Skocz do zawartości

Power TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od godziny 20:40, niewiem co było w paśmie power dance ale zapewne te kawałki bez zagranicznych.

 

West - Karolina

X-Party - Taki Typ

Fun Factory - Celebration

Kalimero - Całuj mnie całuj

Mega Dance - Jesteś już przy mnie

Pamela - Co tak siedzisz

Heat Hunter - Revolution in Paradise

Efekt - Uciekam od żony

Masters - Serce do koperty

Andre - Disco Polo Gra

 

Mam dostęp do około 50kanałów muzycznych i Power daje radę bo gra u mnie częściej niż Clubland TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy ze środy na czwartek problemy dźwiękowe zostaną na pewno zażegnane. Zapasowy system emisyjny z redundancji gra już na nowych ustawieniach bez żadnych błędów. W środę INEA oraz pozostałe kablówki obiecały się przepiąć już na nowe dosyły w lepszej jakości. My też wtedy dokonamy podmianki na emisji satelitarnej.

 

@aRczy

Podałeś już piosenki z pasma 100% Power. Polski Power Dance się skończył o 20:00. Pasmo z Polskim Power Dance lat 90-tych ma 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arczi

Dzięki za miłą opinię :) Playlista kwietniowa jest już bardzo dobrze dopasowana do oczekiwań naszych widzów. Sformatowaliśmy kanał na podstawie uwag i sugestii widzów oraz wyników oglądalności Nielsena.

 

Problemy z dźwiękiem zostały już zażegnane. Wszystkie kablówki mają już od wczoraj nowy, lepszy dosył Power TV HD w MPEG4.

Dziś natomiast rozpoczęliśmy nadawanie nowej, lepszej wersji SD i sukcesywnie w najbliższych dniach będą ją włączać kolejni operatorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując jakość obrazu np. z takim TV Disco to lekka przepaść. Więcej bitrate dajcie nie żałujcie, bo nawet na nowych teledyskach nie oszukujmy się - wygląda to przeciętnie źle (widać gradacje, bo tak to chyba można nazwać a przy dynamicznych scenach pixeloza). Co do jakości dźwięku jak narazie nie słyszałem tego "przeskoku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...