Skocz do zawartości

NTL Radomsko


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No są nowości w ramówce.

Jedna z nich to pasy łowickie, a następna to chyba zapętlone jingle. Aktualnie na antenie.

Od momentu przejęcia NTL MWE zrobił taki syf w tej tv że brak słów. 

Profesjonalni amatorzy. 

Lokalne kanały kablowe są bardziej profesjonalnie robione od tego co wy w tej chwili reprezentujecie.

Nie dziwię się że platformy TVSat sceptycznie na was patrzą.

Gdyby NTL nie zadbał o miejsce w kablówkach i na platformach przed kupnem przez MWE to w tej chwili by go tam nie było. 

Nikt by wam miejsca na liście kanałów nie dał.

Edytowane przez TvFanR-sko
?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem na infolinii Multimedia to NTL Radomsko jest dostępny w ofercie cyfrowej tego Operatora tylko w Radomsku na pozycji 226 zarezerwowanej dla telewizji lokalnych. Pomimo tego że jest tylko SD to i tak w Multimedia jest najlepszy jakościowo odbiór. Naziemnie przepełniony MUX, na sat ciut lepiej. Porównanie na tv ze wszystkimi trzema źródłami sygnału.

I co ciekawe NTL Radomsko to jedyna telewizja bez EPG w ofercie sieci kablowej Multimedia, to że MWE nie zależy na EPG widzi każdy w zasięgu MUX-L3 od niedawna mamy EPG na każdym programie, teraz czekamy aby było aktualne na NTL Radomsko. 

Też dziś widziałem ten zapętlony jingiel.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2020 o 13:27, PowerTV napisał:

Mamy problem organizacyjny ze względu na pandemię koronawirusa i przechodzimy na pracę zdalną. EPG zostanie zaktualizowane tak szybko, jak będą do tego zasoby.

Rozumiem, że pandemia nie ma wpływu na uruchomienie BIZNES 24  a na wrzucenie exela z EPG ma?  Ale jaja. Sorry, ale te wątki dotyczące MWE to jak scenariusz z Misia albo Alternatywy 4.  Niestety taki mam obraz i zostanie on w mojej głowie do końca życia. Zmykam z tego forum.  Koncentruje się na Netflixach, Amazonach, D+ i innych. Wam też polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Dzięki Bogu, że znikasz z tego forum i nie wracaj pod innymi loginami. Netflix jest dla Ciebie, szczególnie teraz w jakości SD, gdy Komisja Europejska poprosiła o zmniejszenie bitrate. Szukaj w tym Neflixie informacji oraz programów na żywo, może kiedyś znajdziesz?

 

A tak na serio, kto inny pracuje w redakcji Biznes24, a kto inny w NTL. Inne miasta, inne adresy, inni ludzie, ten sam udziałowiec. Nie ma to żadnego związku.

 

Niestety również firmy integrujące EPG pracują zdalnie i nie są gotowe na aktualizacje w czasie rzeczywistym. Dotyczy to także innych kanałów w ostatnich dniach, ale przecież świat się nie wali przez EPG! Świat się wali przez #covid19.

 

  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauważyłem że NTL Radomsko jest w sieci kablowej MULTIMEDIA ok. 6 sekund wcześniej niż z nadajnika MUX-L3. Wnioskuję że sygnał jest pobierany światłowodem od nadawcy.

Ciekaw jestem jak to wygląda w przypadku sieci Vectra i czy jest różnica w jakości sygnału ?

W MULTIMEDIA sygnał w DVB-C oceniam obraz na ładniejszy niż w DVB-T, niestety nie mam możliwości zmierzenia przepływności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wuzel

Niestety nie mam takiej możliwości.

 

Nagrałem po 25 minut na dysk podpięty do tv i nagranie z DVB-T zajęło 197,2 MB, natomiast z DVB-C 626,6 MB.

Wielkość pliku potwierdza moją ocenę że wizualnie lepiej wygląda obraz w sieci Multimedia.

Nagranie zrealizowane na tym samym tv i chyba źle podałem jednostkę, ale tak mi opisuje telewizor plik w szczegółach nagrania.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem dziś u znajomych, mają Orange Światłowód i w tej ofercie jest NTL Radomsko HD, jednak trudno ocenić jakość ponieważ telewizor 32 całe HD Ready. 

Znowu niedzielna msza święta w NTL Radomsko bez głosu !!!

@PowerTV.  może pora wrócić do transmisji z lokalnego kościoła ?

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o problemie regularnie od kilku miesięcy doskonale wiedząc, że od nadawcy nic nie wyegzekwujesz. Jednocześnie jesteś w posiadaniu dokładnych danych o tym czego i kiedy niewyemitowano. Wyślij te informacje do KRRiT. Mogą być one punktem wyjścia do przeprowadzenia przez regulatora monitoringu przestrzegania zapisów koncesyjnych w zakresie lokalności. Tylko takie jest wyjście.

Edytowane przez monter1981
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Skoro kopiowana jest ramówka choćby teledyski z Top Kids Jr  mają w tym samym czasie emisję na NTL Radomsko to siłą rzeczy spada oglądalność i zyski. Wystarczy poprawić ramówkę i widzowie się znajdą. 

W Radomsku każdy posiadacz tv ma na liście NTL, co z tego jak na antenie nic ciekawego, a miała być atrakcyjna oferta po rezygnacji z archiwów TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...