Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Ten kanał, który jest opisany na stronie https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte jako Nick, teraz nazywa się Nickelodeon (nazwa Nick tego kanału była wykorzystywana w latach 2008 - 2010). Natomiast Nick Jr to jest siostrzany kanał, podobnie jak Nicktoons HD. Żeby było jeszcze bardziej skomplikowanie Nicktoons HD w roku 2018 zastąpił Nickelodeon HD :-)

Każdy z tych 3 kanałów ma ofertę programową przeznaczoną dla dzieci w różnym wieku.

Reasumując, Nick Jr to nie to samo co Nick (teraz Nickelodeon).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg strony platformy Canal+ z każdej starszej oferty prepaid (parowanej) da się przejść do najnowszej z pakietem Komfort+ (bez możliwości powrotu). 

Na stronie jest link "Aktywacja Komfort+" https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte

 

***

 

Teraz zauważyłem, że jest promocja "10 zł extra". Trwa od 18 do 30 listopada 2019. Dotyczy wszystkich parowanych ofert prepaid. Polega na tym, że za zasilenie karty kwotą co najmniej 15 zł, użytkownik otrzyma promocyjne doładowanie w kwocie 10 zł

 

Regulamin https://pl.canalplus.com/-/media/ncplus/files/telewizja-na-karte/regulamin-warunkow-promocji-10zl-extra-2019_11.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ARTIPAPK napisał:

To albo sprzedawca wprowadził w błąd klienta, albo dekoder jest na Linuxie i karta w rzeczywistości jest kartą z oferty Smart HD. Wtedy taki układ to by działał i miałoby to sens. Tak jak piszą powyżej użytkownicy :karta jest parowana. 

Karta jest z pakietu Start+, co jest napisane kilka postów wyżej. Domyślam się, że po prostu wyjęta z innego dekodera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2019 o 18:52, TNE napisał:

Musisz doładować na dzień przed wygaśnięciem, aby pakiet nie wygasnął.

 

 

Powiedzcie mi ludki, czy jak pakiet jeszcze świeci i doładuję na konto przypuśćmy 8zł to przedłuży mi o te 10 dni czy zachowa na później ? Sytuację gdy nie ma pakietu znam (trzeba doładować pełne 25 zł żeby ruszył)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maniek357 napisał:

Wg strony platformy Canal+ z każdej starszej oferty prepaid (parowanej) da się przejść do najnowszej z pakietem Komfort+ (bez możliwości powrotu). 

Na stronie jest link "Aktywacja Komfort+" https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte

 

***

 

Teraz zauważyłem, że jest promocja "10 zł extra". Trwa od 18 do 30 listopada 2019. Dotyczy wszystkich parowanych ofert prepaid. Polega na tym, że za zasilenie karty kwotą co najmniej 15 zł, użytkownik otrzyma promocyjne doładowanie w kwocie 10 zł

 

Regulamin https://pl.canalplus.com/-/media/ncplus/files/telewizja-na-karte/regulamin-warunkow-promocji-10zl-extra-2019_11.pdf

 

 

Wydaje się ze prepaid "gaśnie" a tutaj taka niespodzianka :) 

Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek była promocja doładowań w którejkolwiek ofercie prepaid nc+/Canal+

 

Ogromy plusik dla Ciebie maniek357 za info o promocji :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wilq79 napisał:

 

Powiedzcie mi ludki, czy jak pakiet jeszcze świeci i doładuję na konto przypuśćmy 8zł to przedłuży mi o te 10 dni czy zachowa na później ? Sytuację gdy nie ma pakietu znam (trzeba doładować pełne 25 zł żeby ruszył)

Może się mylę ale chyba w żadnej ofercie na kartę nie ma ani nie było możliwości zasilenia na mniej niż 31 dni. Jak wpłacisz mniej niż koszt za 1mc to środki będą ulokowane zgromadzone na koncie ale aktywacja pakietu nie nastąpi. To czy masz aktywny pakiet nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starych dobrych czasach gdy dinozaury biegały po ziemi, pakiet bezpłatny działał rok po doładowaniu a miesiąc wychodził za 10zł przy ładowaniu na rok (ale nie wiem czy mnie dziadowska pamięć nie myli).

 

No dobra, więc jak wpłacę mniej to zostanie w skarbonce - w sumie to mi nawet pasuje, tylko teraz pytanie: ile będę musiał potem wpłacić żeby otworzyć skarbonkę i zaświecić pakiet ? Pełną kwotę za miesiąc, czy tylko dopełnienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie pytanie z trochę innej beczki.

Podpiąłem do nbox'a 5800s dysk 2,5" 500GB 7200 obrotów w obudowie poprzez USB. Czy muszę podpinać zasilanie zewnętrzne 5V . bo czy tuner da radę ?.

narazie chodzi OK ale czy nie obciążę zbytni zasilacza ?.

dzięki

Edytowane przez zenexxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...