Skocz do zawartości

Power TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto nie ryzykuje ten nie zarobi;)

Skąd niby polo tv,albo nawet wy ze stars tv wiedzieliście że stacja o takim profilu bedzie opłacalna?

Wszystko zależy od dostępności stacji u o operatorów,rebel tv ma słabą dostępność a do tego mają strasznie dużo jak zresztą wszystkie stacje od 4fun śmieci na ekranie co odstrasza widzów.Gdyby 4fun zadbał o dostępność swoich stacji chociażby na liście CP to mieli by spewnością lepszą ogladalność,tak samo stars tv chociaż stars tv jest na koncu gdzieś tam gdzie nikt nie zagląda bo się nikomu szukać nie chce tak samo jak mi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Power.TV mówił, że puszcza często Disco Polo, żeby było dużo rzeczy w jakości HD. Tylko czemu słyszę bardzo często ostatnimi czasy Sabrinę - All of me, której teledysk jest masakrycznie rozmazany? :) Jak tak, to nie widzę przeszkody, żeby również Bohdan Smoleń był częściej puszczany, bo same współczesne Disco Polo nie jest za dobrym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w sieci kablowej Telkab Tczew pojawił się Power TV HD.

Bitrate video:12.500 Mb/s

Bitrate audio:384 Kb/s

Pomimo takich parametrów jakość jest po prostu tragiczna!!!!Przyznam szczerze,że tak beznadziejnej jakości w niby HD to jeszcze nie widziałem.Dla porównania Stars TV w mojej kablówce ma bitrate video 8.300 Mb/s ale obraz jest jest ostry jak żyleta.

Nie wiem skąd Power Tv nabył sprzęt do nadawania ale po jakości sądzę iż z Chin. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stare teledyski typu dj bobo, fun factory itp mają być ostre i w hd, skoro są nagrane w beznadziejnej jakości. Z pustego i Salomon nie naleje.

Podobnie jest ze Stars w HD. Jeśli ktoś myśli, że pomimo wysokiego bitrate ogląda super hd, to jest w błędzie.

Jedynie reklamy możecie polukać w hd i ewentualnie trailery jeśli są tak nagrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stare teledyski typu dj bobo, fun factory itp mają być ostre i w hd, skoro są nagrane w beznadziejnej jakości. Z pustego i Salomon nie naleje.

Podobnie jest ze Stars w HD. Jeśli ktoś myśli, że pomimo wysokiego bitrate ogląda super hd, to jest w błędzie.

Jedynie reklamy możecie polukać w hd i ewentualnie trailery jeśli są tak nagrane.

Chyba żartujesz??

Przecież ja doskonale wiem,że stare teledyski mają jakość taką jaką mają.Ja piszę o jakości technicznej samego kanału która nawet w "Hd" jest fatalna ci którzy mają do niej dostęp wiedzą o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracujemy nad poprawą jakości Power TV HD. Niektóre kablówki mają dosył po reenkodowaniu i nie zawsze wygląda to dobrze.

 

W pierwszej kolejności poprawimy wersję HD, dostawiając dodatkowe enkodery wysokiej klasy. Kablówki dostaną też światłowodem wersję SD w wyższej jakości. Jednocześnie lekko podniesiemy jakość transmisji satelitarnej. Na jeszcze większą poprawę jakości satelitarnej można liczyć po uruchomieniu sprzedaży reklam.

 

Zasię Power TV w panelu Nielsena przekracza już 16%, więc technicznie kanał jest gotowy do przyjęcia reklamodawców :)

 

Fani pisali w opiniach, że chcą mniej polskiej muzyki rozrywkowej, a więcej hitów z dawnych lat. Teraz widzowie chcą więcej treści HD? To mamy znowu emitować więcej disco polo czy nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fani pisali w opiniach, że chcą mniej polskiej muzyki rozrywkowej, a więcej hitów z dawnych lat. Teraz widzowie chcą więcej treści HD? To mamy znowu emitować więcej disco polo czy nie? :)

Oczywiście, że nie :) Niebawem nadejdzie czas, kiedy disco polo ponownie (jak 10 lat temu) zniknie na jakiś czas, by po dekadzie znów powrócić w chwale (taka moja mała prognoza :wink: ).

 

Jest już zdecydowany przesyt disco polo. Co kanał - to DP. Otwierasz lodówkę, a ona tańczy dla ciebie..

 

Fakt, słabej jakości klipów z hiciorami z dawnych lat ie przeskoczymy, ale jeśli sam kanał będzie w przyzwoitym SD to zdecydowanie chętniej przyciągnie naszą uwagę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Jest wiele klipów współczesnego europejskiego dance, których nie pokazuje żadna polska telewizja. Takie, które prezentują kanały na Youtube pokroju: Blanco y Negro, Spinnin' Records, Kontor TV, You Love Dance.TV i tym podobne. Wszystkie produkowane w hd. Na hotbirdzie takie klipy to chyba tylko na E4me TV można zobaczyć. Więc już wiadomo, że ich pozyskanie nie jest niemożliwe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaką macie widownię?

 

Widzowie nie lubią nagłych i czestych zmian - może skupcie się na jednej rzeczy a nie wszystko naraz

Jedni lubią to, inni tamto - na disco polo macie za mały zasięg więc tutaj raczej na pozycji przegranej; inne stacje grające disco mają większy zasięg

Lepiej bądźcie oryginalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy nadawać co najmniej 33% polskiej muzyki (w szczególności rozrywkowej i folkowej - zwanej disco polo), bo taką mamy koncesję ;) Jednak wymóg polskiej muzyki realizujemy głównie w nocy.

Za dnia gramy światowe przeboje muzyki rozrywkowej, pełne energii, bo taka muzyka pasuje do Power TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kablówkach rozstrzał numerów z kanałami jest jeszcze większy. Np. w sieci Toya kanały muzyczne są też daleko, a Power TV zajmuje tam numer 723, a w UPC...będziemy też pewnie między 700 a 800 ;) Ważne jednak by być w okolicy kanałów o podobnym profilu (muzycznym lub rozrywkowym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...