Skocz do zawartości

Wizja TV


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja coś tam oglądałem, ale też nie za wiele. Na pewno widziałem na tym kanale Opowieść Wigilijną i kojarzy mi się też jakiś film o Sherlocku Holmesie. Ogólnie z filmowych kanałów to coś tam czasem się obejrzało w HBO (jak było na promocji, bo wtedy to była droga sprawa) lub TCM, rzadziej w Le Cinema czy Hallmarku bo to nie był mój gust. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallmark, to przede wszystkim filmy i seriale telewizyjne. Pamiętam miniserial "Merlin" z Samem Neilem, Isabellą Rossellini, Mirandą Richardson, Heleną Bonham Carter, Martinem Shortem. Co ciekawe, w USA Hallmark Channel nadaje nadal i ma jeszcze siostrzane siostry - Hallmark Movies & Mysteries i Hallmark Drama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bloo411 napisał(a):

Hallmark, to przede wszystkim filmy i seriale telewizyjne. Pamiętam miniserial "Merlin" z Samem Neilem, Isabellą Rossellini, Mirandą Richardson, Heleną Bonham Carter, Martinem Shortem. Co ciekawe, w USA Hallmark Channel nadaje nadal i ma jeszcze siostrzane siostry - Hallmark Movies & Mysteries i Hallmark Drama.

 

A faktycznie, kojarzę ten serial :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kiler napisał(a):

Z Hallmark kojarzy mi się tylko płacząca ciocia przed telewizorem. :D Tam naprawdę leciały same smęty i trudne filmy.

Z tymi trudnymi filmami to trochę przesadziłeś. Chyba pomyliło ci się z Sundance TV.:-P A co do smętów, to wg. gustu. Ja wolałem w Hallmarku obejrzeć film niż na tym późniejszym Movies TV. Tam to dopiero była porażka.:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, mea culpa. Pamiętałem tylko że Movies:-D. Ale to nie zmienia faktu, że tam dopiero leciały gnioty. Bynajmniej dla mnie.

Teraz, Bloo411 napisał(a):

Movies24 był osobnym kanałem. Hallmark Channel przeszedł rebranding na stację 13th Street, potem nazwała kanału została spolszczona na 13 Ulica.

To ja wiem, że był osobnym kanałem. Nie pisałem że Hallmark przeszedł rebranding na Movies24.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Hallmark Channel->Movies24->13 Ulica to o ile dobrze pamiętam (małego palca mogę zaryzykować, ale ręki nie dam sobie odciąć) było tak:

 

Hallmark Channel zmienił się właśnie w Movies24 (marną kopię Hallmark Channel), a 13 Ulica zaczynała "od podstaw" najpierw jako The 13th Street, a po jakimś czasie jako 13 Ulica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, A&G napisał(a):

Co do Hallmark Channel->Movies24->13 Ulica to o ile dobrze pamiętam (małego palca mogę zaryzykować, ale ręki nie dam sobie odciąć) było tak:

 

Hallmark Channel zmienił się właśnie w Movies24 (marną kopię Hallmark Channel), a 13 Ulica zaczynała "od podstaw" najpierw jako The 13th Street, a po jakimś czasie jako 13 Ulica.

Kanał Hallmark Channel 13 września 2010 roku zmienił się w kanał 13th Street Universal, a następnie trzy lata później 13 września 2013 roku zyskał polską nazwę 13 Ulica. Natomiast kanał Movies24 rozpoczął w Polsce w październiku 2007 roku emisję testową, a następnie już oficjalnie w grudniu 2007 roku trafił do oferty kablówek i oferty platformy n i Cyfra+. Także kanał Movies24 rozpoczął w Polsce nadawanie jako osobny kanał i nie zastępował żadnej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2023 o 14:39, Bloo411 napisał(a):

Hallmark, to przede wszystkim filmy i seriale telewizyjne. Pamiętam miniserial "Merlin" z Samem Neilem, Isabellą Rossellini, Mirandą Richardson, Heleną Bonham Carter, Martinem Shortem. Co ciekawe, w USA Hallmark Channel nadaje nadal i ma jeszcze siostrzane siostry - Hallmark Movies & Mysteries i Hallmark Drama.

Ja z Hallmarku kojarzę jeszcze serial obyczajowy „Córki McLeoda" który to bardziej pamiętam z okolic 2009 roku w TVP2. Oglądałem ten serial wtedy wraz z znajomymi w szkolnym internacie. 

W dniu 30.06.2023 o 07:03, Vampi napisał(a):

Ja najczęściej oglądałem HBO, Hallmark, Cartoon Network, Fox Kids i RTL 7.

Ja u ciotki na Śląsku miałem Wizję TV w ramach tamtejszej kablówki PTK która to potem stała się UPC. Pamiętam że wtedy oglądałem nie tylko wszystkie wymienione kanały poza HBO ale też nawet... Wizję Pogoda. Wizję 1 i Wizję Sport pamiętam za to jak przez mglę. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Hallmarku kojarzę Morderstwa w Midsommer i Prawo i Porządek. Szkoda że 13 Ulica straciła prawa do serialu, a co do Prawa i Porządku to chyba już nie emitują tego serialu co był od początku na Hallmarku (mam na myśli Law & Order ). Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale te seriale leciały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start Chello i motywacje:

https://satkurier.pl/news/453/wizja-tv-start-chello-i-motywacje.html

 

Definitywny koniec satelitarnego Internetu Chello:

https://satkurier.pl/news/2033/koniec-satelitarnego-chello.html

 

Jak widać, usługa Internetu w Wizji TV nie sprawdziła się zbyt dobrze. Jak oceniacie usługę "Chello satelitarne"?

 

Edit: Nowe kanały w Wizji TV:

https://satkurier.pl/news/935/od-1-kwietnia-nowe-kanaly-w-pakiecie-podstawowym-wizji-tv.html

Edytowane przez Darek z Ozimka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2023 o 21:31, django napisał(a):

Kanał Hallmark Channel 13 września 2010 roku zmienił się w kanał 13th Street Universal, a następnie trzy lata później 13 września 2013 roku zyskał polską nazwę 13 Ulica. Natomiast kanał Movies24 rozpoczął w Polsce w październiku 2007 roku emisję testową, a następnie już oficjalnie w grudniu 2007 roku trafił do oferty kablówek i oferty platformy n i Cyfra+. Także kanał Movies24 rozpoczął w Polsce nadawanie jako osobny kanał i nie zastępował żadnej marki.

 

W dniu 30.06.2023 o 21:39, Jaś Fasola napisał(a):

Nie było tak, Hallmark zmienił się w 13th street.

Wszystko w porządku. Dlatego zaryzykowałem tylko najmniejszego palca, a nie całą rękę. :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2023 o 14:36, Mr. Music napisał(a):

W którym momencie Polsat został wycofany z Wizji?

Polsat i Polsat 2 został wycofany z Wizji TV w styczniu 2001 roku sądząc po tym artykule, wcześniej wspomniane kanały zostały zastąpione przez Polonię 1 i Super 1:

https://satkurier.pl/news/483/polonia-1-i-super-1-na-wizji-tv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Opis kanałów dostępnych w Wizji TV z 1999 roku:

HBO - Twoje domowe kino przez 24 godziny na dobę. Hity światowego i polskiego kina.

Hallmark - Kino familijne, które bawi i wzrusza. Dla dzieci, rodziców i dziadków. Filmy nagrodzone prestiżowymi nagrodami.

TCM - Klasyka kina dla koneserów i początkujących kinomanów. Gwiazdy ekranu i słynni reżyserzy.

Wizja Le Cinema - Najlepsze kino Starego Kontynentu. Głośne nazwiska i znane tytuły.

Romantica - Telenowele, romanse i dramaty. Wielka miłość i złamane serca.

Wizja Sport - Pierwszy polski kanał sportowy. Relacje na żywo z najważniejszych rozgrywek.

Eurosport - Relacje z ponad 100 dyscyplin. Uczta dla prawdziwych kibiców.

Fox Kids - Programy dla polskich dzieci. Filmy i teleturnieje. Zabawa na okrągło.

Cartoon Network - Zaczarowany świat kreskówek dla dzieci i dorosłych.

Atomic TV - Polski super kanał muzyczny. Teledyski, koncerty i wywiady.

MTV - Najnowsza muzyka młodzieżowa. Wiadomości ze świata i trendy mody.

E! - Wywiady z gwiazdami. Reportaże, relacje, wszystko o modzie i urodzie.

Bet International - Czołowy kanał jazzowy świata. Muzyka latynoska, karaibska, gospel i blues. Koncerty, wywiady i festiwale.

Animal Planet - Pasjonujący świat dzikiej natury. Program dla małych i dużych miłośników fauny.

Discovery Channel - Wspaniały kanał dokumentalny. Tajemnice świata, sekrety natury i historia.

National Geographic Channel - Filmy podróżniczo-przyrodnicze i zachwycające miejsca. Ciekawi ludzie i niezwykłe odkrycia.

Travel Channel - Turystyka, kultura i tradycje z różnych krajów, propozycje na każde wakacje.

CNN - Wiadomości, polityka i gospodarka, nieprzerwane źródło informacje przez całą dobę.

Wizja Jeden - Dynamiczne kino akcji. Najlepsze seriale, wyśmienite komedie i programy talk-show.

Wizja Pogoda - Najbardziej aktualna prognoza pogody. Informacje o zmianach aury w kraju i na świecie.

TVN - Serwisy informacyjne i poruszająca publicystyka. Filmy, doskonała rozrywka i dobra zabawa.

Polsat - Mnóstwo rozrywki i bieżących informacji. Teleturnieje, muzyka i filmy dla każdego

Polsat 2 - Filmy i seriale. Najzabawniejsze programy satyryczne.

Nasza TV - Filmy, seriale, muzyka i bajki dla dzieci. Magazyny dla hobbystów i programy talk-show.

Telewizja Niepokalanów - Pierwsza polska katolicka stacja o profilu religijnym. Reportaże i filmy dla całej rodziny.

Reality TV - Niesamowite zjawiska natury. Podróże do granic ekstremum. Relacje, wywiady i dokumenty.

Edytowane przez Darek z Ozimka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...