Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sędzia na podsłuchu telewizyjnym. Ciekawa sprawa, niech się nc+ tym zainteresuje, chętnie bym posłuchał, ale coś nie specjalnie tlumaczą.

A co ciekawego w tym występie, to żadna gwiazda nie była, ani hymn, ani piosenki klubowe.

Myślę że nie stalo się nic.

 

11 lat temu na meczu pożegnalnym Ciro Ferrary... Fabio Cannavaro grał z mikrofonem:

 

 

[4:30]

 

Pomysł włoskiego Sky Sport

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny komentarz wczoraj meczu Manchester United - Everton w wykonaniu Marcina Grzywacza i Tomasza Zielińskiego.Mało komentatorów potrafi stworzyć takie emocje jak wczoraj zrobili to ci dwaj panowie.Najlepszy duet komentatorów w Eleven.Umieją w odpowiednim momencie podnieść głos i nie zasypują statystykami widzów.Skupiają się głównie na meczu i to mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteście żałośni. Naprawdę musicie mieć nudne życie, żeby specjalnie tutaj wejść i hejtowac wszystkich komentatorów. Normalnie zrobilo się tutaj jakieś kuleczko zakompleksionych cebulakow i pseudo ekspertów. Po co to oglądacie jak Wam się wszystko nie podoba? Sami byście nawet w 10% nie byli tak dobrzy jak wszyscy komentatorzy których tutaj co tydzień jedziecie. Rozumiem, że można napisać konstruktywna krytykę bo się jakiemuś należała, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteście żałośni. Naprawdę musicie mieć nudne życie, żeby specjalnie tutaj wejść i hejtowac wszystkich komentatorów. Normalnie zrobilo się tutaj jakieś kuleczko zakompleksionych cebulakow i pseudo ekspertów. Po co to oglądacie jak Wam się wszystko nie podoba? Sami byście nawet w 10% nie byli tak dobrzy jak wszyscy komentatorzy których tutaj co tydzień jedziecie. Rozumiem, że można napisać konstruktywna krytykę bo się jakiemuś należała, ale bez przesady.

Bo niektórych jeszcze żal du*e ściska, że w logotypie zamiast "+" widzą "11" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteście żałośni. Naprawdę musicie mieć nudne życie, żeby specjalnie tutaj wejść i hejtowac wszystkich komentatorów. Normalnie zrobilo się tutaj jakieś kuleczko zakompleksionych cebulakow i pseudo ekspertów. Po co to oglądacie jak Wam się wszystko nie podoba? Sami byście nawet w 10% nie byli tak dobrzy jak wszyscy komentatorzy których tutaj co tydzień jedziecie. Rozumiem, że można napisać konstruktywna krytykę bo się jakiemuś należała, ale bez przesady.

Irytujący głos Miernosławskiego i gimbusiarski styl komentowania + powtarzanie tego samego np przed gran derbi na Bernabeu potrafił co mecz mówić,że to spotkanie skomentujemy na żywo z Santiago Bernabeu i podkreślanie milion razy tego,że to spotkanie zobaczymy WYŁĄCZNIE na antenach Eleven. Naprawdę coś takiego irytuje i Miernosławski z Ćwiąkała nie mają startu do Wolskiego/Labogi i Orłowskiego,który mimo wady wymowy ma wiedzę o La Liga bogatszą niż ci dwaj panowie razem wzięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteście żałośni. Naprawdę musicie mieć nudne życie, żeby specjalnie tutaj wejść i hejtowac wszystkich komentatorów. Normalnie zrobilo się tutaj jakieś kuleczko zakompleksionych cebulakow i pseudo ekspertów. Po co to oglądacie jak Wam się wszystko nie podoba? Sami byście nawet w 10% nie byli tak dobrzy jak wszyscy komentatorzy których tutaj co tydzień jedziecie. Rozumiem, że można napisać konstruktywna krytykę bo się jakiemuś należała, ale bez przesady.

Ach, uwielbiam takie odpowiedzi. Typowa schematyczna gadka:

- Ale z was polaczki cebulaczki

- Sami sobie komentujcie

- Jak wam sie nie podoba, to nie oglądajcie.

 

Otóż krytyka takich spraw jak komentowanie to nic złego. Komentatorzy nie komentują dla siebie tylko dla widzów, którzy w tym przypadku muszą za to płacić stosunkowo wysoką kwotę. A gdzie indziej można niby oglądać komfortowo mecze? Na streamach? A może jest możliwość wyłączenia komentarza? Nie. A mi wisi, gdzie są puszczane mecze, w Eleven czy w Canal+. Chcę po prostu mieć komfort oglądania i tyle.

Edytowane przez adnage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niektórych jeszcze żal du*e ściska, że w logotypie zamiast "+" widzą "11" :D

Chyba tylko tak sobie można to wytłumaczyć. Przykre jest to, że ludzie traktują kanały jak jakies kluby piłkarskie. Ale cóż nie moja sprawa.

Ach, uwielbiam takie odpowiedzi. Typowa schematyczna gadka:

- Ale z was polaczki cebulaczki

- Sami sobie komentujcie

- Jak wam sie nie podoba, to nie oglądajcie.

 

Otóż krytyka takich spraw jak komentowanie to nic złego. Komentatorzy nie komentują dla siebie tylko dla widzów, którzy w tym przypadku muszą za to płacić stosunkowo wysoką kwotę. A gdzie indziej można niby oglądać komfortowo mecze? Na streamach? A może jest możliwość wyłączenia komentarza? Nie. A mi wisi, gdzie są puszczane mecze, w Eleven czy w Canal+. Chcę po prostu mieć komfort oglądania i tyle.

Odpowiedź moja na takim samym poziomie jak krytyka." Miernoslawski". Ludzie co Wy macie w głowach? Aż strach pomyśleć.

Są tacy co słuchając Hajty nagle mając dostęp do Eleven uznali że wygrali los na loterii.A to że ktoś ma inne wymagania niż oni to zawsze można błysnąć pisząc że komuś logo nie pasuje :lol2:

Mam C+ i Eleven i obiektywie przyznam, że nie uważam, aby C+ miał lepszych komentatorów. Oczywiscie zdarzają się takie rodzynki jak Smokowski czy Twarowski, ale reszta nie jest lepsza od ludzi z Eleven. Według mnie oczywiście :) Śmiej się z Hajto, ale przynajmniej dzięki niemu coś się dzieje i ludzie mają o czym gadać jak coś palnie głupiego :)

A co tu się dziwić... Były wojenki nc+ vs. Cyfrowy Polsat, to teraz są CANAL+ vs. Eleven ;) Ludziom zaczyna już odwalać ;)

Dokładnie. I jak chcesz coś obiektywnie przeczytać to nie możesz bo przychodzą tacy potem na forum, którzy oddadzą życie za np. taki C+ lub rodzic mu nie kupił Eleven i piszą swoje "mądrości". Szkoda gadać nawet. W sumie niepotrzebnie się do tego odniosłem, ale irytuje mnie to już [beep]nie. Edytowane przez Cohade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie wszędzie doszukując się teorii spiskowych :). To już nie można nawet skrytykować lub pochwalić komentatorów!? Ja akurat uwielbiam Ćwiąkałę i uważam go za najlepszego eksperta w polskich stacjach sportowych. Za Mirosławskim nie przepadam, ale bez przesady, są gorsi np. Laboga czy Marchliński. Ja osobiście żałuję, że La Ligę tak rzadko komentuje Święcicki, którego uważam za świetnego komentatora. Nie da się ukryć, że dużo gorszych komentatorów ma Eurosport czy Polsat Sport. Canal+ ma już 21 lat i nic dziwnego, że mają tak dobrych sprawozdawców jak Wolski czy Twarowski(dla mnie najlepsi w Polsce). Wyluzujcie trochę, po to jest to forum, żeby się wymieniać wrażeniami, oczywiście subiektywnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie od tego jest ten wątek by wymieniać się wrażeniami.A nie zaraz skakać do gardła tym co mają odmienne zdanie i pisać że niepotrzebnie się do tego odniosłem.Tym bardziej że odnosi się do tego nie pierwszy czy drugi raz.Każdy ma swoje wymagania i jakieś tam rację.A już najbardziej zabawni są ci co piszą o znaczkach na ekranie czy o tym że rodzic im czegoś nie kupił czy nie chce kupić.Porównując wszystkich do siebie :lol2:Widać to forum zaczynają odwiedzać komentatorzy z Media2 bo tam w kółko można takich bzdur poczytać.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam C+ i Eleven i obiektywie przyznam, że nie uważam, aby C+ miał lepszych komentatorów. Oczywiscie zdarzają się takie rodzynki jak Smokowski czy Twarowski, ale reszta nie jest lepsza od ludzi z Eleven. Według mnie oczywiście :) Śmiej się z Hajto, ale przynajmniej dzięki niemu coś się dzieje i ludzie mają o czym gadać jak coś palnie głupiego :)

 

 

 

Jeśli (!) masz C+ to chyba nie oglądasz tam piłki, wymieniłeś dwa czołowe nazwiska bo więcej prawdopodobnie nie znasz. I co najśmieszniejsze nikt specjalnie Smokowskiego nie uważa za dobrego komentatora, bo komentuje mało, a jak komentował to we francuskiej najważniejsze, że z Białasem (było).

 

Najlepsi komentatorzy C+ to Rosłon, Wolski, Pełka, Gleń, Orłowski. Twaro nawet w ubiegłym roku, kiedy miekui dużo praw to kometowa 1 mecz.

 

Dwa:

 

Nikt tu nie pisze, że Eleven ma beznadziejnych komentatorów - bo nie ma. Piszemy, że Mirosławski jest beznadziejny, bo jest. Ma gadane, ale tak żenuje że szok. A Ćwiąkale włazi w d..., że czasem mama wrażenie że Mirosławski jest gejem.... 

 

 

I nie gadajcie, że abonenci C+ mają żal do Eleven, bo my zyskaliśmy najwięcej. Mamy te kanały za 8zł, dostaliśmy więcej spotkań ligowych i F1.   

 

Mirosławski mnie osobiście irytuje, wolę Szpakowskiego  

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli (!) masz C+ to chyba nie oglądasz tam piłki, wymieniłeś dwa czołowe nazwiska bo więcej prawdopodobnie nie znasz. I co najśmieszniejsze nikt specjalnie Smokowskiego nie uważa za dobrego komentatora, bo komentuje mało, a jak komentował to we francuskiej najważniejsze, że z Białasem (było).

 

Najlepsi komentatorzy C+ to Rosłon, Wolski, Pełka, Gleń, Orłowski. Twaro nawet w ubiegłym roku, kiedy miekui dużo praw to kometowa 1 mecz.

 

Dwa:

 

Nikt tu nie pisze, że Eleven ma beznadziejnych komentatorów - bo nie ma. Piszemy, że Mirosławski jest beznadziejny, bo jest. Ma gadane, ale tak żenuje że szok. A Ćwiąkale włazi w d..., że czasem mama wrażenie że Mirosławski jest gejem.... 

 

 

I nie gadajcie, że abonenci C+ mają żal do Eleven, bo my zyskaliśmy najwięcej. Mamy te kanały za 8zł, dostaliśmy więcej spotkań ligowych i F1.   

 

Mirosławski mnie osobiście irytuje, wolę Szpakowskiego  

Eleven to powiew świeżości, Rosłoń to może sobie komentować książki fantastyczne a Szpakowski niech idzie na kolejną konferencję prasową o sukcesach tvp, na emeryturę albo najlepiej spać czyli to co mu najlepiej wychodzi; pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienianie Orłowskiego wśród takich nazwisk jak Wolski, Twarowski czy Pełka to jawna kpina i kryminał. Chyba, że się lubi czytać pudelka, fakt i ma się w domu na każdej ścianie plakat Messiego czy Barcelony. 

 

Jeśli chodzi o moją osobę, i w Canalu, i w Eleven są komentatorzy, których cenię i tacy, za którymi nie przepadam. Robiąc podsumowanie, więcej plusów jest po stronie Canalu, ale w życiu nie wypisywałbym takich głupot, jakie tutaj można przeczytać. Krytyka? Ok. Konstruktywna krytyka? Jak najbardziej. Ale to, co tutaj się wyprawia, to jest czyste hejterstwo i [beep]oburza. Cokolwiek by nie zrobili komentatorzy z Eleven to jest źle, Canal Plós rzondzi!!11oneone. 

 

Jak wspomniałem, w mojej ocenie jeśli chodzi o całokształt, pod względem obsady komentatorów lepiej wypada Canal, ale w Eleven nie ma takiej tragedii, jak niektórzy usilnie starają się wmówić reszcie. Komentarz jest jaki jest, wg mnie nie najgorszy, ale to tylko dodatek do meczu. Dla mnie najważniejsze jest, że w końcu mogę obejrzeć tyle meczów, ile mi się będzie podobać, a nie tydzień w tydzień żałować, że znów nie pokazali tego czy tamtego, jak to było w Canalu. Co tydzien Eleven puszcza parę meczów włoskiej, hiszpańskiej i to mając dwa kanały. Jest tych transmisji więcej niż z angielskiej w Canalu, gdzie obok Premiership mają tylko polską ligę, a przecież dysponują większą ilością kanałów (dlaczego nikt nie lamentuje, że nie pokazują więcej angielskiej, nawet z odtworzenia?). I nie piszcie mi tekstów w stylu "a kto ogląda mecze Eibar z Las Palmas, kogo to interesuje, po co to?" bo to już jest [beep]izm. To, że kogoś to nie interesuje nie oznacza, że mnie też ma to nie interesować albo mojego sąsiada czy kuzyna. Nawet jeśli idzie mecz, który nie ma dla mnie znaczenia, to dla mnie najważniejsze jest, że mam większy wybór. Jak idziecie do sklepu kupić spodnie, to wolicie wybierać spośród trzech par, z czego tylko jedna będzie w waszym guście, czy lepiej mięć większy wybór, spośród np. dziesięciu par? Poza tym skoro płacę te 14 zł ekstra za te kanały, to chcę wiedzieć, że naprawdę warto to płacić, bo pokazują tyle wydarzeń ile się da. I to mi się podoba, nie czuję się dymany jak przy C+, za które żądają 40 zł mając w portfolio mierną polską ligę, angielską i LM, która gra co jakiś czas w tygodniu (specjalnie nie piszę o innych dyscyplinach, które c+ pokazuje, bo w [beep]ie mam kosza jak i jeździectwo). 

Na początku absurdalny wydawał mi się zarzut, że ludzie krytykują Eleven, bo są "wyznawcami" C+ (w dużym cudzysłowie) i nie mogą się pogodzić, że te prawa wziął ktoś inny po tylu latach. Ale z biegiem czasu zastanawiam się, czy faktycznie nie ma w tym racji. Czy ludzie nie za bardzo przyzwyczaili się do genialnego Wolskiego, Pełki, czy Glenia, że teraz krytykują Eleven za cokolwiek, byle tylko skrytykować i jeszcze raz wyrazić ubolewanie, że ktoś raczył C+ przelicytować w przetargach i odebrać im prawa. 

Edytowane przez luket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest dyskusja z wiatrakami. Co nie napiszesz wbrew ich zdaniu to jest źle, albo się nie znasz. Jeżeli ktoś pisze na poziomie dziecka, które nie ma dostępu do Eleven to będę pisał, że tak się zachowuje i taki jest czy się to komuś podoba czy nie. Proste. W gusta komentatorskie też nie będę wnikal, ale jak kolega wyżej napisał to nie jest normalna krytyka tylko zwykły hejt z jakies chyba zazdrości tylko nie wiem czy zazdrość opiera się na tym, że Mirosławwskiemu coś w życiu wyszło i jest komentatorem najlepszej obok Premier League ligi świata czy też zwykły żal, że Eleven zaraz wykupi wszystko od C+, a Ci będę chyba musieli zamykać kanały jak nie wykupia siatkówki od Polsatu tak jak to teraz robić francuski C+.

Edytowane przez Cohade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam że jestem pasjonatem futbolu i jak dla mnie komentarz prawie zawsze bardziej przeszkadza w śledzeniu spektaklu piłkarskiego niż coś wnosi. Postulują do Eleven o wprowadzenie alternatywnej ścieżki audio gdzie będzie słychać wyłącznie odgłosy stadionu - wówczas malkontenci będą mieli opcję wyłączenia irytującej gającej głowy, który słowami próbuje opisać otaczając rzeczywistość  . Jak mam się czepiać 11 to irytująca jest jakość obrazu !!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo w Eleven 25.04-01.05:

 

PIŁKA NOŻNA

 

LA LIGA

 

25.04 20:30 ES Celta Vigo - Granada CF

29.04 20:30 ES Sporting Gijon - SD Eibar

30.04 16:00 E   Real Sociedad San Sebastian - Real Madryt

30.04 18:15 E   Atletico Madryt - Rayo Vallecano

30.04 20:30 E   Betis Sewilla - FC Barcelona

30.04 22:20 E   Granada CF - UD Las Palmas

01.05 12:00 ES Athletic Bilbao - Celta Vigo

01.05 16:00 ES Espanyol Barcelona - Sevilla FC

01.05 20:30 ES Valencia CF - Villarreal CF

 

SERIE A

 

25.04 15:00 E   AS Roma - SSC Napoli

25.04 17:00 ES Hellas Werona - AC Milan

25.04 19:00 E   Carpi FC 1909 - FC Empoli

30.04 20:45 ES Chievo Werona - ACF Fiorentina

01.05 12:30 E   Juventus Turyn - Carpi FC 1909

01.05 15:00 E   FC Empoli - FC Bologna

01.05 20:45 E   Lazio Rzym - Inter Mediolan

 

LIGUE 1

 

27.04 18:30 E   Lille OSC - Angers SCO

29.04 20:30 E   Paris Saint-Germain - Stade Rennes

30.04 17:00 ES St-Etienne - Toulouse

 

JUPILER LEAGUE

 

01.05 18:00 ES Club Brugge - Racing Genk

 

CHAMPIONSHIP

 

30.04 13:30 E Bolton Wanderers - Hull City

 

FORMUŁA 1 - GRAND PRIX ROSJI

 

29.04 09:00 ES 1. sesja treningowa

29.04 13:00 ES 2. sesja treningowa

30.04 11:00 ES 3. sesja treningowa

30.04 14:00 ES Sesja kwalifikacyjna

01.05 13:50 ES Wyścig

 

PIŁKA RĘCZNA - LIGA MISTRZÓW

 

27.04 18:30 ES VIVE Tauron Kielce - SG Flensburg-Handewitt

01.05 17:00 E   Paris Saint-Germain - RK Zagrzeb

 

ŻUŻEL - ELITE LEAGUE

 

27.04 20:30 ES Belle Vue Aces - Poole Pirates

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam że jestem pasjonatem futbolu i jak dla mnie komentarz prawie zawsze bardziej przeszkadza w śledzeniu spektaklu piłkarskiego niż coś wnosi. Postulują do Eleven o wprowadzenie alternatywnej ścieżki audio gdzie będzie słychać wyłącznie odgłosy stadionu - wówczas malkontenci będą mieli opcję wyłączenia irytującej gającej głowy, który słowami próbuje opisać otaczając rzeczywistość  . Jak mam się czepiać 11 to irytująca jest jakość obrazu !!!.

Zaraz będziesz posądzany o hejt bo jeden z drugim stwierdzi że u niego na CTR obraz jest dobry.Dobry pomysł z opcją bez komentarzu.Niektórzy chyba zapominają jak byli krytykowani w innych wątkach ci co komentują w C+ i le było psów wieszanych i hejtu na np.Jagodę.A innym też się dostało i to nie mało.Więc zamiast bzdury wypisywać to czytać i dopiero się wypowiadać.Są tacy którzy mają bardzo duże wymagania co do komentarzu i to co im nie pasuje krytykują.Jak dla mnie to nie jest żle mi zdecydowanie nie odpowiada i nie chcę go słuchać Majdana bo się do tego nie nadaje.Nawet komentator z Ligi belgijskiej nie jest dla mnie jakimś tam problemem choć przez wielu był mocno krytykowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będziesz posądzany o hejt bo jeden z drugim stwierdzi że u niego na CTR obraz jest dobry.Dobry pomysł z opcją bez komentarzu.Niektórzy chyba zapominają jak byli krytykowani w innych wątkach ci co komentują w C+ i le było psów wieszanych i hejtu na np.Jagodę.A innym też się dostało i to nie mało.Więc zamiast bzdury wypisywać to czytać i dopiero się wypowiadać.Są tacy którzy mają bardzo duże wymagania co do komentarzu i to co im nie pasuje krytykują.Jak dla mnie to nie jest żle mi zdecydowanie nie odpowiada i nie chcę go słuchać Majdana bo się do tego nie nadaje.Nawet komentator z Ligi belgijskiej nie jest dla mnie jakimś tam problemem choć przez wielu był mocno krytykowany.

No tak miło czyta się teksty typu cytuję "Miernoslawski" czy też sugestie o byciu [beep]em tego Pana i parę jeszcze innych tekstów, do których wracać mi się już nie chce. Ale według ciebie jest to ok, a jak ja napiszę, że nie podoba mi się takie zachowanie to już jest nie tak bo jakim prawem w ogóle porównuje komentatorów Eleven z Canal +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...