Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata piłkarzy ręcznych - Katar 2015


andi12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem 7 szczypiornistów katarskich to rodowici Katarczycy i są tą z reguły młodzi zawodnicy (najstarszy urodził się w 1988 roku).

Ile średnio spędzają minut na mecz Ci zawodnicy?Tak mniej więcej bo widziałem skrót meczu z Niemcami i tak słuchając nazwisk to na Katarskie mi nie wyglądały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety
Teraz Katar a nie jak każdy oczekiwał Niemcy.

No nie do końca, bo ja powiem szczerze na taki rozwój wypadków liczyłem. :D:wink:

Oto dowód:

Zakładam, że nasi szczypiorniści pokonają Chorwację, a potem najlepiej byłoby zagrać w półfinale z Katarem. Bo w razie czego z Niemcami znowu może być ciężko. A w finale to już wszystko jedno z kim.

Może z Hiszpanią? :D:wink:

Czy jest ktoś, kto się z moją wróżbą nie zgadza? :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Polaków!! :brawo::brawo: Są wielcy!Wzorcowa gra w obronie,świetny Sławek Szmal-w ataku też bardzo dobrze.Ależ to były emocje!!!!!!!! :D Teraz czeka nas mecz z Katarem,czyli gospodarzami tego turnieju.Kibice,zawodnicy,sędziowie to wszystko będzie przeciwko naszym zawodnikom.Ale ja wierzę,że sercem i wolą walki Polacy odniosą zwycięstwo i tym samym dostaną się do finału MŚ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kibice są opłaceni na tą konkretną godzinę a póżniej nie mają czasu.

Szejkowie pewnie mają inne rozrywki o tej 19 :brawo:

 

 

Widzę już pierwsze oferty kursowe jednego z zagranicznych bukmacherów i o dziwo, to Katar jest faworytem, kurs na ich zwycięstwo, to 1,80, a na Polaków 2,50.

Dla porównania za zwycięstwo Polaków ze Szwecją płacili 3,20, a z Chorwacją 4,50.

 

Odpadli dzisiaj nie tylko Chorwaci, ale i Duńczycy, drugi półfinał Francja - Hiszpania, a więc rzeczywiście bardzo prawdopodobne, że albo powalczymy o złoto w wielkim finale, albo nie będziemy mieli nic. Chociaż te mecze o 3 miejsce nie zawsze są dla wszystkich ważne, szczególnie dla tych reprezentacji, które przyjechały po złoto. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalne 2 interwencje w obronie miał wczoraj Adam Wiśniiewski i należą sie za to wielkie brawa. :brawo:

A cudowna bramka Przemysałwa Krajewskiego pewnie będzie najpiękniejszą w turnieju.

 

Boję sie meczu z Katarem, na pewno będą ''pomagać'' sędziowie, wczoraj raz ewidentnie też skrzywdzili Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz o brąz o godzinie 14:30 czasu polskiego, a sam finał o 17:15 czasu polskiego. Oczywiście oba spotkania w niedzielę.

 

Informacje takie sprawdzić najlepiej na stronie oficjalnej turnieju.

Trzeba oczywiście uwzględniać, że podawany jest tam czas lokalny, a nie nasz obecny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki a moze wiesz o ktorej mecze o braz i o złoto?Musze jakos ustawic grafik co do pojscia do pracy :jupi:

Wszystkie informacje tu : http://www.qatarhandball2015.com/schedules-by-venue/

Jak ważny jest mecz z Katarem nie muszę tu nikomu tłumaczyć. Jeśli przegramy, to następny mecz również.

Jakże to typowe polskie czarnowidztwo? Zamiast cieszyć się z awansu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże to typowe polskie czarnowidztwo? Zamiast cieszyć się z awansu ....

Awans cieszy! Ale...

Możemy wygrać już ostatni mecz i to właśnie z Katarem, albo przegrać kolejne dwa. Nie sądzę, że będziemy mieli coś dopowiedzenia w meczu z Hiszpanią albo z Francją. W zależności na kogo wypadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ważny jest mecz z Katarem nie muszę tu nikomu tłumaczyć. Jeśli przegramy, to następny mecz również.

Najważniejsze żeby nie wybiegali myślami w stronę finału tylko właśnie ten mecz z Katarem potraktowali jak finał.

 

 

Przypomina to trochę reprezentację Azerbejdżanu w futsalu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tak z innej beczki. Przedstawię dane oglądalności za mecze w poniedziałek i środę :

 

1. Polska - Szwecja (łącznie TVP2 i TVP Sport średnio 2,662 mln widzów, w szczycie 4,374 mln / udziały łączne : 22,33%)

2. Polska - Chorwacja (łącznie TVP2 i TVP Sport średnio 3,456 mln widzów, w szczycie 5,673 mln / udziały łączne : 27,05%)

 

Mając na uwadze, że oba mecze były o 16:30, a ich oglądalność wzrosła o prawie 30% z meczu na mecz, to można przypuszczać, że jutro może być jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że te zagraniczne gwiazdy to jednak za mało aby Katar ograł Polaków, można to przeanalizować, bramkarz Danijel Sarić należy do najlepszych w swoim fachu i gra w Barcelonie, poza tym Bertrand Roine francuz który z tą drużyną zdobył MŚ w 2011 r. jednak nie odegrał wiodącej roli. kluczową role w tym zespole odgrywa rozgrywając Zoran czy też Zarko Marković który rzucił już 55 bramek i jest na drugim miejscu w klasyfikacji strzelców. Watro zwrócić uwagę też na Kubańczyka Rafaela Capote który w spotkaniu z Niemcami rzucił 8 bramek. Poza nimi jest jeszcze drugi bramkarz Goran Stojanovic który jak na razie gra mało, 18 - letni Czarnogórzec Jovo Damjanović i Bośniak Eldar Memisević który zmienił obywatelstwo już w 2013 r. jednak ci gracze jak na razie nie pokazali pełni swoich umiejętności. na pewno trzeba będzie uważać na kołowego Borję Vidala.

Polacy w ataku rzucają, że 61% skutecznością a Katarczycy z 57%, Polacy mają już jednak aż 93 błędy techniczne czyli aż o 10 więcej od Katarczyków, są za to skuteczniejsi z rzutów z dystansu. Nieznacznie lepsi są Katarczycy w blokach i przechwytach, za to w asystach lepsi są Polacy. Na papierze wygląda to bardzo wyrównanie, jeżeli Polacy w obronie zagrają taj jak z Chorwatami to wygrają, bo Chorwaci pod koniec drugiej połowy po prostu zgłupieli i nie mieli żadnej recepty na sforsowanie naszej strefy.

Igor Vori za to niesportowe zachowanie powinien otrzymać czerwona kartkę, szkoda, że Duńscy sędziowie tego nie zauważyli, druga sprawa ty pokazywanie gry pasywnej, Chorwaci mogli grać nawet pół minuty i pasywności nie było, tymczasem Polacy wymienili 5_6 podać i już ręka sędziów wędrowała do góry, to już jest na prawdę stronniczość i ta kara dla Piotra Chrapkowskiego, przewinienia nie popełnił stał chyba z metr od akcji a 2 minuty wykluczenia powinien otrzymać Michał Jurecki, czy aby sędziom nie potrzebne są okulary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...