Skocz do zawartości

Power TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś mądry zrozumie przenośnie ich twórczości ;), niestety nie wszystkim jest to dane.

Jeżeli słuchasz wyłącznie np. AC/DC czy Metallici bądź jeszcze kogoś podobnego i myślisz że dzięki temu wezmą Ciebie za kogoś poważniejszego to uwaga.

Jesteś w grubym błędzie. Nikt nie każę słuchać disco polo ale i nikt nie zabrania. Ja słucham na co dzień wielu gatunków muzycznych które kompletnie nic nie mają ze sobą wspólnego. Dla mnie liczy się muzyka a nie wykonawca czy "głęboki" tekst. To by było na tyle :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczy się muzyka a nie wykonawca czy "głęboki" tekst.

A dla mnie liczy się muzyka i wykonawca. Jestem bardzo wymagającym słuchaczem. :wink:

 

Zauważyłem jeden minus jak na razie w tej stacji (oprócz jakości odbioru). Za mało clipów z lat 80 a za dużo prymitywnej muzy disco-polo typu: Braci Figo Fagot. O ile to coś można nazwać nurtem disco-polo. No, ale dajmy im się rozkręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się trafi na pasmo gdzie lecą same taneczne, głównie eurodance'owe numery można się naprawdę mile zaskoczyć. Słyszałem kilka unikatów, naprawdę tutaj miło się słuchało (na jakość obrazu z reguły przy kanałach muzycznych aż tak nie zwracam uwagi)

Czar prysł gdy trafiłem kilka razy na rąbankę disco polo. Szkoda, że nie mogli sobie tego darować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta stacja nadaję na prawdę bardzo fajną muzę (no może poza dyskopolo) ale jakosć mnie PRZERAŻA! Co gorsza, mam ogromny telewizor i wcale mnie nie cieszy jak wielkie i straszne piksele mi skaczą po ekranie podczas gdy ja chcę słuchając teledysku go OGLĄDAĆ! Eh, mam nadzieję że poprawią jakosć obrazu. Niestety, na moim nc+ nie ma wersji HD tylko SD, mam nadzieję że wymienią tą wersje SD na HD bo wierzcie mi... na telewizorze 62 cale to W OGÓLE ładnie nie wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...