Skocz do zawartości

Wizja TV


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja myślę jakby Wizja TV powróciła osiągała by 10 milionów abonamentów :):D w tym ja
Może powróci kiedyś jako UPC Direct PL. Nawet, jeśli tak będzie, to Wizja TV nie będzie już taka sama. :|

 

 

Wizja jednak nie była taka wspaniała - wysokie ceny, marny sprzet, olewanie klienta ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z Tobą.

Na te czasu miała bardzo dobry sprzęt (PHILIPS DSX6010 jest lepszy niż wszystkie badziewie z Polsatu), oprogramowanie było aktualizowane w miarę, jak wiadomo miał być soft oparty na OpenTV, ale po przejęciu przez UPC słał sie zbedny.

Oferta była znakomita, autorskie pogramy też ( min. Wizja jeden, Wizja Sport)

I jak by firma @Entertainment miała kasę na dalszy rozwój, bo przecież zainwestowali dużo kasy, to naprawdę w dzisiejszych czasach Wizja TV miała by platformę porównywalną do angielskiego Sky, bo na nim sie wzorowano.

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizja jednak nie była taka wspaniała - wysokie ceny, marny sprzet, olewanie klienta ;]

Nie, nie i jeszcze raz nie!!! :evil::evil::evil:

Miałem WizjęTV i znam te sprawy od podszewki. Bzdury piszesz! :!::!::!:

@Wizjoner zgadzam się z Tobą. Dzisiejsza WizjaTV byłaby polskim odpowiednikiem SKY.

 

A tak off topicowo - nigdy jej (WizjaTV) nie odżałuję i piszcie co chcecie. Tak czuję i tak myślę. :cry::cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak by firma @Entertainment miała kasę na dalszy rozwój, bo przecież zainwestowali dużo kasy, to naprawdę w dzisiejszych czasach Wizja TV miała by platformę porównywalną do angielskiego Sky, bo na nim sie wzorowano.

[/b]

zgadzam się w zupełności.Wizja była w założeniu platforma bardzo rozwojową,czerpiącą pomysły ze sprawdzonych angielskich wzorców.Ale niestety wszystko zepsuło holenderskie UPC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo mojego olbrzymiego sentymentu do WizjiTV nie wydaje mi się żeby to był dobry pomysł, a tym bardziej opłacalny pod względem ekonomicznym.

 

Dlaczego?

Myślisz, że nikt by nie oglądał Dilberta, czy Blokersów?

Wizja Jeden miała wiele ciekawych programów.

Polsat 2 nie nadaje nic ciekawego a jednak go utrzymują.

A jakby taka Wizja 1 była teraz w kablówkach, w Cyfrze, w n i w CP to myślę, że miałaby oglądalność mniej więcej jak Puls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno tak, ale dla kilku pozycji, które wówczas były na kanale Wizja1 nie opłaca się tworzyć nowego kanału. A poza tym jest jeszcze coś takiego jak FoxLife, czy Comedy Central, które też nadają seriale znane z Wizji1 (Dharma&Greg, Zdrówko). Dlatego twierdzę, że ciężko byłoby utrzymać ramówkę Wizji1 biorąc pod uwagę ówczesny podział praw emisyjnych w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby nadawać też nowe rzeczy - Wizja Jeden była wzorowana na brytyjskim Sky One, można więc by z niego zaczerpnąć jakieś nowe rzeczy jednocześnie zachowując stare (a przynajmniej większość). Do tego logo Wizji i myślę, że przyciągało by to ludzi.

 

Szkoda, że ten kanał zlikwidowali przy fuzji. Co im szkodziło go zostawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem coś w tym jest. Nie będę uparcie bronił swojej wersji. Aczkolwiek teraz Cyfra+ to raczej ciągnie we francuską stronę, w przeciwieństwie do mojej ukochanej WizjiTV, która rzeczywiście była, jakby to powiedzieć, polską wersją SKY (nie tylko jako platforma, ale także jeżeli chodzi o jej flagowy kanał Wizja1 - polski Sky One).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Pamiętam ten kanał Wizja Jeden to na nim pierwszy raz widziałem Jerrego Springer`a i mysle że ten program powinnien na nowo ruszyć tylko moje jako Cyfra 1

 

Pamiętam też stary typ Cartoon network teraz tam te bajki lecą na Boomerang_u

 

Cyfra+ Dodaje kanały byłej Wizji TV Typu:

 

Z.Romantica

Travel Channel

 

brak mi tylko dawnych typu:

 

Wizja Le Cinema (teraz Z.Europa)

E!

Boomerang

 

To jest moja prośba Do Cyfry+ :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była jeszcze wizja pogoda ktora upadła i wizja sport pamietam ze do roku 2002 transmitowała wszystkie wyjazdowe mecze reprezentacji Polski i gale boksu zawodowego i żuzel

co do cartoon network pamietam z analogu nadawal od godz ok 4.30 do 22 pozniej nadawany był tcm a wczesniej tnt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...