Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP negocjuje z C+ LM i mimo, że mam C+ to trzymam kciuki żeby się udało bo to może ostudzić zapędy do utworzenia kolejnych dodatkowo płatnych kanałów przez C+ bo hit kolejki na żywo za darmo obniży zainteresowanie ludzi płacenia za taki pakiet i może LM by była w tej sytuacji w ramach obecnego abonamentu
z pewnością Canal+ odda do TVP hit kolejki, może 2 albo 3 wybór
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fillion napisał(a):

Mateusz Świecicki wzmocni TVP na czas Euro2024. 

Żródło: Misja Futbol.

A nie mówiłem?

 

W dniu 8.04.2024 o 13:23, Vojthas napisał(a):

Była już oficjalna informacja, że Święcicki będzie komentował EURO w TVP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tyrla napisał(a):

I zapewne pokażą mecze Lewandowskiego.

Będą mieć mecze środowe więc ewentualnie połowę meczów Lewego pokażą a połowę innych :) 

3 godziny temu, Piotrek22 napisał(a):

A jak Polsat wykupi LE i LKE to TVP wykupi do meczów Polskich klubów. A podobno TVP tez ma wykupić od canal plus część meczy PGE Ekstraligi .

A ja widzę to nieco inaczej.

 

Mecze polskich klubów pokaże po prostu otwarty polsat. 

A dlaczego polsat jeszcze nie ogłosił nic ?

Tu teoria, że dogaduje to z Disney + :)

Jak wiadomo Myszka Miki ma już LE i LK w Danii więc może i u nas z polsatem coś ugotuje. Każdy mniej więcej wie, że oni ściśle współpracują.

Połowa meczów w PSP a połowa w disney+ ? W sumie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe by było dzielenie z kimś praw do LE i LK, przecież tam raptem kilka meczów w kolejce jest ciekawych, nie ma co dzielić :) straciłem nadzieję, że na dniach się czegoś oficjalnie dowiemy. Pewnie dopiero po finale LM, powiedzą, że "ten sezon był super, a w przyszłym zapraszamy na transmisje LK i LE w Polsacie, miejmy nadzieję z polskimi drużynami". Raczej chcą mieć coś dobrego do przekazania, w dniach, gdy prawa do LM im wygasną. 

Edytowane przez damian1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, domin107 napisał(a):

Tu teoria, że dogaduje to z Disney + :)

Jak wiadomo Myszka Miki ma już LE i LK w Danii więc może i u nas z polsatem coś ugotuje. Każdy mniej więcej wie, że oni ściśle współpracują.

Połowa meczów w PSP a połowa w disney+ ? W sumie :)

 

13 godzin temu, TimesSquare napisał(a):

Nie zdziwilbym sie, gdyby to okazalo sie prawda.

 

 

A to nie głupie. I to rozwiązuje sprawę miliarda meczów granych o tej samej godzinie, no bo Disney to portal streamingowy, zatem środowisko idealne do takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy meczów Polski na Euro: 

 

Polska - Holandia: Borek - Podoliński

 

Austria  - Polska: Szpakowski - Mielcarski.

 

Francja - Polska: Laskowski - Żewłakow

 

 

https://twitter.com/Transfery_/status/1780547250965340511?t=xjIM72eaE66WDTIu2OvDkA&s=19

 

Duety na Euro: 

 

Borek - Podoliński

Szpakowski - Mielcarski 

Laskowski - Żewłakow

Iwański - Gilewicz

Kwiatkowski - Wasiluk

Zawacki - Węgrzyn

Święcicki - Kowalewski

 

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

 

Zaglądam tam co jakiś czas i jak wcześniej aktualizowali listy średnio co tydzień, tak od 19 marca wisi jedna rzecz. Moim zdaniem to nie przesądza kwestii podpisania umowy (raczej C+ nie chwaliłby się nie podpisując umowy). Raczej sprzedawca praw pozostawia jednak prawo pierwszej informacji o pozyskaniu praw kupującemu. Z naszej strony wydaje się to proste, a tam pewnie w grę wchodzą tajemnice handlowe, ustalenia nowych ofert, chęć przytrzymania klientów, czy strategia na zdobycie nowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wątpliwości czy to dobry pomysł... Człowiek-legenda rzecz jasna, niemniej z drugiej strony od kilku lat pojawiały się informacje o pomyłkach redaktora w czasie komentowanych meczów. Tymczasem to już drugi raz z rzędu kiedy skomentuje finał rozgrywek najwyższej rangi, prawdopodobnie "za zasługi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam mieszane odczucia. Tak jak Szpaka lubię tak mam wrażenie, że ktoś na siłę chce mu teraz wynagrodzić to, że był powoli odsuwany od komentowania za poprzedniego kierownictwa. A niestety były powody by go odsuwać od najważniejszych meczów. 

 

No chyba, że to już będzie ostatni turniej z udziałem Szpaka i dostanie mecz finałowy na pożegnanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mingo napisał(a):

No chyba, że to już będzie ostatni turniej z udziałem Szpaka i dostanie mecz finałowy na pożegnanie. 

 

Z tego co pamiętam, tamten też miał być ostatni, a przecież dla ludzi co do prestiżu większej różnicy między EURO a mundialem chyba nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, mingo napisał(a):

Też mam mieszane odczucia. Tak jak Szpaka lubię tak mam wrażenie, że ktoś na siłę chce mu teraz wynagrodzić to, że był powoli odsuwany od komentowania za poprzedniego kierownictwa. A niestety były powody by go odsuwać od najważniejszych meczów. 

 

No chyba, że to już będzie ostatni turniej z udziałem Szpaka i dostanie mecz finałowy na pożegnanie. 

Szkolnikowski wspominał, że oni też byli dogadani na finał Euro 2024 z Dariuszem. Mieli nawet pomysł na finał zrobić duet Szpakowski - Borek.

 

 

Świecicki skomentuje 5 spotkań w tym Włochy- Albania i skończy na fazie 1/8 finału.

https://twitter.com/matswiecicki/status/1780609442456703285?t=jOe-Dcllt8NNwEM7oPB-fQ&s=19

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fillion napisał(a):

Duety na Euro 2024:

Borek - Podoliński

Szpakowski - Mielcarski 

Laskowski - Żewłakow

Iwański - Gilewicz

Kwiatkowski - Wasiluk

Zawacki - Węgrzyn

Święcicki - Kowalewski

 

 

@Anita Kaźmierska czy jest gdzieś dostępna pełna rozpiska, który duet skomentuje poszczególne mecze grupowe?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fillion napisał(a):

Komentatorzy meczów Polski na Euro: 

 

Polska - Holandia: Borek - Podoliński

 

Austria  - Polska: Szpakowski - Mielcarski.

 

Francja - Polska: Laskowski - Żewłakow

 

 

https://twitter.com/Transfery_/status/1780547250965340511?t=xjIM72eaE66WDTIu2OvDkA&s=19

 

Duety na Euro: 

 

Borek - Podoliński

Szpakowski - Mielcarski 

Laskowski - Żewłakow

Iwański - Gilewicz

Kwiatkowski - Wasiluk

Zawacki - Węgrzyn

Święcicki - Kowalewski

 

Matko bosko, kto to układał. 90 procent par do wywalenia.

Szpakowski to dla funu chyba jest, podobnie jak jego następca Borek (ten sam poziom mitomaństwa i odklejenia). Do tego ananasy jak Podoliński, Żewłakow, Mielcarski i Kazimierz "wiaderko witamin" Węgrzyn i reszta gamoni.

Święcicki i Laskowski coś tam ogarniają.

 

TVP to ten zestaw układała chyba pod grupę widzów 50+.

Jeszcze tylko gotowania żarcia jak w Polsacie do kompletu brakuje.

 

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...