Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno wg. najnowszych badań Nilsena, oglądalność TVP Info po zmianie parametrów w DVB-T* dramatycznie spadła... prawda to?

 

* w sensie po rozdzieleniu z regionami, ale zakładam że to zmiana parametrów może mieć wpływ na to o czym pisze.

 

UPDATE: "Porównując z analogicznym czasem roku poprzedniego TVN24 utrzymuje stałą pozycję z lekkim wzrostem (1 proc.), podczas gdy udział TVP Info jest o prawie 40 proc. niższy niż w roku ubiegłym (VI - VIII’12)." (za wirtualnemedia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naściągali "gwiazd" z wszystkich kanałów TVP i myślą że to podniesie im oglądalność. Te "gwiazdy" były chętnie oglądane bo miały programy w chętnie oglądanych TVP1 i TVP2 a nie dlatego że przyciągały widzów. Kilka stron wcześniej przewidywałem że TVP INFO straci widzów. Tylko myślałem że suma widzów obu kanałów będzie wyższa niż dawnego TVP INFO i TVP w sumie zyska. A tu klops :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się w poranku Beata Chmielowska-Olech. Zachowuje się, jakby na siłę chciała zostać damską wersją Kuźniara. Niestety jej to nie wychodzi. Dziennikarka nie sprawdza się w tej formule.

 

Jeden z jej cytatów z poranka: "To już 6 sezon Czasu Honoru. To jest bardzo dobrze, że to już 6 sezon, bo to jest bardzo fajny serial".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że programy historyczne, naukowe, filmy dokumentalne powinny trafić na inne anteny TVP. Tak poza tym: w ostatni poniedziałek oglądałem TVP Info po strzelaninie w Waszyngtonie: nawet to nieźle wyglądało, oprawa graficzna się sprawdziła. Wady to buraczany kolor paska (powinien być czerwony), sam pasek za wolno idzie no i są za małe literki - to utrudnia jego przeczytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się w poranku Beata Chmielowska-Olech. Zachowuje się, jakby na siłę chciała zostać damską wersją Kuźniara. Niestety jej to nie wychodzi. Dziennikarka nie sprawdza się w tej formule.

 

Jeden z jej cytatów z poranka: "To już 6 sezon Czasu Honoru. To jest bardzo dobrze, że to już 6 sezon, bo to jest bardzo fajny serial".

Mógłbym to złośliwie skomentować,że tak to właśnie jest jak trzeba coś powiedzieć samodzielnie,a nie ma się tego napisane na prompterze.

Wczoraj oglądałem fragment programu Jana Pospieszalskiego. Z Radością przyjmuję powrót publiczności,także zmiany realizacyjne na plus. Program jak zwykle na wysokim poziomie merytorycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmielowska-Olech nie potrafi powiedzieć sama zdania złożonego z trzech słów. Takie osoby absolutnie nie powinny prowadzić żadnych programów w telewizji, podobnie jak stronniczy Pospieszalski. Myślę, że w nowym TVP Info powinny pojawić się osoby młode, wcześniej nieznane. Nie trzeba by płacić astronomicznych kwot a przy tym jakość merytoryczna stacji z pewnością by wzrosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program jak zwykle na wysokim poziomie merytorycznym.

I prowadzący neutralny aż do bólu :lol2:

 

A dlaczego musi być neutralny? Telewizja informacyjna powinna pokazywać prawdę, a więc także to, że dziennikarze również mają swoje poglądy i jak wszyscy je wyrażają - najważniejsze, żeby było miejsce na różnorodność opinii, aby jeden pogląd nie dominował nad resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...