłeś.I bardzo dużo ludzi jest w takiej sytuacji jak ja i na lepsze nie ma perspektyw przy internecie bez limitów.Skoro nie potrafią zapewnić wszystkim dobrej transmisji to z czym do ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś dziwne zacięcia obrazu na TVN Turbo (NC+).

 

Prawda, potwierdzam - jak się przyjrzałem teraz, to jest taki lekki judder, coś ala mikroprzycięcia - znaczy że Eleven wypuszcza kijowy sygnał :(

 

piotrek.prz: A myślisz, że obraz wychodzi z enkodera na satelitę bez żadnej korekcji, 1:1 to co ze studia?

 

Geble, PiPoLiNiO: no co Wy, przycięcia we wspaniałej tv satelitarnej? :DDD

 

A jakiej korekcji ma być poddawane? Nie ma sensu porównywać czegokolwiek, jeśli nie oglądasz dwóch różnych sygnałów na dwóch takich samych skalibrowanych urządzeniach - inaczej takie wywody o kolorach można o kant d*** potłuc...

Ty w ogóle chyba masz jakiś kompleks na punkcie zwykłej TV... Nie martw się, w internecie nawet nie zauważysz tych mikroprzycięć co występują na satelicie, bo masz sygnał bez przeplotu o dwa razy mniejszej płynności, więc tam o płynności w ogóle nie można mówić :D

 

edit:

:D. Do czego to doszło, w internecie zacięć nie ma, a w TV są :D.

No comments... Ręce opadają... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek.prz: Ja nie mam kompleksów - ja piszę o faktach, które tutaj niektórzy usilnie odrzucają. Transmisje przez internet to przyszłość i normalność w cywilizowanym świecie.

A jeśłi 30 fps streamu to dwa razy mniejsza płynność niż pseudo 50 klatek to gratuluje, pewnie jesteś z tych co uwielbia efekt teatru w swoim "200hz" tv..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...