Skocz do zawartości

Power TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie nie jest źle z tą jakością i nie przeszkadza mi odbiór Power TV tylko w SD. Nie znam się za bardzo na "zgrywaniu" tych starych materiałów ale chyba jest to tak, że zależy co jest materiałem źródłowym (jaki nośnik). Taśmę filmową pewnie da się do HD zgrać, ale jakieś skompresowane pliki w różnych formatach o mniejszych rozdzielczościach to podejrzewam, że tylko mogą być "upscalowane" do HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z jakością jest bardzo źle.

Owszem, przekaz satelitarny SD wygląda słabo.

 

Ale jeśli chodzi o dobór teledysków, kiedy nie ma disco polo, pierwsza klasa :brawo:

Popieram, nieźle grają.

 

Zmniejszcie ten znaczek z oznaczeniem wiekowym (TVP może a Wy nie?) i swoje logo.

Nie czepiajmy się aż tak szczegółów. Byle by jakość obrazu była lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorący news: Power TV na satelicie Hot Bird ma już EPG! Jesteśmy coraz bliżej zakończenia emisji testowej i uruchomienia właściwej ramówki ze wszystkimi zapowiadanymi programami.

 

Dziś odbył się finał castingu na prezenterkę Power TV:

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 604&type=1

Właśnie dzisiaj zauważyłem. :D Wczoraj nie miałem jak, bo nie było prądu, ale dzisiaj już patrzę 5 pasm. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@szakmakrs1

Zweryfikujemy sprawę w poniedziałek w kierownictwie Orange TV. W weekend o tej porze już nikt ważny nie pracuje.

 

I Potwierdzcie czy faktycznie nie Jestescie przez Orange dodani do kabla(brak podpisania umowy z Orange, bo tak ulyszalem oficjalnie od orange)

PS. Orange nie informuje klientow o waszej stacji(Jestescie stacja widmo) satelitarnie podobno tylko jestescie, ale konsultanci nawet dokladnie nie wiedza czy Wasza stacja jest w Orange czy Jej nie ma, po prostu cyrk i balagan jakich malo. Sprostujcie wszystkie niejasnosci.

I czekam na odpowiedz jutro tj.Poniedzialek. Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kiedy chwale jakieś stacje. Ale jak na razie to jestem pod wrażeniem Power TV. Ten kto układał play-listę to miał łeb na karku. Dajecie tak jak ja bym sobie sam ułożył tą play listę. No, oczywiście poza disco polo a szczególnie tych prymitywnych braci. To nie jest śmieszne tylko żałosne.

 

Ale ogólnie trzymam kciuki. Oby tak dalej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PowerTV czy jest jakaś szansa na zobaczenie teledysków stricte house i trance z końca XX, początku XXi wieku? Np. David Morales - Needin' U, Paul Van Dyk - For An Angel, Westbam - Hard Times, Blank & Jones - Nightclubbing i inne. Jak dotąd żadna stacja nie wpadła na pomysł, aby wypełnić tę lukę. Po za tym nie grajcie w nadmiarze tego badziewnego NOWEGO disco polo - ta muzyka od dawna nie ma w sobie nic wartościowego do przekazania, wystarczy posłuchać o czym są teksty piosenek i co pokazują klipy - tam wszystko sprowadza się do jednego "będe brał cię w aucie... a jak nie to gdziekolwiek indziej..." No tak ale słupki oglądalności pokazują zupełnie coś innego...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@JayHaaBee

W styczniu wprowadzimy takie pasmo z "techno siepą" :)

 

@shakmakrs11

Zapytaj swojego dostawcę telewizji.

 

@Marcyjok

Aktualnie nie ma planów, aby nadawać Power TV w Internecie, bo to nie ma uzasadnienia biznesowego. Jesteśmy jednak otwarci na współpracę z platformami telewizji internetowej np. Ipla.TV lub Netvi.TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...