Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 hours ago, Piotrek22 said:

Arkon nie mam Viaplay, ale TVP powinna jednak od komentowania odsunać Szpakowskiego . Facet ma ponad 70 lat, Zydorowicza odsuneli jak chłop nie miał 60 jeszcze. Bo był za stary jak pisali, a dziś Szpakowski majac ponad 70 lat nie jest za stary? 

Nie jest za stary bo ostatnio komentuje na niezłym poziomie. Po gorszych latach gdzie mylił wszystko i wszystkich teraz na moje jest ok. Tym bardziej, że inni są dużo słabsi- jedynie Laskowskiego się spoko jeszcze słucha, bo Borek to od dawna nie komentuje a robi jakieś pseudu opowieści podczas meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

 

Fakt, Serie A i Eleven dobrze do siebie pasują, ale z uwagi na ostatnie ruchy Polsatu i brak zaangażowania w zakup praw piłkarskich może być z tym różnie. 

Czy Polsatowi można zarzucić brak zaanagażowania w zakup praw ? Nie wiadomo.

Czy meczyki gdzieś na 100% powiedziały, że LM dalej będzie w polsacie ? Nie.

Czy meczyki jako pierwsze podały info, że LM jest w c+? Tak.

 

To wiarygodne źródło. Nie chodzi o to czy coś gdzieś pasuje czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, domin107 napisał(a):

Czy Polsatowi można zarzucić brak zaanagażowania w zakup praw ? Nie wiadomo.

 

Brak zakupu praw do 1 ligi, Pucharu Polski i Ligi Mistrzów. Mało? 

 

3 minuty temu, domin107 napisał(a):

Czy meczyki gdzieś na 100% powiedziały, że LM dalej będzie w polsacie ? Nie.

 

Nie mam teraz czasu żeby szukać artykułów, ale ewidentnie na etapie przed rozpoczęciem i w trakcie trwania przetargu sugerowali, że będzie to Polsat. Trafili jak kulą w płot. 

 

Wiarygodność jak u wróżbity Macieja, ale każdy ma prawo wierzyć w co chce. 

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

 

Brak zakupu praw do 1 ligi, Pucharu Polski i Ligi Mistrzów. Mało? 

Przecież była informacja, że chcieli dalej mieć 1 ligę i PP tylko coś tam nie pykło.

Może LM też chcieli mieć dalej, ale dogadali się z C+ jakoś. 

Ogólny rozrachunek będzie wiadomy na początku sezonu nowego.

 

12 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

Nie mam teraz czasu żeby szukać artykułów, ale ewidentnie na etapie przed rozpoczęciem i w trakcie trwania przetargu sugerowali, że będzie to Polsat. Trafili jak kulą w płot. 

 

 

Jest duża różnica w sugerowaniu a mówieniu, że coś jest w 100% pewne.

Edytowane przez domin107
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jakby wyłożyli stosowną kasę to by mieli co chcieli, proste. Takie gdybanie i snucie marzeń co by się chciało to wiesz gdzie można sobie włożyć. 

 

Po co sugerować coś czego nie jest się pewnym? Chyba tylko żeby natrzaskać kilkbajtowych artykułów. Nie, Meczyki nie są wiarygodnym źródłem z redaktorem Włodarczykiem na czele.  

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

Przecież jakby wyłożyli stosowną kasę to by mieli co chcieli, proste. Takie gdybanie i snucie marzeń co by się chciało to wiesz gdzie można sobie włożyć. 

To jest przetarg i wygrywa tylko jedna oferta. Najwidoczniej zaproponowali mniej.

Brak zaangażowania byłby owszem jakby teraz dali komunikat, że odpuszczają daną kategorię praw w celu skipienia się na innej.

 

52 minuty temu, shevchenko1987 napisał(a):

Po co sugerować coś czego nie jest się pewnym? Chyba tylko żeby natrzaskać kilkbajtowych artykułów. Nie, Meczyki nie są wiarygodnym źródłem z redaktorem Włodarczykiem na czele.  

Bo to dziennikarze. Mają się takich rzeczy dowiadywać i potem je podawać.

Po to chodzą na miasto razem z konkurencją i nawet z przedstawicielami pośredników, którzy sprzedają prawa bo się znają.

Myślisz, że tam milczą ? Rozmawiają i to intensywnie. 

 

 

 

Podano już plany na Igrzyska w Paryżu.

Jest mowa o transmisjach w Eurosporcie i o Max a nie ma słowa o Playerze.

Przypadek ? Nie sądzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, domin107 napisał(a):

Podano już plany na Igrzyska w Paryżu.

Jest mowa o transmisjach w Eurosporcie i o Max a nie ma słowa o Playerze.

Przypadek ? Nie sądzę 

 

Ciekawe, liczyłem na pozostanie Eurosport Extra w Playerze jeżeli Player pozostanie w PL.

Nie ukrywam, że wolałbym integrację Playera z MAX'em ale jeśli już ma zostawać to także z opcją Eurosportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, domin107 napisał(a):

Bo to dziennikarze. Mają się takich rzeczy dowiadywać i potem je podawać.

Po to chodzą na miasto razem z konkurencją i nawet z przedstawicielami pośredników, którzy sprzedają prawa bo się znają.

Myślisz, że tam milczą ? Rozmawiają i to intensywnie. 

Taa... a potem taki wiarygodny Pan Włodarczyk rzuca w eter, że Viaplay idzie po Ekstraklasę i pożre konkurencję na śniadanie. Przypadek? Nie sądzę. Potem okazuje się jaka była prawda, ale jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, by któryś z tych "dobrze poinformowanych" przyznał się do błędu. Jakoś szybko zapominają o własnych słowach i karawana idzie dalej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, utede napisał(a):

Nie jest za stary bo ostatnio komentuje na niezłym poziomie. Po gorszych latach gdzie mylił wszystko i wszystkich teraz na moje jest ok. Tym bardziej, że inni są dużo słabsi- jedynie Laskowskiego się spoko jeszcze słucha, bo Borek to od dawna nie komentuje a robi jakieś pseudu opowieści podczas meczu.

Laskowskego od swojego słynnego 4K też się co raz gorzej słucha, bo ciągle wtrąca jakiś filozoficzny bełkot przy komentowaniu próbując zrobić ten sam efekt co w 2018r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda pełny skład na El Clásico:

 

21:00 Real Madryt – FC Barcelona, Eleven Sports 1, Eleven Sports 1 4K, CANAL+ Premium, CANAL+ 4K Ultra HD
Komentarz w Eleven Sports: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak (ze stadionu), studio od 19:00: Mateusz Majak, Piotr Urban, Maciej Kruk, Daniel Sobis, Marcin Gazda (Madryt), Mikołaj Kruk, Krzysztof Rot, Łukasz Wiśniowski (Warszawa)
Komentarz w CANAL+: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała, studio od 19:30: Tomasz Witas, Jakub Kręcidło (Madryt), Remigiusz Kula, Cezary Wilk, Bartłomiej Pawłowski, Piotr Laboga, Adam Szała (Warszawa), reporter: Michał Kołodziejczyk

 

https://satkurier.pl/news/236418/el-clsico-w-32-kolejce-laliga.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Polsat Sport coś złowi z Viaplay i będzie mniej negatywnych opinii nt. komentarza ;) W sumie odszedł Feddek, a teraz Cezary z Pazurem ma się zawinąć po sezonie. 

 

4 minuty temu, Anita Kaźmierska napisał(a):

Tak wygląda pełny skład na El Clásico:

 

21:00 Real Madryt – FC Barcelona, Eleven Sports 1, Eleven Sports 1 4K, CANAL+ Premium, CANAL+ 4K Ultra HD
Komentarz w Eleven Sports: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak (ze stadionu), studio od 19:00: Mateusz Majak, Piotr Urban, Maciej Kruk, Daniel Sobis, Marcin Gazda (Madryt), Mikołaj Kruk, Krzysztof Rot, Łukasz Wiśniowski (Warszawa)
Komentarz w CANAL+: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała, studio od 19:30: Tomasz Witas, Jakub Kręcidło (Madryt), Remigiusz Kula, Cezary Wilk, Bartłomiej Pawłowski, Piotr Laboga, Adam Szała (Warszawa), reporter: Michał Kołodziejczyk

 

https://satkurier.pl/news/236418/el-clsico-w-32-kolejce-laliga.html

Orientujecie się jakie relacje panują na linii Eleven - Canal+? Chodzi mi np. o relacje komentatorów, w sumie dzielą wiele praw te dwie stacje, więc na górze współpraca jest. Ciekaw jestem jak to wygląda redakcyjnie. Bardziej przyjacielsko czy obojętnie? W sumie ostatnio sporo transferów na linii Eleven - C+ i odwrotnie.

Edytowane przez damian1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bushiken napisał(a):

 

Ciekawe, liczyłem na pozostanie Eurosport Extra w Playerze jeżeli Player pozostanie w PL.

Nie ukrywam, że wolałbym integrację Playera z MAX'em ale jeśli już ma zostawać to także z opcją Eurosportu.

Nie wiem czy pamiętacie, ale Eurosport player jeszcze funkcjonował przez dłuższy okres  czasu od momentu uruchomienia usługi Eurosport Extra w playerze chociaż w ogóle już nie był promowany. Naprawdę nie sądzę by przed igrzyskami wyłączyli Eurosport Extra w playerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, utede napisał(a):

Nie jest za stary bo ostatnio komentuje na niezłym poziomie.

Głośno się zastanawiał czy Piotrowski gra w ochraniaczach, odliczał do 80/81 minuty (po co?), cały mecz gadał frazesy typu "elitarne grono 24 zespołów" (co było wręcz absurdalne wobec tego meczu i tych eliminacjach, przede wszystkim w wykonaniu Polaków).

 

Co musi więc zrobić Szpakowski, żeby źle skomentować mecz? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, liverfan4 said:

Co musi więc zrobić Szpakowski, żeby źle skomentować mecz? 

A mimo wszystko sporo ludzi woli jego od np Borka. O czym to świadczy? Być może że polscy komentatorzy są mierni :) 

Wolę klimat Szpaka niż większości pozostałych, tym bardziej gdy np porównać z amatorka LM Polsatu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, vigoo napisał(a):

 

Taa... a potem taki wiarygodny Pan Włodarczyk rzuca w eter, że Viaplay idzie po Ekstraklasę i pożre konkurencję na śniadanie. Przypadek? Nie sądzę. Potem okazuje się jaka była prawda, ale jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, by któryś z tych "dobrze poinformowanych" przyznał się do błędu. Jakoś szybko zapominają o własnych słowach i karawana idzie dalej.

A już śpieszę z tłumaczeniem.

Myślisz, że skąd czerpie te informacje ?

No czerpał od ludzi z VPL którzy roztaczali aurę krainy mlekiem i miodem płynącej. Skoro miał to się tym dzielił. Myślał pewnie, że z rozsądnymi ludzmi rozmawia.

VPL szedł, szedł i gdzie doszedł ?

12 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Nie wiem czy pamiętacie, ale Eurosport player jeszcze funkcjonował przez dłuższy okres  czasu od momentu uruchomienia usługi Eurosport Extra w playerze chociaż w ogóle już nie był promowany. Naprawdę nie sądzę by przed igrzyskami wyłączyli Eurosport Extra w playerze. 

Oni playera w tej postaci wyłączą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2024 o 14:18, fillion napisał(a):

Duety na Euro: 

 

Borek - Podoliński

Szpakowski - Mielcarski 

Laskowski - Żewłakow

Iwański - Gilewicz

Kwiatkowski - Wasiluk

Zawacki - Węgrzyn

Święcicki - Kowalewski

Borek z Podolińskim to chyba dla zrównoważenia: głosów (ostry i spokojny) i proporcji treści do liczby wypowiadanych słów (Borek gada byle gadać, Podoliński merytorycznie i fachowo)

Szpakowski i Mielcarski - duet marzeń i tyle

Laskowski i Żewłakow - tubalny bas Laskowskiego, któremu ostatnio zdarza się przeszarżować z kabaretem, płytki głos Żewłakowa, który jednak też się przez lata wyrobił

Zawacki i Węgrzyn - kontrast w drugą stronę, będzie musiał jeden drugiego nauczyć, że czasem można zamilknąć i w odbiorze meczu to wręcz pomaga

Reszty ekspertów rzadko słucham, komentatorów zresztą też, ale z dawnych czasów powiem tak: Iwański szalał za mikrofonem często bez sensu, Kwiatkowskiego lubię za spokojny głos, rzadko zmienia tembr, co najwyżej w górę idą decybele, kiedy trzeba, Święcicki - oczytana gaduła, jak większość z tego pokolenia, ale coś wspominał w jakimś wywiadzie, że się z czasem z tego wyleczył - mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Podolinski to ma chyba haki na wszystkich. Jakim cudem ten czlowiek jest ekspertem pilkarskim? Jako trener byl fatalny w kazdym klubie. Osiagnal jedno wielkie NIC. A dzisiaj wielki pan ekspert w Kanale Sportowym i TVP. 
 

Borek z Wegrzynem to byla najlepsza para ostatniego Euro. Zostali rozdzieleni na rzecz Podolinskiego juz kilka lat temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...