Skocz do zawartości

Wizja TV


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Co ty opowiadasz?

Moja rodzina nigdy do bogatych nie należała, a jakoś bez problemu mieliśmy Wizję. W dodatku z bardzo ciekawymi promocjami - HBO i Wizja Sport były gratis przez bardzo długi czas, później też zdarzały się na tych kanałach okienka dla wszystkich abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo21

Moja rodzina nigdy do bogatych nie należała
tak samo i nas, ale pamiętam dekoder brało się na raty bez pierwszej wpłaty :lol2: i nie nie narzekało się,,w tamtych latach kablówki nie były takie atrakcyjne więc satelita była strzał w 10, pamiętam po zakończeniu umowy, zakodowali wszystkie kanały ale HBO pozostawili chociaż to i zawsze byłem podjarany tym kanałem ale nie tak jak dziś..... cóż ale dekoder wtedy oddać musieliśmy nie było za zawsze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem abonentem tej platformy i pozostała mi jeszcze antenka z konwerterem firmy PHILIPS :D

Najbardziej pamiętam mecz 1/2 finału pucharu polski Górnik Zabrze - Odra Opole który leciał na żywo :D

Wizja Sport pokazała wtedy pewnego desperata z Opola który chciał odbić flagę Piasta :shock: niestety został złapany i skopany przez ochronę

Ogólnie Wizja była dość dobrą platformą i jak się nie mylę miała pierwszy polski kanał sportowy :arrow: Wizja Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pamiętamy wszyscy gdy Wizja TV miała wystartować 18 kwietnia 1998 roku.

Ale C+ niby podpisał w przeddzień list intencyjny aby tworzyć wspólna platformę, jednak chodziło tylko o to aby jak najbardziej opóźnić start konkurencji...

Więc liczę na to że tak jak C+ zniszczył Wizje TV po jej wykupieniu, nie uczyni tego w przypadku N...

 

Można pogratulować nieznajomości polskiego rynku mediów i oczekiwań obywateli Polski co do tego czego chcą i oczekują w ofercie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...