Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP Info to stacja informacyjna, a nie publicystyczna i felietonistyczna - na programy "gdybające" miejsca nie ma, gdy coś się dzieje. Wybór słuszny.

Teraz, gdy nie ma już regionów w info takie przetasowania robić warto. By być najbliżej informacji.

Tylko gdyby się lepiej utrzymywali - mogliby zrezygnować z reklam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Cenzura w TVP. Wpływanie na niezależność dziennikarską, Szkoda,że programu niewyemitowano, wyemitował bym go z komentarzem,że nie dopuszczono do programu J.Karnowskiego i ośmieszył bym ich na wizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W różnych źródłach czytałem, że TVP nie pozwoliła na emisję programu, bo Pospieszalski uparł się na Karnowskiego, a tylko "Gazeta Wyborcza" skądś wytrzasnęła, że to Pospieszalski zrezygnował. Oni mają jakąś alternatywną rzeczywistość, którą opisują, czy co? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP nie pozwoliła na nagranie programu z udziałem karnowskiego, pozwolili na udział kogokolwiek innego kto będzie się znał na lasach. Wtedy pospieszalski się obraził i powiedział ze w ogóle nie zrobi programu.

 

Ktoś wie ile w TVP zarabia ten cały pospieszalski?

Obrazić możesz się co najwyżej Ty, Pospieszalski jest niezależny, ma swój program autorski(nie produkuje go TVP) i nie może sobie pozwalać na to by mu narzucano kogo może zapraszać,a kogo nie - dziś to Karnowski, jutro Terlikowski, pojutrze Cejrowski etc. wyjdzie,że może zapraszać jedynie członków PO, Twojego Ruchu, Palikota i PSL . Pogwałcono standardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W różnych źródłach czytałem, że TVP nie pozwoliła na emisję programu, bo Pospieszalski uparł się na Karnowskiego, a tylko "Gazeta Wyborcza" skądś wytrzasnęła, że to Pospieszalski zrezygnował. Oni mają jakąś alternatywną rzeczywistość, którą opisują, czy co? :)

 

SPISEG!

TVP Info podała wczoraj, że uznaje iż to Pospieszalski zrezygnował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka,że kierownictwo TVP nie chciało się zgodzić na udział w audycji J.Karnowskiego. Pospieszalski jak i producecji programu nie chcieli się zgodzić na taką ingerencję i zdecydowali,że skoro nie może być Karnowskiego to odcinka wcale nie będzie. Powiedział to sam J.Pospieszalski w konkurencyjnej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W różnych źródłach czytałem, że TVP nie pozwoliła na emisję programu, bo Pospieszalski uparł się na Karnowskiego, a tylko "Gazeta Wyborcza" skądś wytrzasnęła, że to Pospieszalski zrezygnował. Oni mają jakąś alternatywną rzeczywistość, którą opisują, czy co? :)

 

Może nie zawsze trzeba zakładać, że Wyborcza kłamie? Sam Jan Pospieszalski powiedział na antenie Radia Warszawa, że w tej sytuacji nie mógł poprowadzić programu i odchodzi z TVP. Z resztą pewnie coś padło też na ten temat (nie słuchałem dlatego tryb przypuszczający) w programie Jacka Karnowskiego na antenie Radia Warszawa, w tym tygodniu wyjątkowo poprowadzony został przez Michała.

http://radiowarszawa.com.pl/2014/01/pol ... nikarskim/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo,że Program "Jan Pospieszalski Bliżej" ma najniższą oglądalność w historii to warto dodać,że jeszcze do niedawna przewyższał jeśli mnie pamięć nie myli czterokrotnie dobową średnią TVP INFO,

Potwierdzenie,że program Jana Pospieszalskiego zostaje w TVP : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ja ... zac-do-tvp

W sumie dobry pomysł, można będzie uniknąć takiej sytuacji ponownie, niech TVP określi kto jest niemile widziany. Czuję,że to byłaby wielostronicowa lista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...