Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że muszę niektórych sprowadzić na ziemię w pewnej kwestii. Mówienie o Januszach jako potencjalnych nowych abonentach Eleven ze względu na Lewandowskiego to bajeczki dla dzieci. Janusze mają to do siebie, że czasami pooglądają sport i większość zacznie oglądać to "co leci w tym co już ma" niż zdecyduje się wydać dodatkową kasę na pakiet Eleven za 15zł czy może już 20zł przy nowej lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żeby nudno nie było to można podyskutować :) Ale chyba jednak angielska najlepsza  :mrgreen:

 

28.01, 4+
ELEVEN
STAN FUTBOLU - 48
FC LIVERPOOL - WOLVERHAMPTON - 37 218
CD ALAVES - ATLETICO MADRYT - 799
SOUTHAMPTON - ARSENAL - 49 663
INTER MEDIOLOAN - PASCARA - 3 095
 
ELEVEN SPORTS 
VILLARREAL - GRANADA - 1 215
CHELSEA - BRENTFORD - 4 750
LAZIO - CHIEVO - 108
STADE RENNAIS - FC NANTES - 5 688
 
29.01, 4+
ELEVEN
REAL BETIS - FC BARCELONA - 31 043
ATHLETIC BILBAO - SPORTING GIJON - 18
NAPOLI - PALERMO - 13 907
 
ELEVEN SPORTS
TORINO - ATALANTA - 3 257
SAMPDORIA - AS ROMA - 12 049
MANCHASTER UNITED - WIGAN - 22 570
REAL MADRYT - REAL SOCIEDAD - 21 134

 

Czy w dwóch meczach nie ma pomyłki?Mecz Lazio tylko 108?I mecz Athletic Bilbao 18 osób??Ten ostatni jak to nie pomyłka to katastrofa.Patrząc na to to przyzwoity wynik meczu Ligi francuskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do paczki Eleven za pomocą Ipli/CP GO. Aktualnie Eleven i Eleven Extra działa poprawnie natomiast na kanale Eleven Sports mam taki komunikat: https://forum.satkurier.pl/topic/14880-cyfrowy-polsat-go/?p=1227755

 

Czyżby Eleven wykupił prawa tylko do transmisji TV? Ktoś posiadający mobilną subskrypcję w innym miejscu niż CP mógłby sprawdzić jak to wygląda u niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do paczki Eleven za pomocą Ipli/CP GO. Aktualnie Eleven i Eleven Extra działa poprawnie natomiast na kanale Eleven Sports mam taki komunikat: https://forum.satkurier.pl/topic/14880-cyfrowy-polsat-go/?p=1227755

 

Czyżby Eleven wykupił prawa tylko do transmisji TV? Ktoś posiadający mobilną subskrypcję w innym miejscu niż CP mógłby sprawdzić jak to wygląda u niego?

No bo to NFL, oni mają w umowie że tylko przez sat albo z kabla, nie przez net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku gdy ocenisz sytuację na podstawie jakichkolwiek danych, lub zapowiedzi Pana Miroslawskiego to jesteś fanem C+. Czyli tak jak w polityce, jak nie jesteś za PiSem, to jesteś le.wa.kiem.

Pisałem o tym już dawno, ale jest tu kilku gości, którym się wydaje, że skoro płacą 15 zł za 3 ligi i F1 to są wielkimi znawcami rynku, a jak bulisz za C+ toś [beep] i się nie znasz.

 

Idealnie podsumował to @tomciu. Tu nie ma już naprawdę o czym dyskutować. Niech sobie "dzieciaki" oglądają Eleven, nawet 10 spotkań na weekend, ale jak pokazują wyniki takich pasjonatów jest niewielu. Celowo piszę "dzieciaki" bo żeby obejrzeć 6 meczów (to do Ciebie @robsonUnitedxD) to albo masz lat naście i zero klasówek po weekendzie, albo jesteś szacownym emerytem i masz mnóstwo czasu. Od pewnego wieku weekend ma dla Ciebie inny wymiar niż spędzanie go przed tv. Idealnie pokazują to wszystkie Mundiale, Euro i skoki - Polacy uwielbiają poczuć się częścią jakiejś większej całości i przeżyć to święto, ale nikt masowo skoków nie uprawia, ani nie goni syna na Orlik, bo po weekendzie wraca do pracy, a rozrywkę przed tv traktuje jako niezbędny reset. A żeby jeszcze za to dodatkowo płacić? Nigdy w życiu.

 

Dlatego jeśli ktoś już się pasjonował i płacił za jakość, to najpierw miał C+, a po utracie lig - dokupił Eleven, ale nie jako główny produkt, tylko jako dodatek. Pewien użytkownik, z którym zakończyłem już dyskusje uważa, że skoro Eleven jest prawie za darmo, to tylko [beep]zy płacą za C+. Otóż to ładnie pokazuje tok rozumowania - nie będę płacił więcej, za mniej. Idea słuszna, ale jak się okazuje - płacenie mniej wiąże się z tym, że nie płacę dodatkowo za Eleven, skoro w C+ mam to co lubię i to co jest najchętniej oglądane. Potwierdzają to właśnie statystyki - nawet na Eleven największe wzięcie mają kluby angielskie, a nie hiszpańskie.

 

W tych pięknych biznesplanach założono, że fanów Barcy, Realu, czy Juventusu jest na tyle dużo, by przyciągnąć ich do Eleven. Gdzieś jednak umknęło to, o czym pisał wyżej @tomciu, a o czym mówią nawet otwartym tekstem ludzie mocno związani z futbolem (Twarowski, Boniek, etc.) - futbolu jest obecnie za dużo i ludzie mają przesyt. Mecze rozgrywane są niemal codziennie i trudno wybrać coś dla siebie nie czując znużenia, wiedząc jednocześnie, że na innych kanałach lecą w tym czasie inne mecze. Pewnie jak zwykle parę osób się z tym nie zgodzi widząc w tym atak na Eleven, ale to akurat szerszy problem, który przekłada się właśnie na oglądalność. I tu znowu wracamy do punktu wyjścia.

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że ci młodzi fani nauczyli się sami zapewniać dostęp do meczów swoich drużyn przy pomocy internetu zamiast płacić platformom cyfrowym za całą masę zupełnie niepotrzebnych kanałów.

 

Dla mnie to dziwne,że ludzie wolą piracić albo chodzić do znajomych zamiast wykupić dostęp do kanałów w cenie paczki papierosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam też w nc+ obraz na Eleven co jakiś czas robi pikselozę? Wcześniej tego nie było. Sygnał mam dobry. Wczoraj było ok, a teraz co jakiś czas pikseloza.

Jakbyś miał dobrze ustawioną antenę to nie było by pikselozy. Zrób diagnostykę i zobacz jakość sygnału.@Arkon już w koszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że ci młodzi fani nauczyli się sami zapewniać dostęp do meczów swoich drużyn przy pomocy internetu zamiast płacić platformom cyfrowym za całą masę zupełnie niepotrzebnych kanałów.

 

Dla mnie to dziwne,że ludzie wolą piracić albo chodzić do znajomych zamiast wykupić dostęp do kanałów w cenie paczki papierosów.

 

Jednak to efekt tego, że przez lata nie było takiej opcji, bo musiałeś wykupić C+, a w necie się tego zrobić nie dało, więc cała młodzież i studenci nie podpisywaliby umów i to za krocie :))) No i są przyzwyczajeni i jadą z netu. Dopiero od 1,5 roku, od czasu Elevena mamy to realnie za grosze i też w necie bez żadnej idiotycznej umowy. z TV tak powinno być jak z Netflixem...

 

Jednak lata było inaczej i ludzie, a raczej pokolenia już tak do tego przywykły, ze teraz nikomu na mysl nie przyjdzie wykupić w TV. Znam wielu takich, którzy mają w domu TV, ale dostepu do TV żadnego, nawet DVB-T, bo używają 55" do grania czy do oglądania treści w sieci.....oni nawet nie pomyślą, żeby się wiązać jakąś stałą umową....baaa nawet nie wiedzą jakie są kanały w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...