Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A znasz pojęcie zmiana profilu kanału z ogólno muzycznego na kanał poświęcony jednemu gatunkowi muzyki? Przecież jest MTV Dance np. i ten kanał koncentruje się na gatunku Dance i Club. U nas w platformach brak stacji poświęconej tylko muzyce Dance a MTV Dance nie chcą wprowadzić niestety więc VIVA Polska wypełni teraz tą lukę :-) Powinni wywalić te reality shows na dobre z ramówki. Mają MTV Polska i tam przez cały dzień ten szajs puszczają więc na co to na VIVIe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości! Oni na pewno sprawdzają czy będzie interesowała ludzi taka zmiana, na pewno jeżeli tak, to przystąpią do realizowania nowych playlist, jak już wspominałem.

 

P.S Fajnie, że puścili nową Ellie "Love me like you do", nigdzie jeszcze nie spotkałem tego teledysku, a piosenka jest świetna :jupi:

 

Scooter leciał, nie wierzę :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają dużo nowości, powinni połączyć nowości, komercję, klasyki i mało znane klipy dance w jedną playlistę, mam nadzieję że VIVA teraz pójdzie w taką stronę, bardzo miło się dziś oglądało. Oni powinni odkodować sygnał na satelicie wyrzucić z ramówki te programy i całkowicie powrócić do muzyki DANCE poświęcić się tematyce dance/house/trance, mam nadzieję że klipy Dash Berlin czy AVB,ATB tam zobaczę, gdyby tak zrobili jeszcze by nie było za późno ludzie by wrócili a MTV niech mają od rozrywki a VH1 pop/rock płatny i tak by było najlepiej, no cóż zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zobaczyłem na co można głosować w Ty wybierasz i jest sporo klipów z MTV Dance, które właściwie tylko oglądam codziennie, nawet w pracy leci. Tylko, że MTV Dance jest przeważnie kilka miesięcy do przodu w stosunku do klipów puszczanych w Polsce. Mimo wszystko mam nadzieję, że Viva nie zrezygnuje z muzyki od wiosny, fajnie jakby przywrócili DJ Night o północy lub chociaż Top 5, Top 10 i najlepsze Personality (ale ta pozycja to raczej niemożliwe) i może więcej muzyki wieczorem (choćby kosztem kilku godzin muzyki np 12-14), bo w ciągu dnia to jestem w pracy, a wieczorem nie ma co oglądać na Vivie. Bardzo dobry krok Vivy, klipy bez cenzury są rewelacyjne, tak zawsze nadawała niemiecka Viva i Viva PL nadająca jeszcze z Niemiec. A kar nie będą mieć bo nie nasza licencja, więc luzik :)

Blank & Jones - dobry klasyk jak dobrze pamiętam 2004 rok. Kope lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub chociaż Top 5, Top 10 i najlepsze Personality

 

Ale Mega Top 10 i jego krótka wersja Top 5 nigdy nie miały sensu. To była zwykła playlista z dodanymi numerkami, że niby notowanie. Wolę kilka godzin Viva Sounds czy Viva Dance niż to co było do kwietnia 2014, czyli mnóstwo sztucznych magazynów z którymi ramówka wyglądała bardzo nieprzejrzyście. A Personality chętnie bym zobaczył, ale również wątpię, żeby zamierzali to przywrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zobaczyłem na co można głosować w Ty wybierasz i jest sporo klipów z MTV Dance, które właściwie tylko oglądam codziennie, nawet w pracy leci. Tylko, że MTV Dance jest przeważnie kilka miesięcy do przodu w stosunku do klipów puszczanych w Polsce. Mimo wszystko mam nadzieję, że Viva nie zrezygnuje z muzyki od wiosny, fajnie jakby przywrócili DJ Night o północy lub chociaż Top 5, Top 10 i najlepsze Personality (ale ta pozycja to raczej niemożliwe) i może więcej muzyki wieczorem (choćby kosztem kilku godzin muzyki np 12-14), bo w ciągu dnia to jestem w pracy, a wieczorem nie ma co oglądać na Vivie. Bardzo dobry krok Vivy, klipy bez cenzury są rewelacyjne, tak zawsze nadawała niemiecka Viva i Viva PL nadająca jeszcze z Niemiec. A kar nie będą mieć bo nie nasza licencja, więc luzik :)

Blank & Jones - dobry klasyk jak dobrze pamiętam 2004 rok. Kope lat...

Ja też przeważnie jestem w pracy po południu, również bym chciał żeby muzyka była na Vivie po godzinie 20 najlepiej jakieś pasmo z dobrą muzyką dance, tak Viva teraz jak nadaje z Holandii to widać że nie to samo co z UK, tam mają większą bazę klipów dance, ponąć korzystają z bazy TMF Nederland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się przyjmie ta muzyka przez widzów. Jaką będą mieć oglądalność. Wszak już sporo ludzi się odzwyczaiło o Vivy i nawet nie wie na jakim etapie są. Dlatego powinni jakoś zareklamować to (chociaż na facebooku) że muzyka będzie dłuższa. My tutaj wiemy bo kilka osób zajrzało w ramówkę i przekazało na fora. Ale to nadal jest mało. A stale ramówki też ludzie nie przeglądają. Więc mówię może być ciężko z odzyskaniem widzów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumieliście. W Top5 leciały same klasyki, a Top 10 leciało zaraz po Top5 - puszczało tematyczne 10 klipów. Przez jakiś czas nagrywałem codziennie i później przeglądałem i tam leciały codziennie inne klipy i albo mega klasyki z lat 90-tych, albo nowe klipy, których Viva nie puszczała w innych pasmach. Personality też było dobre, bo zawsze ostatni klip był najnowszym jakiegoś wykonawcy, którego później raczej się nie uraczyło na Vivie - tak było np. z Pink "I don't believe you", albo Ciara "Work" (kilka razy puszczone w Specjaliście i tyle). No pożyjemy zobaczymy co będzie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zobaczyłem na co można głosować w Ty wybierasz i jest sporo klipów z MTV Dance, które właściwie tylko oglądam codziennie, nawet w pracy leci. Tylko, że MTV Dance jest przeważnie kilka miesięcy do przodu w stosunku do klipów puszczanych w Polsce. Mimo wszystko mam nadzieję, że Viva nie zrezygnuje z muzyki od wiosny, fajnie jakby przywrócili DJ Night o północy lub chociaż Top 5, Top 10 i najlepsze Personality (ale ta pozycja to raczej niemożliwe) i może więcej muzyki wieczorem (choćby kosztem kilku godzin muzyki np 12-14), bo w ciągu dnia to jestem w pracy, a wieczorem nie ma co oglądać na Vivie. Bardzo dobry krok Vivy, klipy bez cenzury są rewelacyjne, tak zawsze nadawała niemiecka Viva i Viva PL nadająca jeszcze z Niemiec. A kar nie będą mieć bo nie nasza licencja, więc luzik :)

Blank & Jones - dobry klasyk jak dobrze pamiętam 2004 rok. Kope lat...

Ja też przeważnie jestem w pracy po południu, również bym chciał żeby muzyka była na Vivie po godzinie 20 najlepiej jakieś pasmo z dobrą muzyką dance, tak Viva teraz jak nadaje z Holandii to widać że nie to samo co z UK, tam mają większą bazę klipów dance, ponąć korzystają z bazy TMF Nederland.

 

VIVA od początku zmian 17 lipca 2012 roku miała ogromny potencjał. Niestety poszła w stronę reality show i widocznie się ostro na tym przejechała skoro nie tylko wydłużyła muzykę do 18:00, ale też postawiła wyłącznie na dance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...