Skocz do zawartości

Power TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli jest więcej Extra Klasyki to idę po szampana ! :)

 

czy jest u was jakieś oddzielne pasmo z polskim starym power dance? ADAMS, T.M.H., Jamrose, MC DIVA, Stachursky, ALPHABEAT, La Strada, Cover Up, U&I, D'yadekoya, Thomas, I&I, Karramba, United, Play & Mix, HOLETZKY, CIEMNA STRONA MIASTA... ? nie jestem fanatykiem ale kojarzę sporo kawałków, większość pewnie zapomniałem ale chętnie bym odświeżył lata 90. tylko żeby nie mieszać z disco polo... granica jest bardzo cienka ale jednak.

 

ktoś pamięta jeszcze jakieś super hity polskiego power dance ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Kasi Lesing (spiewała też w Jamrose)jeszcze nie macie?

I tu przyznam ci :brawo: za wymienienie tej pani gdyż w swoim dorobku ma ona kilka bardzo fajnych kawałków - mnie na przykład spodobał się cover "Wieży Samotności" z repertuaru Sztywnego Palu Azji który to przez kilka lat bezskutecznie szukałem w internecie po odsłuchaniu jej na płycie mojego znajomego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Kasi Lesing (spiewała też w Jamrose)jeszcze nie macie?

I tu przyznam ci :brawo: za wymienienie tej pani gdyż w swoim dorobku ma ona kilka bardzo fajnych kawałków - mnie na przykład spodobał się cover "Wieży Samotności" z repertuaru Sztywnego Palu Azji który to przez kilka lat bezskutecznie szukałem w internecie po odsłuchaniu jej na płycie mojego znajomego :)

Akurat ten Cover jest teraz bez problemu dostępny w necie i też do pobrania:)Szkoda że Kasia Lesing nadal nie wydała swojej nowej płyty bo były jakieś zapowiedzi,ale od już dłuższego czasu zapodaje się głównie u zagranicznych dj i jako Kate Lesing:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaspian0007 11508 całkiem niedawno (może miesiąc temu) został wzmocniony, więc na 60 można już spokojnie odbierać SD bez szadkownia. Jeśli chodzi o paczkę HD TVN zdecydowanie lepiej korzystać z większej anteny. Trzeba wytłumaczyć, a nie od razu taka naganka.

@PowerTV to jak to będzie z jakością kanału? Będzie większa, czy zostają piksele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...