Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry komentator ligi Belgijskiej cyt:"On ma te dwie murzyny do pilnowania" :lol2:

"Michał" tylko czasami mieszka w PL. Pochodzi z Belgii

I kogoś takiego wpuszczacie do kabiny komentatorskiej?

 

Wstyd.

 

Może zatrudnijcie tłumacza :lol2:

WIdać, że nie orientujesz się całkowicie w tym kim jest Miszel i czym się zajmuje (co robi i czym się zajmuje) Szkoda :(.

Czasami warto ugryźć się w język !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Michał" tylko czasami mieszka w PL. Pochodzi z Belgii

To niech komentuje u siebie, a nie u nas.

 

Nie przesadzajmy, ten koleś jest nawet nieco zabawny :D Śmiesznie się go słucha, a przynajmniej wie cokolwiek o tamtej lidze, więc ma to nawet swój urok.

Zerkałem na transmisję Eleven Sports przez nieco ponad 2h - mi osobiście nic się nie cięło, nie było żadnych zwiech ani innych podobnych problemów. Jedyną wadą tego darmowego streamu jest to, że jest... streamem. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że stream to nie to samo co TV (co wszyscy mieli dzisiaj okazję zaobserwować) - jakość jak na darmowy stream jest OK, ale jak na jedyne główne źródło dystrybucji tego kanału to jest absolutnie nie do przyjęcia. Mam nadzieję, że Eleven w ciągu najbliższych 3 tygodni (do startu Serie A) dogada się z nc+, CP no i przede wszystkim z kablówkami i będziemy mogli ten kanał oglądać w normalnej jakości jak na XXI wiek przystało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIdać, że nie orientujesz się całkowicie w tym kim jest Miszel i czym się zajmuje (co robi i czym się zajmuje) Szkoda :(.

Czasami warto ugryźć się w język !

To oświeć nas.

 

Nie przesadzajmy, ten koleś jest nawet nieco zabawny :D Śmiesznie się go słucha, a przynajmniej wie cokolwiek o tamtej lidze, więc ma to nawet swój urok.

Zerkałem na transmisję Eleven Sports przez nieco ponad 2h - mi osobiście nic się nie cięło, nie było żadnych zwiech ani innych podobnych problemów. Jedyną wadą tego darmowego streamu jest to, że jest... streamem. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że stream to nie to samo co TV (co wszyscy mieli dzisiaj okazję zaobserwować) - jakość jak na darmowy stream jest OK, ale jak na jedyne główne źródło dystrybucji tego kanału to jest absolutnie nie do przyjęcia. Mam nadzieję, że Eleven w ciągu najbliższych 3 tygodni (do startu Serie A) dogada się z nc+, CP no i przede wszystkim z kablówkami i będziemy mogli ten kanał oglądać w normalnej jakości jak na XXI wiek przystało.

Czyli mamy kanał sportowo-komediowy. Do komedii można zaliczyć ten start, komentarz, wejście w 5. minucie meczu czy Kręcinę jako eksperta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIdać, że nie orientujesz się całkowicie w tym kim jest Miszel i czym się zajmuje (co robi i czym się zajmuje) Szkoda :(.

Czasami warto ugryźć się w język !

Ja się doskonale orientuję kim jest Michel:

viewtopic.php?f=24&t=40978

 

Niestety cenzura na tym forum działa sprawniej niż za komuny.

 

Co do Michela to niech zainwestuje w jakieś korepetycje lub przynajmniej kurs językowy (może być korespondencyjny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chłopu spokój, dobrze wiecie, że nasz język jest trudny do nauki i nawet po kilkunastu latach spędzonych u nas maja problem z odmianami. Akurat jeśli chodzi o zawartość merytoryczną ligi belgijskiej, to nie ma lepszego eksperta w Polsce.

Słuszna racja nie wiem czy on przypadkiem nie komentował już na Eurosporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Michał" tylko czasami mieszka w PL. Pochodzi z Belgii

To niech komentuje u siebie, a nie u nas.

 

Komentarz dno.

Świetnie, że komentuje tę ligę gość, który zna się na rzeczy. Nie interesuje mnie jak mówi po polsku. Dla mnie mówi na tyle dobrze, że spokojnie Polak go zrozumie, a to jest najważniejsze.

I może zainwestujcie w jakieś lepsze łącze. Ja mam raptem na starej umowie w UPC 6 Mb/s uploadu, a ogląda się całkiem przyzwoicie prosto z głównej strony. Wyraźny obraz, choć są czasem przycinki. Lepszy obraz niż na większości nielegalnych streamów.

Oczywiście mam nadzieję, że takie transmisje to tylko sprawa przejściowa. Myślę, że po prostu operatorzy nie chcą włączać Eleven, żeby po kilku dniach włączać Eleven Sports. Tak po prostu zaoferują 2 kanały razem. Mam nadzieję, że w przyzwoitej cenie.

Świetnie, że mają LM w ręczną. Oby Eleven zdobył prawa do ligi hiszpańskiej. I przydałoby się jeszcze coś amerykańskiego w nocy, żeby nie puszczać powtórek. Może NHL czy NFL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...