Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NEWS z pierwszej ręki dotyczący niestety kolejnej straty Polsatu Sport... Zadałem na Twitterze pytanie Barłomiejowi Rabij - znawcy piłki południowoamerykańskiej (on komentuje mecze Copa Libertadores właśnie w Polsacie) - odnośnie ligi brazylijskiej w tym sezonie na kanałach Polsatu.. Niestety odpowiedź brzmi: "Nie, nie ma licencji." + info, że będzie Copa Libertadores i Sudamericana, ale to było wiadome wcześniej.

 

Szkoda, kolejny "smaczek" dla koneserów odpadł.. Brazylijska, mimo fatalnej jakości przekazu transmisyjnego, ma coś w sobie..

Edytowane przez damian1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, damian1979 napisał(a):

właśnie nie wiedziałem czy bez Polsatów Sport Premium 1-2 mogą dalej istnieć te PPV. One często się przydają, jak będzie LE i LK we czwartek, a wtedy też siatkówka, koszykówka + Euroliga i gdzie to pomieścić? Podoba mi się myślenie @michael112 :)

A chyba w ostatnim sezonie trwania kontraktu na LE i LK dojdzie jeszcze LM piłkarzy ręcznych, której spotkania są też w czwartek, więc dodatkowe kanały się przydadzą. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale od fazy play off LE gra 8 drużyn z LM, więc od fazy pucharowej LE staje się atrakcyjniejsza, a LM nie wiem czy dobrze że nie ma fazy grupowej od nastepnego sezonu, bo do play off bedzie łatwiej się dostać nawet 6 pkt bedzie starczył bo zagrać play off LM. LKE tam grała np AS Roma coś to znaczy, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat na pewno nie będzie chciał zbyt dużo zapłacić za te prawa. LM się pozbył na pewno z powodu oglądalności. Nawet Borek na łamach KS mówił, że teraz finał LM ogląda kilka! razy mniej ludzi niż jeszcze 20 lat temu. W sumie sam mogę potwierdzić że dziś wielu młodych ma "inne" priorytety, np u mnie w pracy 1 młokos nawet nie ma TV i ogląda głównie tiktoki gdzie ma aktywnych subskrypcji 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cidik napisał(a):

Przecież Polsat nie stanął nawet do przetargu, a Canal+ był w nim jedyny... jeśli chodzi o LM

Mamy jakieś źródło takiej informacji?

 

Włodarczyk spalił się ostatnio nie tylko w temacie praw ale też w temacie bazy Reprezentacji na Euro. Był pewien, że wybór jest pomiędzy Poczdamem a Bremą, PZPN ostatecznie wybrał Hanower o którym on ani słowem nie wspomniał. Później tłumaczył się, że Hanower mieli zarezerwowani Gruzini i z niego zrezygnowali no ale to trzeba było zaznaczać, że może być brany pod uwagę inne miejsce w takim przypadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...