Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj wiele osób pisze o wzajemnej wymianie platform ale ciekawe jaka współpraca między platformami. Bo wymienić Ekstraklasę i LM w zamian za LE i LK w którym mecze polskich klubów muszą być otwarte to kiepski interes dla C+ albowiem prawa C+ są o wiele droższe i bardziej pożądane przez kibiców. C+ ma 2 najbardziej pożądane produkty a Polsat ochłapy

Edytowane przez Paul234
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, aandin napisał(a):

Akurat w LE często bywają ciekawsze mecze niż w LM.

To oglądaj sobie tą LE z topowymi ekipami i mega ciekawymi meczami🤣 A kto powiedział że C+ udostępni LM Polsatowi? Na pewno tego nie zrobią jak prawa te będą w C+ no chyba że zrobią kanały jak dla Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwyale zobacz jak teraz to wygląda.

Często bardzo popularne i medialne kluby grają w LE.

Masz np. L'pool i Milan, które  mają rzesze fanów w Polsce.

 

Pozyskanie pozostałych rozgrywek UEFA to może być wstęp.

Ja myślę, że te kanały mogą być jeszcze ciekawe jeśli będzie tam dalej Wimbledon, mecze reprezentacji i np. F1, Bundesliga, klubowy mundial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, czerstwy napisał(a):

Te medialne kluby albo zajęły w swoich ligach odległe pozycje albo odpadły z LM. Więc poziom ich jest jaki? Zresztą  z kim oni tam często grają?😂

Odległe czyli 5 lub 3 ? 

W bardzo silnych ligach to i tak drużyny z tych miejsc są silne i patrzy się na nie z przyjemnością.

Tu masz zasadę follow my team. Jak klub gra w tych rozgrywkach to fani śledzą.

Ja też tak miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się nie ma opcji, żeby Canal+ wymienił się LM na LE. Zobaczcie nawet jakie są różnice w przychodach klubów w tych rozgrywkach. Przepaść. Podobnie na pewno jest z ceną za te prawa. Co innego jakby kupili Bundesligę i F1. Szczególnie te drugie prawa są atrakcyjne co pokazywały wyniki oglądalności jak F1 była w Eleven. Mnie tak naprawdę interesuje powrót Premier League do Canal+. Te rozgrywki zawsze były kojarzone z tą stacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecie miejsca z tych lig o ile pamiętam to grają w LM a nie LE. Bardziej medialne u nas Ekipy to grają w LM. I raczej nie z Maccabi Hajfa czy Molde. Kluby z niektórych krają nawet na poważnie nie traktują tych pucharów bo ważniejsza dla nich jest liga. Jedyny atut tych pucharów to że mogą brać nasi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czerstwy napisał(a):

 

Trzecie miejsca z tych lig o ile pamiętam to grają w LM a nie LE. Bardziej medialne u nas Ekipy to grają w LM. I raczej nie z Maccabi Hajfa czy Molde. Kluby z niektórych krają nawet na poważnie nie traktują tych pucharów bo ważniejsza dla nich jest liga. Jedyny atut tych pucharów to że mogą brać nasi.

I tak i nie,

Owszem faza grupowa czasem jest lajtowo traktowana, ale jak przychodzi do fazy pucharowej to nie ma przebacz i grają normalnie.

2 minuty temu, Paul234 napisał(a):

Ale Bundesligi nie kupią bo Kmita kilka lat temu mówił, że oni chcą wydawać na polskie rozgrywki. Przecież ligi zagraniczne to nie produkt Polsatów Sportowych

Ale teraz sytuacja się zmieniła. Trzeba szukać ciekawych opcji i produktów. Tym bardziej, że pewnie są na to środki i ekipa, która to pokaże.

Godzinę temu, Arkon napisał(a):

 


Mnie tak naprawdę interesuje powrót Premier League do Canal+. Te rozgrywki zawsze były kojarzone z tą stacją.

Ja mam zdanie, że to się stanie.

Nie na darmo c+ stara się mieć promować te rozgrywki i mieć "suchy" magazyn. 

Dodatkowo Kacper Sosnowski dał znać, że udziały C+ w VPL mogę pomóc w tej operacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, czerstwy napisał(a):

To oglądaj sobie tą LE z topowymi ekipami i mega ciekawymi meczam

Przecież oglądam i dlatego piszę to co piszę. W LM w fazie grupowej ciężko trafić na interesujący mecz. Dopiero w rundzie rewanżowej się rozkręcają. Widać,że nie oglądasz i nic nie wiesz o LE za to okraszasz swoje posty infantylnymi emotkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie oglądam hitów Molde z Maccabi Hajfa😂 Bo nie mam na takie cos czasu za to gdy leci kolejka w LM zawsze na coś się skuszę. A ty opowiadaj dalej bajki że poziom w LE gdzie grają drużyny z podrzędnych lig i te z niższych  pozycji czołowych jest wyższy i mecze bardziej atrakcyjne🤣

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zdanie, że to się stanie.
Nie na darmo c+ stara się mieć promować te rozgrywki i mieć "suchy" magazyn. 
Dodatkowo Kacper Sosnowski dał znać, że udziały C+ w VPL mogę pomóc w tej operacji.
Nie będzie to miało wpływu, gdyż odbędzie nowy przetarg.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacenie ponad 120 mld euro za LM musiało się żle skończyc dla Polsatu, skoro oddał LM Canal+. ja i tak LM nie oglądam, czasem kawałek studia . Ale Polsat kupując LE i LKE pewnie zarobi wkoncu na tych rozgrywkach, bo tam graja Polskie kluby, zwłaszcza w LKE. A chyba Polsatowi o to chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zarobi bo musi dać na otwartą a pozostałe mecze to nawet fanatyków piłki nie interesują. Wielu znanych dziennikarzy piłkarskich mówi, że w czwartki robią sobie przerwę od futbolu oglądając tylko jak są polskie zespoły.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie LM nie byłą dla Polsat Sport aż takim produktem premium, by się sprzedawała i zwróciła (PSP = kanały bez reklam, koszty emisji, mały zasięg w kablu). Dlatego stawiam, że Polsat nie będzie bawił się już w Polsaty Sport Premium, tym bardziej, że w portfolio już mają sportowy produkt premium, czyli pakiet Eleven Sports.

 

Dla Polsatu się będą bardziej liczyły rozgrywki, które mogą sprzedać na Polsat Sport i Eleven Sports. Nie bez powodu inwestują w polską siatkówką, koszykówkę czy piłkę ręczną. Po pierwsze regularne rozgrywki, większa lojalność widzów, stałe przychody z reklam i opłaty od operatorów płatnej TV. Ważniejsze ligi zagraniczne to Eleven Sports. Ale tutaj liczyłbym głównie na powrót Bundesligi, a z czasem F1.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2024 o 22:01, Paul234 napisał(a):

Nic nie zarobi bo musi dać na otwartą a pozostałe mecze to nawet fanatyków piłki nie interesują. Wielu znanych dziennikarzy piłkarskich mówi, że w czwartki robią sobie przerwę od futbolu oglądając tylko jak są polskie zespoły.

Jak to?😂 Niektórzy twierdzą że w LE są ciekawsze mecze niż w LM🤣

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...