Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na TVN Turbo są mikrozacięcia co jakiś czas, więc to raczej u wszystkich występuje (i obrazu i dźwięku) ... co do komentarza, to jeśli Grzywacz jest jednym z lepszych w Eleven to szykuje się dramat... myli zawodników w polu i nie potrafi wymówić poprawnie nazwiska Azpilicueta, dobrze, że tylko FA Cup okazjonalnie będzie masakrował, bo innych lig ogladać z jego udziałem nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz przyjemny, znow sie czuje jakbym ogladal stary Sportklub (jeszcze przed polepszeniem rozdzielczosci i bitrate'u oraz pogorszeniem oferty sportowej) :)

Na to narzekac nie moge.

 

Logo Eleven jest w prawym dolnym rogu - piekne bo przezroczyste bardzo a nie zadne kolorowe, prawie go nie widac :)

 

Co do transmisji przez internet - mi co 30 sekund regularnie tnie stream od Eleven przez VLC, wiec o czym my mowimy? Nie uzywam ani uploadu ani downloadu w momencie kiedy probuje cos tam podejrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek.prz: Ja nie mam kompleksów - ja piszę o faktach, które tutaj niektórzy usilnie odrzucają. Transmisje przez internet to przyszłość i normalność w cywilizowanym świecie.

A jeśłi 30 fps streamu to dwa razy mniejsza płynność niż pseudo 50 klatek to gratuluje, pewnie jesteś z tych co uwielbia efekt teatru w swoim "200hz" tv..

 

Nie napisałeś o żadnych faktach na razie - głosisz komunały gorsze niż polityk. Transmisje przez internet to przyszłość, a nie teraźniejszość - i na pewno nie w takiej jakości jak tutaj.

Kompromitowałeś się najpierw wypowiedziami o bitrate - jak przedstawiłem Ci dowody, to nawet się nie odezwałeś.

Teraz kompromitujesz się dalej - "efekt teatru" masz tylko i wyłącznie przy filmach, które są rejestrowane w 24fps bez przeplotu. W przypadku transmisji sportowej nie ma czegoś takiego jak nadpłynność, bo Twoje oczy na żywo widzą ten mecz płynniej nawet niż 50 klatek na sekundę! Mając w TV sygnał 1920x1080i50 masz dużo lepszą płynność niż przy 25p, a jak ktoś z tego robi 30fps to w ogóle może być tylko gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzywacz to jeden z lepszych komentatorów piłkarskich, do tego świetny głos i duża wiedza na temat Anglii.

 

Tak duża, że skrytykował Ozila w Arsenalu, nie wiedząc/nie pamiętając, że w pierwszym sezonie pół roku miał swietne, a potem kontuzja, a w drugim sezonie wrócił zmęczony po Mundialu i znowu kontuzja, dopiero koniec sezonu udany. Jak pisałem - dobrze, że będę miał z nim przyjemność od święta, bo jednak do "Anglików" z C+ to mu ogromnie daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek.prz: Ja nie mam kompleksów - ja piszę o faktach, które tutaj niektórzy usilnie odrzucają. Transmisje przez internet to przyszłość i normalność w cywilizowanym świecie.

A jeśłi 30 fps streamu to dwa razy mniejsza płynność niż pseudo 50 klatek to gratuluje, pewnie jesteś z tych co uwielbia efekt teatru w swoim "200hz" tv..

 

Nie napisałeś o żadnych faktach na razie - głosisz komunały gorsze niż polityk. Transmisje przez internet to przyszłość, a nie teraźniejszość - i na pewno nie w takiej jakości jak tutaj.

Kompromitowałeś się najpierw wypowiedziami o bitrate - jak przedstawiłem Ci dowody, to nawet się nie odezwałeś.

Teraz kompromitujesz się dalej - "efekt teatru" masz tylko i wyłącznie przy filmach, które są rejestrowane w 24fps bez przeplotu. W przypadku transmisji sportowej nie ma czegoś takiego jak nadpłynność, bo Twoje oczy na żywo widzą ten mecz płynniej nawet niż 50 klatek na sekundę! Mając w TV sygnał 1920x1080i50 masz dużo lepszą płynność niż przy 25p, a jak ktoś z tego robi 30fps to w ogóle może być tylko gorzej.

 

Coz, sugeruje czytać a nie tylko generować kolejne posty, bo odnośnie bitrate nie dość, że odpisałem to przyznalem się do błędu co jak widać przerasta Twoj światopoglad. Podziwiam też, że wiesz z gory jakimi ustawienieami jest filmowany mecz i jakie sa parametry feedu ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na darmowy stram to jakość z kosmosu
To chyba nie widziałeś wielu oficjalnych transmisji internetowych, mamy 21 wiek, a u nich jest 840x480px przy 30 fps i 1500 kb/s.

 

Dobre oficjalne transmisje są w Polsce z wielu imprez w 720 lub 1080 stremowane np przez Youtube, np kpsport.pl

 

sport.tvp.pl też ma bardzo dobrej jakości streamy, nawet jak filmują w SD to i tak lepiej to wygląda u nich niż na streamie Eleven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych co twierdza, ze transmisje w necie sa lepsze niz w TV - jezeli 854x400 i 1200 kbps - co to ma byc? Nie, NIE MACIE RACJI - TV jest lepsza :read:

Gdybysmy byli tylko zdani na internet dzisiaj, to wybralbym normalnej jakosci i bez zaciec stream zagraniczny.

 

Patologia? Jacy wy ludzie jesteście dziwni.

Przepraszam ale - gdyby ludzie mieli wybor tylko ogladac na streamie od Eleven to wiesz co by tu sie dzialo? Wulgaryzmy w kazdym wpisie itd., "[beep]oburza" to bylby pikus :/ Ten stream to tragedia jakas - absolutnie nic sie obejrzec tam nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź dla niekumatych (bo jak widać nie brakuje tu takich), chodzi o błąd w nazwisku. Po za tym nie pomylił on czasem mistrza Anglii?

Widać drugi Miodek się pojawił na forum.Pomyłki każdemu się zdarzają ale komentarz Nahornego bardziej mi odpowiada.Choć ten też jest całkiem dobry tylko można by Majdana wyciszyć :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stream w VLC pokazuje wartosci bliskie 3000 kbps w dynamicznych momentach.

Umkwatata: wymien komputer na cos nowozytnego i juz nie pisz bzdur.

Emirates: do wersji SD TVN Turbo spokojnie moge to porownac. Jakosc jest nawet lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, sugeruje czytać a nie tylko generować kolejne posty, bo odnośnie bitrate nie dość, że odpisałem to przyznalem się do błędu co jak widać przerasta Twoj światopoglad. Podziwiam też, że wiesz z gory jakimi ustawienieami jest filmowany mecz i jakie sa parametry feedu ;D.

 

Przyznałeś się do błędu odnośnie obliczeń, nie odniosłeś się do tego, że pisałeś że stały bitrate to co innego niż średni bitrate (dla tego samego fragmentu czasu). Nie ma czego podziwiać - poczytaj najpierw trochę, bo transmisje sportowe realizuje się zupełnie inaczej niż filmy kinowe, innymi kamerami i z innymi parametrami - właśnie po to, aby jak najlepiej odwzorować ruch - 24, 25 ani nawet 30 klatek nie jest tu wystarczające, dlatego daje się 50 "półklatek", bo obecne TV i programy mają bardzo dobre algorytmy usuwające przeplot. Poza tym polecać też o wyświetlaczach montowanych w TV i ich częstotliwościach odświeżania, o tzw. efekcie "sample and hold" występujących w telewizorach LCD i innych tym podobnych rzeczach. Jeśli nie widzisz różnicy w płynności materiału sportowego pomiędzy 25p a 50i to jest to trochę smutne, ale nie wciskaj innym kitu że nie widać różnicy.

 

Pominę fakt, że niektórym wystarcza do płynnego oglądania sportu bitrate 2 Mbps - ciekawe w takim razie dlaczego filmy na Blu-rayach mają bitrate po 20 Mbps... Skoro "nie widać różnicy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...