Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I nigdy nie będzie bo zawsze będzie tubą propagandową aktualnie rządzących tak jak Tadla, Kraśko, Dobrosz-Oracz. I tak samo wówczas po zmianie władzy oni stracili pracę. To takiego entuzjazmu na forum nie było 

A obecnie np. Maria Stepan nie zajmuje się polityką i ona też wyleci?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Paul234 napisał(a):

I nigdy nie będzie bo zawsze będzie tubą propagandową aktualnie rządzących tak jak Tadla, Kraśko, Dobrosz-Oracz. 

I dlatego wiadomości nie oglądam od 2002 roku, bo to dla mnie dziennik tv. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Paul234 napisał(a):

I nigdy nie będzie bo zawsze będzie tubą propagandową aktualnie rządzących

Na youtubie masz dostępne archiwalne wydania Wiadomości sprzed "jedynej, słusznej zmiany". Obejrzyj sobie i przypomnij jak wyglądał ten program 10 lat temu bo ewidentnie nie pamiętasz. 

Jeśli ci się nie chce wrzucać to pomogę, masz wydanie sprzed wyborów w 2011 roku, zobacz jak wtedy to wyglądało: https://www.youtube.com/watch?v=ibHrx53ssPE

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mateusz2006 napisał(a):

Ciekawe rewelacyjne ujawnia Jarosław Jakimowicz na temat redaktor Agnieszki Oszczyk.

Źródło: Onet.

 

Tzn? Jakie? I gdzie to ujawnił?

10 godzin temu, Piotrek22 napisał(a):

Po wyborach jak wygra kto inny niż partia rządząca obecnie, w TVP straci prace 80-90% dziennikarzy TVP. 

To bardzo możliwe, nawet zredukują ludzi w kanale sportowym

9 godzin temu, Paul234 napisał(a):

I nigdy nie będzie bo zawsze będzie tubą propagandową aktualnie rządzących tak jak Tadla, Kraśko, Dobrosz-Oracz. I tak samo wówczas po zmianie władzy oni stracili pracę. To takiego entuzjazmu na forum nie było 

A obecnie np. Maria Stepan nie zajmuje się polityką i ona też wyleci?

To zależy. Myślę że ona jak i pan Ziemiec mogą raczej być "bezpieczni"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mrozio11 napisał(a):

Jeśli ci się nie chce wrzucać to pomogę, masz wydanie sprzed wyborów w 2011 roku, zobacz jak wtedy to wyglądało: https://www.youtube.com/watch?v=ibHrx53ssPE

Bardzo dobry przykład. Gotowiec do przywołania za każdym razem gdy ktokolwiek napisze o symetryzmie w stylu dziennikarstwa 10 lat temu i obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, lakiman napisał(a):

Warto zwrócić uwagę na dobry moim zdaniem program "Jak oni kłamią".

Omawiane są w nim na czynniki pierwsze niektóre "fakty" z "Faktów".

Dobry? Ja nigdy nie widziałem nigdy takiego programu, w którym w tak krótkim czasie wylewa się taka fala hejtu i wyzwisk.🤣 Oni prawie w każdym zdaniu obrażają i szczują na TVN. 

I to mówią z taką nienawiścią w głosie.🤣

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, lakiman napisał(a):

Warto zwrócić uwagę na dobry moim zdaniem program "Jak oni kłamią".

Omawiane są w nim na czynniki pierwsze niektóre "fakty" z "Faktów".

Jeśli na takie programy TVP typu "Jak oni kłamią", "Reset" "Resortowe dzieci" i tym podobne należy zwrócić uwagę to gratuluje wyboru. Brnijmy dalej w tą propagandę i manipulację nie mając własnego zdania. Nie zauważając że się z nas robi głupka. Szacun.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program byłby dobry, gdyby był robiony tak jak dawniej w Polsacie tworzono "Bumerang". Pokazywało się to, jak ten sam temat w różny sposób przedstawiają poszczególne stacje i na tej podstawie dyskutowało się na chłodno. Natomiast trochę zatraca się cel, jeśli w ciągu 10 minut kilka razy padają tam zwroty o "szamanach z Wiertniczej". Poza tym to jest tworzone na zasadzie "przekonywania przekonanych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pierwszy raz go bodaj przedwczoraj obejrzałem i z ciekawości chciałem zobaczyć jak można manipulować widzami, podawaniem informacji.

Żeby nie było, nie  jestem "fanem"TVP, dobrze, gdyby taka forma była redagowania też innych stacji inf.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Akurat pierwszy raz go bodaj przedwczoraj obejrzałem i z ciekawości chciałem zobaczyć jak można manipulować widzami, podawaniem informacji.


Żeby to zobaczyć wystarczy przeczytać pytania referendalne, nie trzeba nawet włączać TVP.




Żeby nie było, nie  jestem "fanem"TVP, dobrze, gdyby taka forma była redagowania też innych stacji inf.


A moim zdaniem to dobrze, że inne stacje nie mają podobnych programów, bo to tylko pokazuje jak nisko niektórzy upadają tylko po to, żeby coś z tego zyskać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co twierdzili że mina Rachonia podczas „Debaty wyborczej" oddaje to jak czuje się osoba która to lada moment straci pracę. Nie wspominam już o tym że Matyszkowicz i Kamińska a więc szefowie mediów publicznych mogą powoli pakować swoje manatki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...